• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme


    Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.
    rozbalit záhlaví
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    QUAACA: poslední jsem použila, dík!
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    Přišly mi slevové kódy do Tchiba,
    tyto čtyři jsou zatím volné a nepoužité, tak je posílám sem. Třeba je někdo využije :)

    SLEVOVÝ KÓD NA 300 KČ: G9Y98S7C7JAXWH
    K nákupu nad 1200 Kč v e-shopu Tchibo.cz. Platí do 6.12.2015.

    SLEVOVÝ KÓD NA 300 KČ: 3RDN3HJPMXAXWH
    K nákupu nad 1200 Kč v e-shopu Tchibo.cz. Platí do 6.12.2015.

    SLEVOVÝ KÓD NA 300 KČ: Y85ZT7A7XRAXWH
    K nákupu nad 1200 Kč v e-shopu Tchibo.cz. Platí do 6.12.2015.

    SLEVOVÝ KÓD NA 300 KČ: MSBCR386JBAXWH
    K nákupu nad 1200 Kč v e-shopu Tchibo.cz. Platí do 6.12.2015.
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    ZRK: +
    ZRK: +
    ZRK: +prima, dík!
    ZRK
    ZRK --- ---
    www.mojeberuska.cz (hračkářství) - po zadání kódu DP2015 15% sleva na vše, platí do konce roku, zrovna tak i ta sleva na piatnik o příspěvek níže platí do konce roku;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    eshop-piatnik.cz - po zadání kódu "Slevový kupón" získáte 25% slevu na vše ;)
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nakladatelství albatros (albatrosmedia.cz), 25% sleva na dětské knihy a poštovné zdarma - zadejte OM15AM - uplatnit lze od 150 Kč objednávky ;) Platí do konce roku
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    ZARZAROSA: Jak jsem tak koukala, tak pro Lidl to vyrábí firma Woody, tak hledej na jejich stránkách. Mají to samé, jen barvy jsou občas trošku jiné (jako že mašinka není žlutá, ale červená)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    FIFI: já chvilku uvažovala o tom, že bych koupila tu zobcovou (protože co chodí starší ve školce na flétničku, pravidelně každou neděli probíhá bojovka na téma "neviděl někdo tu zatracenou flétnu???" - mít dvě... no, dobře, probíhala by bojovka na téma "máme kurva dvě flétny, jaktože tu není ani jedna?"), ale má Yamahu z hudební speciálky za 250, takže no-name (i když se zpěvníkem) za 450 za dobrý kauf nepovažuju.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    FIFI: no, triangl a ozvučná dřívka by se snad i v lidlu koupit daly...
    FIFI
    FIFI --- ---
    V Lidlu maji mit od ctvrtka hudebni nastroje :-0 Tak to se tam snad zabehnu podivat na ty zoufalce, co tam koupej diteti klarinet/pricku/kytaru
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    Byl teď v Pusíkovi katalog - při nákupu na vlacky.cz od 1. 9. 2015 do 28. 2. 2016 při zadání hesla PUSIK do políčka pro slevový kupón sleva 20 %
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HABRENKA: díky!
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    ZARZAROSA: aukro, bazos, na obojim jsem nasla asi pet kousku, na aukru dva uzivatele prodavacjii navic po vice stejnych kusech s poznamkou "seslo se nam omylem dvakrat"...
    pokud chces garaz, tak http://www.woodyland.eu/z22627-garaz-s-vytahem-drevo-plast vyjde levneji, nez za kolik to preprodavaji a mas k tomu i ucet...
    (na mmb mne nikdo nedostane... zajimalo by mne to, ale ne, na to nemam, ale hledala jsem normalne "garaz", "drevena garaz" a tak...
    ZARZAROSA
    ZARZAROSA --- ---
    HABRENKA: na garáž jsem si taky myslela, ale bylo mi jasné, že v lidlu neuspěju. A kde prosím hledáš ty přeprodané věci? Na mimibazaru jsem začátečník a nějak mi to nesedí, ani tam neumim pořádně vyhledávat...nějaké typy prosím, jak na to?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    FIFI: možná ne, ale rozhodně od loňska řádově jiný přístup, když to srovnám třeba s Kralupami, které na tom loni byly líp, tak teď rozhodně vedou Horoměřice.
    FIFI
    FIFI --- ---
    TRISSIE: novy vedouci prodejny? To jsem ani nevedela.

    Tuhle nemeli ani kus lososa, moc nas to mrzelo.
    ZRK
    ZRK --- ---
    HABRENKA: nooo...tak to je fakt síla.
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    TRISSIE: ale nič s tým nespravíš no. tiež ma to serie ofc.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    EVIANAIVE: no, jenže kvůli takovým, co všechno koupí osmkrát, aby to přeprodali na internetu za dvojnásobek, tam člověk, který přijde v 7:15 a chce tu jednu věc pro svoje děti, už nic nesežene, že... což je docela dost pruda.
    EVIANAIVE
    EVIANAIVE --- ---
    HABRENKA: može ti to byť jedno, kto si to kúpi je s prepáčením debil, podporovať takých ľudí. ja som o siedmej ráno poslala muža pre koľaje a hotovo. tak si chcú zarobiť no.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    TRISSIE: ale jo... ale ty tak jen vypadas;-)... uprimne dost cumim, ze to lide kupuji za vice nez dvojnasobek, kdyz se da sehnat nove levneji (jakoze to woody fakt normalne da... takze nejdou po cene, jako my socky, ale jsou jen hloupi, cimz tyhle hajzliky zivej...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam