• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HARLEKYN je doma :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jo, takový hry vždycky potěšej ;)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Muj dnesni postup z R8 na R3... Ty dve prvni prohry s Perthem byly se zachovanim hvezdicky.

    Chybi tam mopje dopoledni vitezstvi (po jedne prohre) na R8 se Shinonome: Nepritel capnul A i B (oba capy), ja skoro umrel na B, ale pak se nam podarilo killnout vsechny 3 jejich DD, u nas jsem zbyl jen ja (skoro mrtvej) a New Mexico, na nepratelske strane jedna bitevka. Capnul jsem B a vyrazil na A... Nepritel vyhraval na body a chybel kousicek. Jakmile se mi obnovil speedboost, tak jsem ho zapnul, nepritel mel 999 bodu a ja vjel na cap a zastavil odpocet... Na druhe strane asi nekdo musel pekne picovat ^_^ Capnul jsem a nepratelska BB se pokusila jet zpet na cap (predtim zdrhala s tim, ze staci prezit). Poslal jsem torpeda do prulivu, ktery byl nejkratsi cestou pro ni a ona si do nich vjela ^_^

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Udělám pak anketu, teď se mi nechce.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Dal bych hlasovat, prijde mi kravina na neco setrit dle mych propoctu vic jak rok...
    CABA
    CABA --- ---
    šetřil bych na uhlák nebo na ocelárny
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    tak Rank3.. zbytek snad jedine v Divizi, kdyztak se hlaste :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: no nez se k tomu multiplikatoru dostanem, bude uhli davno zruseno btw :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: nope, protože na kredity máš miliardu vlajek, kamufláží, prémka etc. na uhlí nemáš žádný modifikátory kromě tohohle
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: j ale 3% coalu za 10x tolik uz hovno neni? Navic nebud sprostej zrovna o vanocich :))))
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: jenže 2% jsou úplný hovno :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: nvm nenechaval bych to bejt, tech 100k n acoal stejne jen tak nenaharvis a spis bych to bral postupne. Neni imo duvod cekat
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    _OZZY_: zatím bych to nechal být, domluvíme se. Místo nepotřebujeme - polovina klanu jsou mrtvé duše.

    Radši bych viděl další coal harbor, ten je ale drahý :)
    SALO
    SALO --- ---
    RIVEEK: vidím, že som to v piatok večer ešte vychytal. :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: ja bych byl pro, jako vanocni darek dobry :D rozsireni asi neni nejak extra nutny, je tam dost mrtvejch dusi co kdyztak mohou jit
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Mame moznost postavit 4. upgrade Shipbuilding yard pro dalsich -2% z ceny nove kupovane lode (ze stromu).
    Mam to postavit nebo sbirame ropu na neco dalsiho? (napr. rozsireni klanu nebo dalsi -3% za udrzbu po bitve?)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    _OZZY_: ja u toho sedel do pul druhy do rana a presne jako ty, jsem na ranku 8. To je horsi nez o vikendu, tvl letadlovka co si sysli vsechny letadla v levem hornim rohu a pak se necha smazat nepratelskejma torpedo letadlama a jeste ma keci, ze s DD nejedu capovat, kdyz tam vartujou nepratelsky stihacky...

    Nakonec jsem zacal stridat Bayern a Normandii a v zachvatu masochysmu obcas beru Anshana (ale postradam nemecky hydro). Asi na to dlabu a budu si jezdit ty novy rozkazovy mise... Nejak uz na to nemam nervy... A co nevidet prijdou rusky bitevky..!
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Veselé vánoce plantážníci. :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Vesely vanoce smudlove! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam