• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme


    Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.
    rozbalit záhlaví
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    BALAENA: aha, no vidíš, a já si myslela, jestli to třeba není hospodářka nějakého dětského domova,nebo tak něco...
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BEBERA: to víš, doba je zlá, bude je prodávat s přirážkou na mimáči
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: v osm tam byly přesně dvoje klučičí oteplováky ve větších velikostech. Pak ještě nějaké šťastné maminky našly další poházené různě v ovozelu a na chlaďácích s masem... Nikdy by mě nenapadlo, že uvidím paní, jak tlačí vozík plný vrchovatě plný jen zimních věcí....
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: já tam byla v osm a bylo tam dost lidí, ale šlo to......letos ovšem jsou lyžařské kalhoty na tlouštíky....mladší sedí parádně, starší v tom plave neskutečně....a to potřebuju zrovna spíš pro tu starší....takže i bunda je starší děsně široká.....je v tom jak yetti....takže to zrovna pakuju, že tam skoro vše vrátím....
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: Tak jsem se dneska nechala vyhecovat a v sedm přišla do Lidlu. Takové peklo jsem ještě nezažila, raději jsem nakupovala potraviny, když jsem tam tu melu viděla a k oblečení jsem přišla až později, až opadla první psycho-vlna. Po celém Lidlu byly poházené rozbalené bundy, nechápu. Nakonec jsem staršímu vzala jedny rezervní kalhoty a mladšímu bundu, tentokrát pro změnu kalhoty sedí perfektně, ale bunda je dole strašně široká...
    TETA_JELENA
    TETA_JELENA --- ---
    MEDVED007: u nas to samy:(
    EDERA
    EDERA --- ---
    BEBERA: Ano, mám zkušenost s loňskou kolekcí. Kvalitou se to osvědčilo velmi.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA: já naopak řešila, že kalhoty z Lidla byly v pase tak úzké, že perfektně seděly naší hubeňouře, ale mladší oplácaná je už neobleče ani náhodou, v pase jí chybí kus.....mně přijde, že tam mají děsně různé kusy/typy od různých výrobců/kvalit a nikdy se předem nedá říct, co to bude....
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    Máte s tím zimním/lyžařským oblečením od vel. 122 zkušenosti? Loni jsem koupila oteplováky ještě v malé velikosti a navíc jako druhé - rezervní kalhoty, tudíž bez větších nároků, a byl to provar, poprvé jsem šla něco do Lidlu vrátit. Kalhoty vypadaly jak pytel, byly strašně široké, v pase měl syn snad deset centimetrů fuku a to je naprosto průměrné dítě, žádný hubeňour.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: tak rozhod site, co mas navic, ne ;-)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Já zas teda naopak mám pro děti věcí na zimu ažaž a letos se mi věci v Lidlu fakt líběj. Obzvášť černočervená bunda :)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    QUAACA: zrovna jsme dneska zkoušeli zimní věci a dětem je všechno malééééééé
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    v Lidlu ve čtvrtek opět bitka, Dětská zimní móda pro malé i větší děti, bundy, čepice, kalhoty, mikiny, zimní boty..
    Čtvrtek, 15.10. - LIDL - správná volba. Kvalita je u nás na 1. místě
    http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?id=638
    VVENDY
    VVENDY --- ---
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TUTIK: a v těch Lešanech jste náhodou nebyli? my zvažujeme, že bychom tam na jaře zajeli...
    TUTIK
    TUTIK --- ---
    TRISSIE: Muzeum je super, muzu potvrdit. Mame dve holky a libilo se jim tam moc a chteji znovu.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    dneska jsme byli ve Vojenském leteckém muzeu ve Kbelích: http://www.vhu.cz/muzea/zakladni-informace-o-lm-kbely/
    a můžu vřele doporučit! Zvlášť pokud máte kluky, ale i holky se bavily.
    Exponáty jsou velké, za plůtkem a ve venkovní expozici je spousta místa (i na ježdění na motorkách nebo odrážedlech), takže nehrozí, že by děti něco rozbily nebo vlezly někam, kam nemají.
    A vstup je zdarma, stejně jako parkování vedle muzea.
    Jen teda mají otevřeno pouze do 31.10., pak až do jara zavírají.
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Brno, příští sobotu (3.10.) - tradiční akce úžasné MŠ Pod Špilberkem

    Mateřská škola POD ŠPILBERKEM » ZAHRADA RADOSTÍ
    http://www.skolka-udolni.cz/2015/09/zahrada-radosti-5/#respond
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Vážená paní Balaeno,
    připravte se s námi na déšť a využijte akci 2 + 1 na kolekci Déšť a vítr nemají šanci!
    Nabídka platí ve dnech 18. 9. – 20. 9. 2015 v kamenných obchodech Tchibo vyjma níže uvedených**. Akci není možné kombinovat s jinými slevami.

    Stačí předložit Vaši TchiboCard.
    Krásný den Vám přeje Tchibo
    ------------------------------------------
    ** Avion Shopping Park Brno, NC Čepkov Zlín, Metropole Zličín, OC Olympia Brno, Outlet Štěrboholy
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    zítra má být nakonec docela hezky, tak se třeba někdo přidá....
    Z Dubče do Dubče
    http://zdubcedodubce.unas.cz/
    HELLEJU
    HELLEJU --- ---
    Ulitka
    http://www.rkulitka.cz/19-aktuality
    NAROZENINY KLUBU ULITKA
    17.9. od 16.00 – 18.00 hod. , dětské hřiště Na Balkáně
    Ulitka slaví narozeniny! Již 10 let jsme tu s Vámi, již 10 let nás podporujete - přijďte to s námi oslavit, ochutnat narozeninový dort, připít si s malými i velkými návštěvníky a užít si báječné odpoledne tentokrát na dětském hřišti Na Balkáně. Těšit se můžete na hry, soutěže a vystoupení Divadla Harmonika.
    Věk účastníků: rodiče s dětmi 0-8 let
    Vstupné: dobrovolné (malý vtipný dárek nás také potěší)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam