• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    http://www.spolecnyden.cz/predvanocni-setkani-spolecneho-dne/
    Předvánoční setkání SPOLEČNÉHO DNE
    Setkání s ANDĚLEM

    Pro všechny děti a jejich rodiče, klienty a příznivce občanského sdružení Společný den.

    Kdy?
    STŘEDA 11. prosince po 17:00 do 18:00.
    Kde?
    Centrum Dračí brána, ul. Křenova 11, Praha 6

    Na co se můžete těšit?
    Setkání s ANDĚLEM
    Zapálení svíčky a světelný had
    Andělská pohádka
    Taneční vystoupení dětí SPOLEČNÉHO DNE

    Co s sebou?
    Dobrou náladu a něco dobrého na zub pro děti (cukroví, oříšky, sušené ovoce apd.).
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    BALAENA: Asi určitě, ale potěšilo to. Už jsem to synkovi zpola snědla :) Jen jsem doufala, že na stránkách k tomu budou mít nějaké podrobnosti.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BONEMINA: to bude jako ze k Mikulasi
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Dnes mi při nákupu s dítětem v Tesku přidali poměrně velký (cca 400 gramů) pytlík s lentilkama a nějakýma gumovýma potvorama a ještě lízátko. Na jejich stránkách jsem nenašla, co je to za akci, ale stejný pytlík vyfasovala i maminka za mnou. Asi to nebude moc limitované hodnotou nákupu, já tam nechala jen šedesát korun.
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    VALENTINA: ja uz to domlouvala s pani hospodarkou loni, ale bohuzel moje dite bylo na brusle malicky - mozna je i letos. Kazdopadne se vic angazuju u nas v materskym centru a tam to maminky ocenily, ze si musou jit zabruslit bez narvanyho kluziste jen s par dalsima rodicema.
    Pani hospodarka volala, ze jim letos ten led nejak nefunguje a ze s tim maji nejaky technicky problemy, tak ze se omlouva. tak snad priste.

    kazdopadne od 2.1. jsem domluvila dlouhodobe detsky saunovani u nas ve Vysocanech a musim rict,z e z toho mam radsot a doufam,z e se to chytne. Dali mi nabidku za jednotnou cenu 100 za dospelyho a deti zdarma. pripravi to kazdy tyden na 2 hodky pro deti. tesim se, snad to bude prinosem.
    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    My chodíme bruslit sem http://www.hristenafrantisku.cz/brusleni.php
    není to teda zadarmo jako na Harfě, ale je to fajn a není tam tak narváno.
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    QUAACA: děkuji za zpětnou vazbu...příště se polepšíme :)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    tyhle dva plakátky [ LANTHAL @ AKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme ] a [ PSYCHOPATICK @ AKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme ]
    spolu mohou soutěžit o nejhnusnější pozvánku roku 2013. sorry, nemohla jsem si to odpustit, trhá mi to oči.
    informační hodnotu neberu, to je věc jiná.
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    Přijďte se podívat, budeme rádi. Skvělé občerstvení, dílny pro děti (pečeme vánočky, každé dítě svou) super stánky s ručně dělanýma věcičkama a mnoho dalšího....:)))

    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    Z TECHNICKYCH DUVODU ZRUSENO SOBOTNI BRUSLENI RODICU S DETMI NA STRESE GALERIE HARFA. LEDOVA PLOCHA BOHUZEL STALE NENI PRIPRAVENA!

    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Mikuláš přiletí na Letiště Václava Havla | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče
    http://www.kamsdetmi.com/detail.html?id=35179
    LANTHAL
    LANTHAL --- ---
    Příští víkend, i s programem pro děti :)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Staročeský Mikulášský jarmark / 10:00 - 16:30
    Sobota 30.11.2013, Toulcův dvůr
    Toulcův dvůr - Staročeský Mikulášský jarmark
    http://www.toulcuvdvur.cz/details/3105718-starocesky-mikulassky-jarmark/
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Zimní pohádka aneb... Sněhulákova tajná výprava
    ne 1. 12. 2013 od 16:00
    Praha 6 - Divadelní scéna kina Ořechovka
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    Červená Karkulka
    so 30. 11. 2013 od 16:00
    Praha 6 - kino Ořechovka
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    Mikuláš s přímo čertovskou nadílkou 1.12.2013 ve Fashion Arena Outlet Center!

    DK Time Out Vám letos ve spolupráci s OC FAOC připravil opravdu mimořádně bohatou nadílku:

    Každý malý návštěvník (od 3 let) má v tento den od 10.00 do 21.00 hod pobyt v DK Time Out celou jednu hodinu ZDARMA!

    Pro všechny děti je v DK připraven sladký dárek!

    A co MIKULÁŠ?!
    Samozřejmě přijde i s celou svoji družinou, ale POZOR - letošní Mikuláš je pěkný filuta a miluje překvapení - dorazí tentokrát bez ohlášení, nicméně s čertovsky dobrou nadílkou. Nadílka však nebude za peníze - jedině za básničku nebo písničku!
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    XMARGE: no jo vlastně já si vyhledala adresu školky :o( takže omluva
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    VERONIKA22: komunitní centrum Sv. Prokopa je na Hůrce a ne Lužinách...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam