• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Kamarádka hlásí, že Národní divadlo má na všechny lístky na září slevu 40%, ale sleva platí pouze při zakoupení lístků v pokladně ND
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    RACHEL: gratuluju já ladila dnes ráno znovu a bez úspěchu :o/ takže za zlíčínem směr Beroun mají děti smůlu :o/.

    Fakt by měla TRISSIE napsat!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    RACHEL: no cenový rozdíl je tam veliký :o/. ale tchibo je tchibo to je fakt. a ano v každé velikosti dovážejí jen tak 5-10ks :o/. Já tam půjdu hned po 7ráno ale to spíš kvůli těm botám
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    vím že v tom Lídlu,jak je u bílé Labutě ,nikdy nebývá takový mumraj, jak je to v centru. Tam jsem v pohodě sehnala právě ty zimní botky. tak jedině zkusit tam)
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    jen jeste hlasim, ze v modranech Decko chytame. ale mozna to bude tim, ze se pred dvema mesici kupovala z fondu oprav nova antena a je asi silna.
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    MAIKKA: tak ja mam tchibo pet minut autem, dnes jsem tam na to koukala...
    no jo - dilema cena, vykon, jistota nakupu... :)
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    RACHEL: tchibo má dnes poštovné zdarma,takže stačí objednat přes internet a máš to v klidu a pohodě
    Tchibo.cz | Objevte jedinečný svět Tchibo
    http://www.tchibo.cz/
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    RACHEL: ted jsem na vážkách, zda radši koupit nepromokavé věci v tchibu, jestli ten Lidl mám vůbec šanci příští týden něco koupit, jestli zase budou mít čtyři kusy na krám... :(
    RACHEL
    RACHEL --- ---
    Tchibo oblečení do deště - aktuálně v obchodech
    Tchibo.cz | Objevte jedinečný svět Tchibo
    http://www.tchibo.cz/
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Jičín - město pohádky 2013, 11-15.9.2013
    Jičín - město pohádky
    http://www.pohadka.cz/
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    Aha tak už vím jaké boty koupím dítku na zimu, to tam bude zase nával :-))
    MAIKKA
    MAIKKA --- ---
    MARKYTKAK: přesně starší syn vloni zimní boty z Lidlu za 299 a celou zimu si ani jednou nestěžoval.Měl vždy suché nohy. A mladší syn měl elefanten a když jsme šli sánkovat tak měl nožičku jako led. Jdu taky pro oba kluky do zimních bot z Lidlu. tak tady prosím hodte info až je bude Lidl prodávat..
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    VERONIKA22: take se chystam :)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MARKYTKAK: ano souhlasím s lidlem. měli jsme zimní boty od nich a 1*. já tam nyní půjdu koupit ty gumovky s kožichem. viděla jsem je už v reálu a ten kožich je teda super!
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    FILOMENA: mno, myslím, že díky tobe jsem loni kupovala zimni superfity :) a to proto, že jem byla uz nestastna z toho, jak vsechny boty propouštěli mokro a syn mel mokre nohy jako led (elefanty, daichman s deitexem, bata i fare). Superfity byly fakt fajn, ale musim říct, že ja loni tim padem setrila na dceři (1,5) a koupila ji jen zimní boty v Lidlu. A musim rict, že v nich (narozdil od syna) chodila i kalužemi a mela nohu dokonale suchou. takze pokud letos vyjedou stejnou zimni obuv, kupuji oboje boty tam. Take jsem mela jeste snehule od DEMARu a s nimi jsem tedy byla take spokojena.
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    LAURA: diky za odpoved, jsou lehke, mekke, to vse vim. dcerka ma jedny backurky a parada. jde mi hlavne o to, jestli do nich treba po dvouhodinovem sankovani v mokrem snehu nepotece. syn mel dva roky po sobe super fit s goretexem a bota 100% sucha. jen je to letos se dvema detma investice za 3000,- :/ napr. boty Fare protecou, vim ze zkusenosti od kamaradek..
    ZRK
    ZRK --- ---
    ZRK: Tak já asi teda tu větší velikost hrotit nebudu, by mi v tom chudák plandal zas zbytečně. Od stejné značky má kalhoty a mikinu vel. 86/92 a má ještě rezervičku. Na druhou stranu nevím, jak přes zimu zvládne vytáhnout. Třeba noha mu teď zničeho nic poskočila o dvě čísla...
    Ještě, že mám Sama k tomu. Mě tolik nevadí koupit Maxovi něco jen na chvíli, když vím, že to po něm aspoň Sam zas zdědí skoro nové :)
    LAURA
    LAURA --- ---
    ZRK: podle mě to dělají vždy jen přes dvě velikosti, tj. 92/98 ne.
    ZRK
    ZRK --- ---
    VERONIKA22: A dělá se i 92/98 nebo je to jen 86/92 a pak 98/104
    LAURA
    LAURA --- ---
    FILOMENA: o nepromokave membráně nic nevím, ale syn měl z elefanten dvoje boty a byla jsem s nimi velmi spokojena. Jedny z nich byly tyto http://www.deichmann.com/...od?r=5&c=3&filter_brand=elefanten&st=PRODUCT&filter_cat=znacky/elefanten
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam