• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    XLACHTAN: Wichita za ocel? Tak to at si ji nechaj... Ale uvazuju, jestli jit do Blacka, na ktereho bych mozna i mohl dosahnout v geologicky dohledne dobe a nebo jestli setrit na Azumu - podle recenzi vypada dobre (i kdyz ji pravdepodobne nerfnou). Black je historicka lod, Azuma je byl jen projekt, ale zato je to projekt meho oblibeneho japonskeho namornictva... Jenze jestli takovehle akce na ocel nebudou kazdy rok, tak na ni budu setrit x let...
    SALO
    SALO --- ---
    MADDOGCZ, XLACHTAN: a pravdepodobne Azuma
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: spekuluje se že to bude Wichita
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Jediný co mně sere, jsou ty obloučky, co olizují satelity na obloze.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Stejně nic jinýho nekoupím, tak to vemu.
    Akorát teď koukám, že tam bude něco nového za ocel, neví se co?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ:
    XLACHTAN: pokud máš nahráno něco s Atlantou a nesere tě, tak je to dobrá loď no, stejně jako Atlanta hodně závislá na top kapitánovi, ale pokud máš jakéhokoliv US CL kapitána s IFHE a AFT, tak jsi v pohodě
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: jo takhle :) tak to pak jo. Mno hele je to taková jiná Atlanta. Má menší DPS (jen 6 věží místo 8), nemá radar, ale má dlouhej US smoke a dlouhý US torpéda (9.2 km Benson torpéda)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Investice by byla doexpit cca 2x T10 a koupit jednorázově vyexpené T9 (4x) a uhrát to v coop bez modulů.
    Mám na to 120M stříbra.
    Jde jen o to, jestli ta loďka něco umí.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: za cenu té investice co by si musel udělat imho ne :) to si radši počkej na další regulérní ranked a udělej nějaký R10
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Po druhém nařízení a se slevou mi bude chybět 400 oceli do Flinta. Má cenu ho pořizovat?
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: tak nesmies pushovat. ked umries, nicomu nepomozes. ak su posrati, tak farmi xp a hraj na podrzanie hviezdy.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja mam probkem, ze vzdycky nekde chcipnu, protoze zbytek tymu odmita jit dopredu... Proste uplne jako v random, jenze tady je to videt o to vic, kdyz je jen pet lodi.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: za mna jednoznacne najzabavnejsi Ranked Sprint, a to som ho cely odjazdil solo. T-61 je brutalny cap bully a ma slusny carry potencial.

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem se z R9 dostal snirou vitezstvi az na jednu hnezdicku k R5 a pak snurou proher az zachytny R8... Jeden tym retardu vedle druheho. Fushun co jenom sedi schovanej za ostrovem v kouri, BB co kempi v capnutem capu a maji full HP kdyz zbytek tymu je jiz davno mrtvej, etc...
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Tak jsem otevřel 4!! novoroční kontejnery a mám už 5!! Charlesů Martelů omg.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Po každý hře mi to spadne
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    HONZA_1980: Taky to jedu v coop
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    MADDOGCZ: já si dal na vločky coop, jinak bych to musel rozmlátit :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Chatban na 3 dny :-) Nějak přitvrzují :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam