• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: ak si nevymyslím zajtra lepší program, tak by som sa pridal.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LIQUIDFREAK: jn, proto mám tu potřebu taky :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Muad lol :D bodejt bys nemel HC furt s BB v ranked kdyz to hrajes s op premiovou srackou
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Az zejtra sou. Mne prave chybi jedna bitva na tri kontejnery,proto sem otravny :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    LIQUIDFREAK: já bych dal klidně, netuším ale jak dnes dorazim domu
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Kuci co klanovky behem vanoc, nedame aspon par?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Je docela smutné, když někdo obětuje bitvu jen proto, aby měl na kontě frag.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TIGERLOVER: neeeeee ! :-/
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Ted jsem videl, jak v hodnocene, kde jsme byli 2 proti 3 a nas Bayern s 75% HP teranoval nepratelsky Bayern s 1/4 HPcek.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    jj, ja koupil musashi, a hned 8. hru jsem vyhral
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    To je tak uzasne ten vanocni trash spoluhracu, zboznuju to :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: tak uz si vydychal bramb. salat a muzes to nahodit? :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Mno taky zvazuju ze to s nim zkusim, zatim sem dal jen jednu ve fubuki coz je taky dobra volba. Uvidime. Jinak cg
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    tak R1 a 10k uhli je doma... nakonec jsem to dojezdil s Perthem - nekolik poslednich bitev bylo 1-2 BB a zbytek krizniky, zadne DD... Nicmene Perth je i vyborne DDcko a cap contester - najet na cap, smoke a pomalu se sinout nekam do bezpeci...
    YORK
    YORK --- ---
    MUADDIB: Taky jsem ho dneska dojezdil ;)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    _OZZY_: R8>R4

    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    HARLEKYN je doma :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jo, takový hry vždycky potěšej ;)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Muj dnesni postup z R8 na R3... Ty dve prvni prohry s Perthem byly se zachovanim hvezdicky.

    Chybi tam mopje dopoledni vitezstvi (po jedne prohre) na R8 se Shinonome: Nepritel capnul A i B (oba capy), ja skoro umrel na B, ale pak se nam podarilo killnout vsechny 3 jejich DD, u nas jsem zbyl jen ja (skoro mrtvej) a New Mexico, na nepratelske strane jedna bitevka. Capnul jsem B a vyrazil na A... Nepritel vyhraval na body a chybel kousicek. Jakmile se mi obnovil speedboost, tak jsem ho zapnul, nepritel mel 999 bodu a ja vjel na cap a zastavil odpocet... Na druhe strane asi nekdo musel pekne picovat ^_^ Capnul jsem a nepratelska BB se pokusila jet zpet na cap (predtim zdrhala s tim, ze staci prezit). Poslal jsem torpeda do prulivu, ktery byl nejkratsi cestou pro ni a ona si do nich vjela ^_^

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam