• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    RENFRI
    RENFRI --- ---
    21. - 26. srpna jsme doma s 5 detmi, bude to tu trochu jako detsky tabor. Pokud se nekdo chcete stavit se svymi detmi, at uz na odpoledne nebo i vic dni, dejte vedet. ;-)
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    KOPRETKA: byly jsme s dětmi (3 a 6 let) na něčem podobném a moc se jim to líbilo, doporučuju.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    BALAENA: No nevim, dcerku hodne bavilo kreslit ruzne varianty panaku a prodluzovat je do uplne vyskakani dusicky. Ale chapu, ze raubir uprednostni skateboard.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    GIOMIKY: Jak s kterým exemplářem předškoláka...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Prijde mi to az prilis primitivni... a asi to uz ma kazdy vyzkousene. Ale s predskolakem se da zazit spoustu zabavy jenom tim, ze mu date kridy a nejaky ten kus vhodneho chodniku.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    a já půjdu na začátku srpna vyzkoušet toto: http://kouzelny-svet-skritku.cz/...-zdarma/?utm_source=facebook.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=r1-1
    nebyl už někdo? reference?
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Jestli nekdo zustal doma, tak doporucuji Stefanikovu hvezdarnu. Zastihl nas na Petrine dest, tak jsme se sli schovat. A objevili jsme tu prijemny program pro deti. Jednak vystava, ale i pohadka o Mesickovi nemela chybu (promitani).
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    SEVERINE: Je vyborne sledovat, jak jedna loutkarka stihne odehrat pet postav a do toho kroti detske divaky.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    GIOMIKY: Dorka Bouzková je výborná, díky za připomenutí!
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    GIOMIKY: díky za tip!
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Minuly vikend jsme navstivili Festival bloumajiciho divaka. Hezka akce. Kazdorocni. Co me ovsem fascinuje doted... bylo vystoupeni Loutek bez hranic. S povedenym kusem "Pribehy male Lupitiny Gonzales". Jestli nekde budete mit prilezitost (snad to hraje Minor), tak vrele doporucuji.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    GIOMIKY: moc pěkný a to pro všechny věkové kategorie
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MEDVED007: Jake to bylo, to jsem bohuzel proavihl.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Pro mlade techniky (vstup 10+) doporucuji navstivit vyrobu skody v mlade boleslavi. Robotizace ve svarovne 98%. Pote bude sledovani Terminatora cajickem pro batolata.

    Fotoseriál: Jak se vyrábí Škodovky? — Motoristi.cz
    http://www.motoristi.cz/1120/fotoserial-jak-se-vyrabi-skodovky/

    Ve svařovně moc lidí nepotkáte, většinu práce s prefabrikovanými díly zde vykonávají stroje. Zaměstnanci tady přes obrazovky ovládají a kontrolují hladký průběh výroby.
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    MEDVED007: Děkuju za tip! Byli jsme a bylo to bezva! Mají tam nádherné prostředí! V takovém jsem vždycky chtěla pracovat :-) Děti nadšené! Taky doporučuju!
    PETATA
    PETATA --- ---
    LORAIN: eh, tak jsem se prekoukla a je to uz dnes :(
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    my jedeme, kdo ještě dorazí ?
    Astronomický ústav AV ČR - Akce pro veřejnost
    http://www.asu.cas.cz/...07/463/dny-otevrenych-dveri-na-observatori-v-ondrejove-19-az-21-kvetna-2017
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    PETATA: Děkuju, na neděli mám bohužel víc než jedno dítě :-)
    PETATA
    PETATA --- ---
    LORAIN: pardon, dva
    LORAIN
    LORAIN --- ---
    PETATA: Kolik?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam