• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LORAIN: Uz jste byli jo? Fantasticky, mam radost, ze se vám to taky líbilo
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    SINSEMILLA: Díky, můžu potvrdit, je to super! Přesně to, co jsem hledala :-)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    ALDEMIK: ne, jen jsem ho našla na webu
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    O_THREE: Já tam šestiletého syna zapsala, je teda o půl roku starší než tvůj, ale je to opravdový mladý přírodovědec, myslím, že si to tam fakt užije. Mluví o tom každou chvíli a strašně se těší...
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    MAGGIE: Jako, jsou hustý.
    Ten plakátek je náš (Sdružení Roztoč), kreslila ho pro nás asi před patnácti lety Miládka Boraros, stále ho používáme... že ho někdo vyloženě celý použije pro svoji akci by mě fakt nenapadlo. A ještě hnusně (ty loga nahoře).
    Svátek světel | Roztoč
    http://www.roztoc.cz/nabidka-akci/akce-2016/914-svatek-svetel/
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    HUJERKA: tak pět? ale záleží, jak jsou asi zvyklí chodit do muzeí, my chodíme hodně, takže to zná. tím, že je tam ten průvodce, který to ukáže, tak si myslím, že těch pět je už dobrých, že si i z toho může odnést informaci, že film je vlastně hodně obrázků za sebou
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    SINSEMILLA: A od jakého věku by se na té výstavě zvládly myslíš zapojit?
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA: a ještě dodatek - je to jen do konce dubna, o prodloužení uvažují
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    SINSEMILLA: jo a je to tak akorát, není to moc dlouhý, ani moc krátký, jako starší děti by toho zvládli asi i víc, ale pro tyhle trochu menší to není ani časově moc náročný, my tam byli tak ke dvoum hodinám, protože erik chtěl jít ještě znovu a já se zapovídala s organizátory. dělají to studenti z filmové vědy na UK a mají fakt moc sympatický pohled na výstavnictví (jsem z oboru)
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    LORAIN: doporučuju výstavu projektu NaFilm, mají výstavu na národní třídě o tom, jak vzniklo rozpohybování obrazu. k dispozici je tam průvodce, který vše vysvětlí, ukáže, na všechno si může sáhnout, mají tam virtuální realitu, může si udělat animovaný film, mají tam na ovládání instalaci s vláčkem, pouští tam krásné animované staré filmy, fakt super

    NaFilM - Národní filmové muzeum
    http://www.nafilm.org/vystavy/

    fakt doporučuju byli jsme tam s šestiletým a 16 měsíční a oba byli nadšení a o malé jsem ani nevěděla, takže jsme si to mohli všechno vyzkoušet se starším
    HUJERKA
    HUJERKA --- ---
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    Hledám tip, kam se sedmileťákem v Praze v pátek odpoledne/v sobotu dopoledne.
    Má mladší bratry, tak normálně program přizpůsobujeme jim, ale budeme mít chvíli bez nich, tak hledám něco, co by se mu mohlo líbit a bavilo ho i samotného, protože spoustu aktivit si s bráchama užije mnohem víc.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    MAGGIE: Ty se nějak podílíš na organizaci?
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    BALAENA: jejda, dala jsem špatný link :(
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    MAGGIE: takže vyrazíme i předloni? ;)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    Sice je to mimopražská akce, ale snad neva. Vloni bylo super!

    O_THREE
    O_THREE --- ---
    nemáte ještě nějaké tipy na příměstské tábory v Praze? Ti mladí přírodovědci nevypadají zle, jen nevím, jestli by to syn dal. Teď mu bylo 6.
    AMOPRA
    AMOPRA --- ---
    KAVÁRNA KLUBU CROSS - DIVADLO PRO DĚTI - VSTUP ZDARMA

    Tuto neděli 19.3.2017 se bude od 14:30 konat v kavárně klubu Cross divadlo pro děti. Vstup je již tradičně zdarma.

    MIKULKOVY POHÁDKY aneb Pět pohádek Aloise Mikulky.

    * V první pohádce O KVÍČALE A ŽELVIČCE zachrání dvě nerozlučné kamarádky maličkou planetku před invazí žížal.
    * Druhá pohádka vypráví pravdivý příběh o tom, JAK TO CHODÍVÁ V PRALESE.
    * Třetí pohádka se jmenuje HASTRMANÍ PRINCEZNIČKA. Detektiv Leo Pinkalinka se svou stopovací rosničkou dopadnou kradačského kočičáka!
    * Čtvrtá pohádka O SMUTNÉM TYGROVI je oslavou přátelství a fantazie.
    * Pátá pohádka je snovým příběhem O RYBÁŘI, KTERÝ NIKDY NIC NECHYTIL. Zavede nás do bublajících mořských hlubin.

    **************************************************

    Hrají: Michal Hnátek a Zuzana Horová

    Scénář a režie: Jan Prokeš, výprava a loutky: Zdeněk Hajduch,

    hudba: Milan Krejčík, choreografie: Petra Mošovská,

    supervize loutkových plánů: Waldtraut Ritterová.

    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    NIENNA: U nás taky...
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    RENFRI: U nás taky! :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam