• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme


    Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.
    rozbalit záhlaví
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: nooo...tak to je fakt síla.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    NIENNA: ve trictvrte na sedm uz tam byla fronta a i kdyz tchyne byla statecna, meli 10ks na prodejnu a byla 15ta ve fronte, nedostalo se na ni...
    ZRK: jako... jen pro pobaveni, jeden priklad za vse (nepoblij se...) http://deti.bazos.cz/inzerat/54350525/vlacky-draha-vlackidtaha-drevene-parkoviste-garaze-vlacky.php
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    NIENNA: diky! z ruky, ale popremyslim, zda neznam nekoho v okoli :-)!

    NIENNA
    NIENNA --- ---
    HABRENKA: Lidl zastávka na Groši....dnes měl z technických důvodů zavřeno...tak by zítra měli mít všechno...
    ZRK
    ZRK --- ---
    TRISSIE: Musím říct, že jsem o tom uvažovala... Tak příště vím, kam tedy, dík za tip ;)
    HABRENKA: tak jasně, taky jsem ji chtěla jako k vláčkům. Silnice a koleje máme, ale garáže a depa...to jsme si zatím dělali z Dupla. Tak máme letiště a Duplo budeme využívat dál... :)
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    tak u nás (Ov) jsem byla v Lidlu v 8,30 .. lidí dost,ale žádná mačkárna.. každý měl v košíku minimálně jednu krabici s dřevěnou hračkou a někteří o dost víc :) a v regálech bylo toho pořád dost..
    tak bud lidi nemají už zájem,nebo doplnují .. i oblečení se mi podaří většinou sehnat i v odpoledních hodinách :)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    jinak já se teda odhodlala, čekaly tam na mě 1x boty vel.31 v barvě co jsem chtěla a tričko to samý. hraček tam měli dost, ale neprohlížela jsem detailně, garáž určitě nebyla (hrdlořezy)
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    TRISSIE: "pískovištní small talk" je fakt dobrej výraz ;))
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TRISSIE: my mozna budeme zitra dopo mit cestu kolem ;-), diky... ale uz jsem to vzdala, necekala jsem az takovou bitku, schvalne, jestli najdu vecer silu a mrknu na mmb a pozvracim se...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HABRENKA: když ji budou mít ještě v sobotu ráno, tak ti ji vezmu :-)
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TRISSIE: pozde :-)... ale garaz by taky urcite nemeli, ze ne...!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: tu mame, neni spatna, ale chtela jsem k vlackum tu patrovou. tahle ale vydrzi docela dost, jen ji dost casto rozebirali :D, macek po ni bezne skace, soupacky uz nema a klouzacka je sundavaci, takze taky casto nekde schovana, ale jinak dobre, o tom zadna...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ZRK: příště kašli na Bílou horu a jeď k nám do Horoměřic... tam je nový vedoucí prodejny a objednává toho kvanta, v půl osmé, když jsem odcházela, bylo ještě všechno v hojném počtu.

    a lidí ani nijak extra, já tam teda byla v 6:50, čekalo tam pár ženských, pohodová atmosféra, trochu jsme potlachaly (kdo kam chodí na plavání v okolí, komu děti v kolik ráno vstávají, taková ta pískovištní small talk), v sedm tam bylo dohromady kolem dvaceti lidí, vevnitř jen mírná (a velmi slušná - jako, když někdo do někoho strčil, tak se omluvil) tlačenice... když to srovnám s tím, jak jsem posledně nakupovala zateplené kalhoty v DBK, kde si lidi šlapali po hlavách (jeden milý pán mě praštil košíkem s takovou razancí, že jsem skončila s modřinou) a v 7:02 už jsem nesehnala požadovanou barvu... tak fakt jiná liga.
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: k tý garáži - ještě mě napadá Ikea. Tam taky mají fakt pěkný dřevěný hračky za rozumný ceny. Tu garáž teda snad urvu tam...
    LILLABO Garáž s odtahovým vozem - IKEA
    http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20171473/
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZRK: ja na ostatni prdela, chci jen garaz :D... tchyne nabizela autodrahu a ta mi prisla o hovnu... je ot drama, tu samou maj vsude trikrat tak drahou, no...
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: jooo, tak garáž bylo to jediný, co jsem neurvala. Musela jsem se "spokojit" aspoň s letištěm :) Tohle bylo snad jako první pryč...
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    lidl dneska smrt... z toho, co jsem chtela, tak nic... pry se pred sedmou porvaly zensky jeste pred obchodem... kdyby nahodou nekdo narazil na garaz, tak se odmenim, ale tohle je fakt cim dal vetsi masakr :-O
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    ZRK: já bych chtěla zimní boty pro holku, ale ještě jsem se nerozhoupala tam zajet, nějak se na to dneska necítím ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Tak jsem přijela z Lidlu a teda musím říct, že to bylo slušný mraveniště. Dorazila jsem v 6:45 a už jsem byla 37. na řadě. Některé přihrádky byly prázdné než jsem se k nim dostala. Ale vesměs jsem teda nakoupila slušně. Moc tam toho z hraček nezbylo už v půl osmé, ale jestli někdo třeba shání tu chlupatou mikinu na větší děti, co teď měli, tak dívčích tam (Bílá hora) měli celej regál ve slevě za 139 ;) Chlapecký došly uplně, to tam nebyla ani jedna.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    QUAACA: dík za tip, něco ulovím pro synovce...pro naše děti už naštěstí hračky nejsou téma :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam