• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme


    Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.
    rozbalit záhlaví
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    NIENNA: česání bych jako problém neviděla, 5 leté holce určitě pomůžou...naše holky jezdily na takový dívčí sportovní tábor a vím, že tam každé ráno probíhala česací akce, kde se česaly hromadně všechny holky....byl to tábor pro děti 5-10 let a snad úplně všechny holky měly vlasy dlouhé....
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SINSEMILLA: Jsem rozhodně pro seznámení!!! Od dubna bych měla být dostupnější.... :-)
    Lenka už asi čtrnáct dní žadoní o vytažení kola.... Myslím, že cyklo tábor ji nadchl i z tohoto důvodu... Zatím vidím jako největší obtíž (krom financí - kéž se zítra dozvím, že nám přidali), že se neumí učesat sama... :-(
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    NIENNA: a koukám, že je to trochu cyklo tábor, eri miluje ježdění na kole... to mě dost zaujalo a je to jen na týden, to by byl takový kompromis. a kdybyste jeli, neseznámíme je, aby tam případně někoho alespoň malinko znal?
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SINSEMILLA: Jo a tábor je od pěti let... a Lenka bude mít pět na konci dubna... :-)
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    SINSEMILLA: Příští rok bude předškolák...:-)
    Holky s Vodníčkem plavou... A Lenka tam našla letáček, ptala se, co to je... vysvětlila jsem, že tábor s kolem.... a ona , že chce jet... tak jsem vysvětlovala, že na tábor se jezdí bez tatínka a bez maminky a bez Lucinky... tak prý zná tetu Jitku.... a najde si tam kamarády.... tak za mě ok... jen musíme najít finance.... Manžel se včera pokusil přesvědčit svou matku, že finanční příspěvek na to, co holky baví, je lepší než pytel krámů... A poprvé to vypadá, že máme šanci uspět... tak doufám....
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    NIENNA: a ty budeš dávat lenku na tábor? taky vás čeká škola příští rok nebo ještě ne? právě přeýšlím o táboru a nějak pořád nevím
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    Kdyby někdo hledal tábor (nějak nevím, kam ten odkaz dát).

    tábory | dkvodníček
    http://www.dkvodnicek.cz/tabory/#row_letni_tabor
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MAGGIE: no... mne osobne se ta vystava vic libila loni v malostranské besede, tady mi to samotne prostředí nepřišlo tak hezke. Vystava sama je fajn, ale hodne záleží na diteti. Meho pětiletého technika to moc nevzalo, ac tu knihu jsme cetli a bavila ho, petileta dcera kamarádky nadsena.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ANNAWA: a stojí to za návštěvu? Na jak dlouho to asi tak je?
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    MAGGIE: byla.
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    Nebyl jste někdo zde?

    Trnkova Zahrada 2
    http://www.zahrada2.cz/
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Ostatně, kdybyste někdo neměl plán na zítřek (sobota) a byl v dojezdové vzdálenosti od Roztok, pořádáme dílnu animovaného filmu pro rodiče s dětma nad 7 let, není naplněná a nechce se nám ji rušit :-)
    Havětník – animační dílna **11. března 2017** | Roztoč
    http://www.roztoc.cz/nabidka-akci/954-havetnik-animacni-dilna-**11.-brezna-2017**/
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    ALDEMIK: v zoo je dobrý Bororo, zcela jiným směrem ale dost v tohle ohledu výtěžný je Mirákulum v Milovicích.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Taky Malešický park, mají tam i vodní hrátky a nebývá tam tak narváno jako na Gutovce.
    GOGGA
    GOGGA --- ---
    ALDEMIK: Kolbenka - trampolinove centrum, detske hriste - park v Riegracich, boulder v Holesovicich, na kolo Grebovka a Gutovka (ta je super, kdyz je teplo, pac si muzou hrat s vodnimi stavbami)
    PETRUSKA
    PETRUSKA --- ---
    ALDEMIK: Ja se pripojuji k dotazu. Nejsem primo z Prahy, ale stejnym smerem. Deti stejne stare. Dik za tip na Nikla! ;)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ALDEMIK: gutovka, ale to je teda open air
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    A propos, kam chodíte v Praze s aktivníma 3-4letýma chlapečkama?
    Potřebovala bych pár tipů na nějaké destinace, kde se mi vyřádí pohybově nadané a nadšené dítě a můžu tam vzít i kočár s pohodovým bezúdržbovým kojencem.
    Ideálně něco v dobré dojezdové vzdálenosti z Roztok (takže z Dejvické, Masaryčky nebo Holešovic) na čem člověk finančně nevykrvácí :-)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ALDEMIK: my se rozhodně chystáme...byli jsme na Vikýře Play, tak jsem zvědavá, jaké to bude letos
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Nepatří to úplně do šetřicích akcí, ale opět jsou Vikýře PLAY od Nikla.
    Byli jsme tam ve středu s tříleťákem, kterému tam chyběly trampolíny, vesmírný vozítko a hasičský auto, ale i tak jsme si to docela užili.
    Doporučuju jít tam dopoledne, ideálně kolem poledne, to je nejprázdněji. A nechodit tam v červnu, to se tam naženou školy.
    Vstupné je do 5 let zdarma.
    www.magickevikyre.cz
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    Kdybyste nekdo chteli vyrazit na Jeden svet, tak je mozne nechat deti v prilehlem koutku https://www.facebook.com/...379852047483.1073741830.792365250815610/1361236057261857/?type=3&theater
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam