• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARKYTKAKAKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    V3S: my jsme dnes s prckem navštívili dopravní den dětí na Smíchově - když pominu že Nádraží Smíchov je budova stavěná z mramoru zřejmě lepeného špínou, tak mi přišlo jako hrozná škoda, že do akce, kam se zřejmě zapojilo nemálo lidí se nevěnovalo ještě o trochu víc pozornosti. Přímo ve vestibulu nádraží jediná cedule s informacemi o akci, což ovšem mezi milionem standardních vlakových vývěsek dost zanikne. Nějaké šipky na stanoviště nebo kam jít chybělo prakticky úplně, krom drobných plakátků formátu a4 u každého výlezu na perón.

    Naspídovaný nebo jinak nafrčený sekuritáky kteří tam snad i dealovali nebo měli shánčlivou snad radši ani nekomentovat.
    Pobavili mě stánky s "pouťovým junkem" a naprosto do konceptu nezapadající kovář který předváděl řemeslo, což bylo hezký...

    Svezení lokotkou z 1944 taky fajn.

    Jen to drobně dotáhnout, no.
    V3S
    V3S --- ---
    LD_DRTH: my jsme s sestilym synem vydrzeli 5+ hodin, coz cumim, prolezli jsme tak pulku stanku, za nej top virtualni realita ... bohuzel na ty nejlepsi veci pulhodinova fronta, stejne jako na tu predrazenou kantynu, ktery vznesene rikaj restaurace ... ve finale jsme se jeste prosli kolem chystaneho koncertu imagine dragons az do leteckeho muzea ... ale jsem miss plna kecka, zitra nohy na stul :)
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    V3S: my jsme to vychytali ve ctvrtek kolem 14, idealni cas kolem 17uz hodně lidí. Libil se mi stanek UOChB ale to mlade zas nenadchlo
    V3S
    V3S --- ---
    LD_DRTH: jsme tu ;)... je to fajn, ale tech lidi...
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    V3S: doporucuju vsemi deseti. byli jsme se synem, 4r, super si to uzil, mohl vyzkoušet vse, pipetovat, koukat do mikroskopu, hymzi zoo, super, rostliny, teleskopy, ale tam toho víc.
    V3S
    V3S --- ---
    a zitra taly posledni den veletrhu vedy

    [JENDAZCB @ Co je v Praze zadarmo]
    V3S
    V3S --- ---


    Pražský dopravní den dětí 4. 6. 2022 | Pražská integrovaná doprava
    https://pid.cz/dendeti2022/
    V3S
    V3S --- ---
    MAGGIE: deti jsou zrovna na ceste na mysi vystavu s babickou, tak pak muzu sdilet dojmy
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    V3S: Myši patří do nebe jsou boží, to bude určitě prima výstava, taktéž Cesta kolem světa.. Musíme obnovit výjezdy do Prahy, jak jsem s dětmi v průběhu roku dělávala "před Covidem".
    ATTILAH
    ATTILAH --- ---
    Tohle je pro rodiče, ale týká se dětí (předškoláci, mladší školáci): Děti a vstup do digisvěta - MŠ U Uranie Ortenovo nám, Praha 7 - psycholog a právník (Re-life/IuRe-Digisvobody) - 11. května od 17 hodin. Víc plakátek.

    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    V3S: Já se těším na naše místní čarodějnice v Křeslicich, od šesti program v osm zapálení vatry. Podobné dělají i městské části kolem nás, třeba Újezd. Pokud je to pro tebe daleko, tak bych okoukla bližší městské části na okraji Prahy
    V3S
    V3S --- ---
    mate nakej tip na nejaky mensi komornejsi carodejnice s detmi v praze? chtel bych s nimi nekam vyrazit na ohen, ale veci typu vypich nebo na pul cesty se trochu desim ;)
    V3S
    V3S --- ---
    si tu odlozim, zaujalo ... pokud nekdo byl, rad prijmu recenzi :)

    Cesta kolem světa za 80 dní - Národní muzeum
    https://www.nm.cz/naprstkovo-muzeum-asijskych-africkych-a-americkych-kultur/cesta-kolem-sveta-za-80-dni
    V3S
    V3S --- ---
    ale at jen neprudim, mam i tip od mamy, kam chce vzit nase deti, prej je to moc hezky ....


    http://www.chvalskyzamek.cz/udalost/mysi-patri-do-nebe-a-take-na-chvalsky-zamek/
    V3S
    V3S --- ---
    MAGGIE: ani za vyhodne rodinne vstupne 1300 na den? ;)) ja si takhle predstavuju peklo, ale stejne na me pusobi i matejska ... hluk, kyc, hromada divnejch lidi a dira do penezenky :)
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    JAFMAN: sorry, ale třeba první Lollipopz, z toho bleju, už jen to vidím někde napsané.. omlouvám se, ale tam bych v životě s dětmi dobrovolně nešla
    JAFMAN
    JAFMAN --- ---
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Od 26.3. zase začne jezdit cyklohráček.. Každá sobota, neděle a svátky.. plus mají nějaký extra výlety připravený na středy.
    https://pid.cz/wp-content/uploads/2016/03/Cyklohracek_2022-DL.pdf
    V3S
    V3S --- ---
    GUDRUN: to je tezka otazka, mohlo by to bavit obe, vekove spada vic mladsi, ale opravdu nevim :)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    V3S: mám lístek pro jedno dítě a doma 1,5r a 3,5r opici. Kterou opici mám vzít?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam