• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    PETATA: Teda, to vypadá fakt dobre, upřímně teda nevím, kam dřív skočit, protože nás láká i nedělní den otevřených dveří v klementinu, kde pracuji, a po rekonstrukci se otevírá matematický sál a syn projevil zájem, strašně ho to tam baví, jak je tam spoustu schodišt a chodeb jako v bradavicich

    (Taky zdarma)
    PETATA
    PETATA --- ---
    tak dneska je dokonce zemedelske muzeum zdarma, kdo by chtel jeste vyrazit
    PETATA
    PETATA --- ---
    doporucuji a kor s chlapeckama, navstivit dneska Letnou
    na cele letenske plani jsou tanky, vojenska auta, hasici, zachranka, policie, pyrotechnici a stanky vsech techto instutici a spoustu dalsich
    nase deti jsou v sedmem nebi.. a to jsme puvodne sli do zemedelakeho nlmuzea, o tomhle jsme nevedeli
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    SINSEMILLA: Potvrzuju, byla jsem tam pracovně s dětma ze školy (4. a 7. třída), měli jsme to i s programem a děti byly nadšené.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    s dětmi jsme byly asi před rokem na výstavě NaFilm, což je aktivita studentů FAMU. Podařilo se jim získat prostor pro stálé Národní muzeum filmu a shánějí finance, pokud byste je chtěli podpořit, tak tady: https://www.hithit.com/cs/project/5431/otevreme-filmove-muzeum-nafilm

    (a opravdu je doporučuji, byli jsme nadšení)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    No já tam zajdu nejdříve sama. Mám hyperaktivní pubertačku, co neposlechne a vůbec, ta je pro otestování tamních poměrů naprosto dokonalá.
    ZEMINO
    ZEMINO --- ---
    my byli někdy v dubnu a všechno bez problémů,děti si užili válení těsta i traktory..a že dovedou být hlučné ažaž
    je pravda,ale že tam nikdo nebyl,byli jsme přes týden dopoledne
    PETATA
    PETATA --- ---
    mate prosim nejaky tip na aktivitu/zajimavost na trase Praha-Sumava (smer Vimperk)
    meli jsme v planu navstivit Mraveniste ve Sladovne v Pisku, ale zrovna zitra maji az od 17h

    deti uz jsou natesene, tak jim chceme pripravit zajimavy program

    diky za napady
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    SEVERINE: lego mají i v Alze
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    Nevíte někdo o hračkářství na Praze 7? budu tam mít dneska hodinku volna (kluci na kroužku) a zároveň misi "nakupuju dárek", nejspíš lego pro osmiletýho spolužáka R. dík.
    LADAVAZA
    LADAVAZA --- ---
    KOPRETKA: Já jsem za tři návštěvy nic takového nezazila.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    KOPRETKA: Nejlépe, aby napsal každý. My tam tedy ještě nebyli, ale nic negativního v tomto směru jsem od dvou kamarádek neslyšela.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    KOPRETKA: napiš, taky mě to napadlo
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    tyjo, já když to tu čtu, tak asi pošlu dotaz, něco v tom smyslu, že bych ráda navštívila expozici, ale dle komentářů, které se ke mě dostali mají nepříliš lidský(dětský) přístup a jestli o tom vůbec vědí a hodlají s tím něco udělat. Nebo přesunout někam, kde nebudou děti vadit. Mám jím napsat?
    VENIKA
    VENIKA --- ---
    SISTA: Udelali expozici pro deti. Ale chodily jim tam deti. :))
    (ale jakoze smutny)
    SISTA
    SISTA --- ---
    Sestrenky dvouletaka tam loni kustodka sjela, ze vali v prostoru s tema troubama těsto na těch plochách k tomu urcenejch, ale mimo prkynko!! a ze kdyby tohle dělal kazdej, jak by to vypadalo :))) sestrenka, která žije v zahraničí, z toho byla totálně znechucena a chtěla hned odejít, hlavně proto, ze malej, co moc nerozumí česky, se fakt lekl.
    BERUTHIEL
    BERUTHIEL --- ---
    SEVERINE: ne, byli jsme tam někdy koncem prázdnin. Evidentně je to setrvalý stav.
    SEVERINE
    SEVERINE --- ---
    BERUTHIEL + RESTINPEACE: byli jste tam taky teď v pátek? to tam myslím byli všichni :-) pán tam pouštěl děti jen v doprovodu dospělých a byl pěkně kyselej.
    BERUTHIEL
    BERUTHIEL --- ---
    Z výstavy traktorů mám podobnou zkušenost. Kustod tak dlouho ryl do syna na simulátoru (sic!) traktoru, že má jet opatrněji, že při rozjíždění moc rychle pouští spojku, že špatně řadí, až ho absolutně znechutil. Syn čekal 20 minut ve frontě, než se dostal na řadu. Zemědělské muzeum je úžasné a chodím tam s dětmi moc ráda, ale tohle byl hodně nepříjemný zážitek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam