• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme


    Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.
    rozbalit záhlaví
    TULENI
    TULENI --- ---
    ZRK: no ja mimibazaru moc neholduji ale zrovna Demarky jsem tam predloni objednavala a letos hodlam zas. jsou tam o neco levnejsi ..
    NOVÉ FOTOGRAFIE
    http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php
    ZRK
    ZRK --- ---
    Prodeti.cz - Sněhule a holínky do každé rodinky
    http://www.prodeti.cz/akce/snehule-a-holinky-do-kazde-rodinky/
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    HABRENKA: nahodou, ruzova v kombinaci s cernou ci cerno bilou - proc ne?:)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    HABRENKA: přesně, samá růžová, kdo to chce. většinou kupuju v holčičím tu druhou barvu než růžovou a pak jeden kus klučičí
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TRISSIE: presne tak... tentokrat jsem to nestihla, ale tu nepromokavou bundu jsem doutila tchyni ruzovou vratit a sama stihla klucici nahodou... jedna vec je potencialni dedeni a druha, ze na holcicky maj casto fakt prilis explicitne ruzovou...
    KRKA
    KRKA --- ---
    TRISSIE: No vidíš, to me vůbec nenapadlo :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KRKA: spíš matky nakoupí pro holku klučičí s tím, že to donosí mladší brácha... naopak to totiž nefunguje.
    KRKA
    KRKA --- ---
    jak to tady tak ctu, tak mi prijde, ze snad pro ty kluky dali na prodejny mene veci nez pro holky ...
    FILOMENA
    FILOMENA --- ---
    jj, u na v Bolce 110/116 skoro vse vyprodane v pul devaty rano. chtela jsem Vilemovi pyzama do skolky a pesek. tak mam pro nej jen jednu posledni fleecku v jeho velikosti. na nasi pidiStelcu meli vseho kupu..
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    tak u nás vyprodané všechno chlapecké,za to holčíčích bot a nepromokavého oblečení habakuk :(
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    TETA_JELENA: ja se tam vydala po tom, prijela jsem tam po 10 a sehnala jsem vse co jsem potrebovala a bonusem ony zateplene gumaky, ktere se prodavaly pred mesicem (i kdyz ve vetsi velikosti), takze jsem byla spokojena. Ale je fakt, ze tady zase nemeli ty male velikosti :D
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    MARKYTKAK: chodim na Chodove uz v 7 rano a je tam tlacenice:)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Kralupy taky pech, dostala jsem se tam teda až v deset, ale měli jen asi dvoje holčičí boty dohromady :-/
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    QUAACA: to bych mohla, jinak jsou fakt pekny, jako novy.)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    tak Lidl Haje zklamaní, odnesla jsem si jen ty holcici boty. Jinak nic. Meli toho mraky, ale vse jen 80/86 :/ a to jsem tam byla na devátou :)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    EUCHENIE: tak to obarvi jestli to jde :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    tak modrý na holce jde, malej ted podedil dva ruzovy svetry a to nevim, do skolky asi ne.. .))
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    KRKA: hehe :D

    já zas do teď kupovala toničce spoustu klučičích věcí, s nástupem do školky ale začala rozlišovat na holčičí a klučičí. má ale holka smůlu, babička jí koupila v tchibu celou zimní klukovskou soupravu, oteplováky, bundu, boty, všechno klukovský, co měli na jaře ve výprodeji ;)
    KRKA
    KRKA --- ---
    KRKA: akorat jsem zapomnela dodat, ze malymu se asi nelibej, absolutne je nechce a ma hrozny zachvaty kdyz mu je chci vyzkouset :D to to zacina
    KRKA
    KRKA --- ---
    tak hlasim ze z bot z Lidlu jsem mile prekvapena :) ty klucici jsou zateplene, ty modre maji i kozisek, ty sedivozelene ne, ale jsou docela teple, vysoke kotnickove a fakt pevne, takze jsem je za ty prachy zkusila ..
    byla jsem v 8 rano a meli posledni 3 pary klucicich bot :)) holcicich bylo plno.. ale musim rict, ze mi nebylo dobre z tech desitek prehrabujicich se maminek v tech kosich :D
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    VERONIKA22: to je vtipny, jak jsou pryc vzdycky ty 98-104 veci, skolkovy stejnokroj:). jinak ja mam dneska opet vsechno, co jsem potrebovala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam