• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    TARSIS
    TARSIS --- ---
    http://www.ddmpraha.cz/index.php?kod&id_pobocka=270 Byli jsme dnes se školkou. Krom klokanů, poníků (na kterých je možné se svézt), lamy, spousty plazů a různých vodních tvorů, je tam i velké dřevěné hřiště. Ne recepci je malé občerstvení a přebalovací pult.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    VERONIKA22: jo, tak to je malinko jiná cena a přijde mi to slabounký - my teda fakt chodíme do zimy a i když se dítě hejbe až se z něj kouří, tak kdyby pod tím mělo 2 mikyny, tak když si sedne, aby si dalo sváču, tak zmrzne :-/ ale díky za inspiraci, skočím se tam mrknout, třeba to naživo bude jinak.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    SEVERINE: aha leták mě nenapadl. ale obchod je zimních bund plný ( narozdíl od čepic ). řekněme, že ta za 429 zeleno modrá je ta o kterých mluvím.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    VERONIKA22: hele a o jaký mluvíš? já tu žádnou za tu cenu nevidím - http://www.kik-textilien.cz/cz/navi-top/divky-chlapci-kojenci/chlapci-92-182/bundy.html?p=1 .. a nepřipadá mi to teda moc teplý .. já teda letos ještě zimní nemám (lídl nezaujal) a marně bádám ..
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    a ještě otázka: kupujete někdo zimní bundy v Kiku? Mají je fakt nádherné ( uvnitř flees narozdíl od lidlu ) a píšou nepromokavé. cena 359,--

    vzhledově bych je docela chválila. uvnitř i nějaké lyžařské zábrany proti vniknutí sněhu okolo pasu atd.

    ( neboť jsem si všimla, že lidl bundama neobsadil velikost 116-122 tak uvažuju kde příští rok dceři koupím zim.obleč )
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    KEYA: se nedivím. s ikea je to přece stejně. Koupíme Vám tam podložku do vany a přirazíme si 20%
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    LENIEUX: Lidl Beroun bohate zasoben :) mam vse, co jsem potrebovala :)
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    Diky, vecer tam sjedu :)
    LENNI
    LENNI --- ---
    LENIEUX: tech oteplovacek meli celkem dost, ted jsem se stavovala v Roudncici nL, jestli nahodou nemaji jeste boty, kdyz jsem je vcera nesehnala a oteplovacek, bund, mikin a rolaku tam meli dost...
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    LENIEUX: zkusila bych to. Muz vcera sehnal vel. 116 v modre barve v sest vecer.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    LENIEUX: můžeš to zkusit, bývá to dost náhodné. ale nespoléhala bych na to.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    Takze rikate, ze bema smysl jit pro oteplovaky do lidlu dnes? :)
    Masakr, to co pisete :/
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    PETATA: úplně stejně kšeftují i s Nextem. Ty výprodeje po vánocích, to je maso, ženy se tam nahrnou a ne že hledají, co vezmou,ale prostě shrnou celý věšák a pak to probírají. Zrovna u Nextu tuhle manii fakt nechápu, bo se mi tam zas tolik věcí nelíbí.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    ZEGA: pujdeme taky!
    PETATA
    PETATA --- ---
    Včera jsem taky ze zvědavosti koukala na MMB a ty oteplovačky tam byly skoro o kilo dražší
    Dobře s tím holky kšeftujou

    Pak má člověk důstojně sehnat něco pro svou potřebu, když na prodejny najíždějí matky z MMB
    KRKA
    KRKA --- ---
    Ja nechápu, jak to vůbec muze někoho napadnout .. Asi nemám obchodního ducha :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KEYA: já jsem si říkala, že tolik paterčat tu v okolí asi nebydlí :-)
    nepochopím...
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    KEYA: sesly se nam dve a proto tu jednu prodam jeste draz, nez byla nakupni cena. Tohle me fakt dokaze nadzvednout
    KRKA
    KRKA --- ---
    KEYA: No ty vole :D
    KEYA
    KEYA --- ---
    šedá fleecová mikina
    http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=69888113&tab=0
    (cena dnes v lidlu 129,-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam