• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    SALO
    SALO --- ---
    RIVEEK: vidím, že som to v piatok večer ešte vychytal. :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: ja bych byl pro, jako vanocni darek dobry :D rozsireni asi neni nejak extra nutny, je tam dost mrtvejch dusi co kdyztak mohou jit
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Mame moznost postavit 4. upgrade Shipbuilding yard pro dalsich -2% z ceny nove kupovane lode (ze stromu).
    Mam to postavit nebo sbirame ropu na neco dalsiho? (napr. rozsireni klanu nebo dalsi -3% za udrzbu po bitve?)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    _OZZY_: ja u toho sedel do pul druhy do rana a presne jako ty, jsem na ranku 8. To je horsi nez o vikendu, tvl letadlovka co si sysli vsechny letadla v levem hornim rohu a pak se necha smazat nepratelskejma torpedo letadlama a jeste ma keci, ze s DD nejedu capovat, kdyz tam vartujou nepratelsky stihacky...

    Nakonec jsem zacal stridat Bayern a Normandii a v zachvatu masochysmu obcas beru Anshana (ale postradam nemecky hydro). Asi na to dlabu a budu si jezdit ty novy rozkazovy mise... Nejak uz na to nemam nervy... A co nevidet prijdou rusky bitevky..!
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Veselé vánoce plantážníci. :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Vesely vanoce smudlove! :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    :D ja ragequitnul jednu(ted asi dve) hvezdy pred Rank3
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Já tu druhou denní misi prostě neudělám, taková banda čuráků.
    Už 3 hodiny se snažím vyhrát a získat posledních 1300ZZ.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MADDOGCZ: vyrazit ho muzes vzdycky,ne?
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Omylem jsem pozval jednoho idiota do klanu, dá se to zrušit?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    XLACHTAN: Wichita za ocel? Tak to at si ji nechaj... Ale uvazuju, jestli jit do Blacka, na ktereho bych mozna i mohl dosahnout v geologicky dohledne dobe a nebo jestli setrit na Azumu - podle recenzi vypada dobre (i kdyz ji pravdepodobne nerfnou). Black je historicka lod, Azuma je byl jen projekt, ale zato je to projekt meho oblibeneho japonskeho namornictva... Jenze jestli takovehle akce na ocel nebudou kazdy rok, tak na ni budu setrit x let...
    SALO
    SALO --- ---
    MADDOGCZ, XLACHTAN: a pravdepodobne Azuma
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: spekuluje se že to bude Wichita
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Jediný co mně sere, jsou ty obloučky, co olizují satelity na obloze.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Stejně nic jinýho nekoupím, tak to vemu.
    Akorát teď koukám, že tam bude něco nového za ocel, neví se co?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ:
    XLACHTAN: pokud máš nahráno něco s Atlantou a nesere tě, tak je to dobrá loď no, stejně jako Atlanta hodně závislá na top kapitánovi, ale pokud máš jakéhokoliv US CL kapitána s IFHE a AFT, tak jsi v pohodě
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: jo takhle :) tak to pak jo. Mno hele je to taková jiná Atlanta. Má menší DPS (jen 6 věží místo 8), nemá radar, ale má dlouhej US smoke a dlouhý US torpéda (9.2 km Benson torpéda)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    XLACHTAN: Investice by byla doexpit cca 2x T10 a koupit jednorázově vyexpené T9 (4x) a uhrát to v coop bez modulů.
    Mám na to 120M stříbra.
    Jde jen o to, jestli ta loďka něco umí.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MADDOGCZ: za cenu té investice co by si musel udělat imho ne :) to si radši počkej na další regulérní ranked a udělej nějaký R10
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Po druhém nařízení a se slevou mi bude chybět 400 oceli do Flinta. Má cenu ho pořizovat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam