• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak sem fakt rad ze zavedli tech +15% u extra wows premiovyho uctu. Ted s tema 200% sou ty 11,12,13,14k nasobky fakt prijemny :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: myslim s frankem si to hral ci jak se menuje ta nova VI bitevka nemecka ne?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK: který máš konkrétně na mysli?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    RIVEEK: jo nurn..
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    bože to jsou zas zástupy retardů... v mým teamu...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    4-4 dneska, dik za ucast. Ja uz s tim otravovat nebudu, po dnesku mne presla chut.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: no sak jasny, stejne jako vsichni ostatni :) Pohoda, jen zkusam znas to
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MUADDIB: Nurn ? Jako Nurnberg ?

    Mě se teď povedlo ten sprint dojet - od půlky jsem to nakonec bral s Normandií (Bayern byl fajn držák, ale víc děl víc ví) a asi hlavně díky Nurnbergům a Galisionierům - dvanáct AP granátů do boku, většinou dvě tři citadely, když nešel rovnou tak 90% HP v háji a pak malý ťukaneček jako tečku... Všem kapitánům křižníků jsem vždy v duchu děkoval, že ty papírový loďky berou do rankedů
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: ale jo, mě taky, jenom teď mám třeba já spíš prioritu na ty eventy :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Tak ja nvm no, mne ty cw bavej a mam este tejden volno tak budu otravnej no :D Kup, ja se zlobit nebudu :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: tvl já ti snad ty čtyři malý dárky koupím :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hosi dneska zas v 19-23 cw, kdo muze a prijde prosim plusicek. Vďaka
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    tak jsem k ranu v notne podrousenem stavu dojel Rank1 asi ve 4 bitvach s Duca d'Aostou, bez ztraty hvezdy jsem cekal na dve vyhry
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Republika je od včerejška v přístavu. Jsem přeexpil. Když byl ten lepší kurz.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    _OZZY_: teda ne potential dmg (ten byl asi 400k), ale spotting dmg...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem dojel Harugumo (=> dalsich 100 oceli do sbirky) - jak mi Kitakaze posledni dobou nesel, tak dneska jsem s nim mel dve epicke bitvy. I kdyz samozrejme si nekdo v te posledni bitve (i kdyz jsme vyhravali) stezoval, ze zadna podpora od DD... Ja tam litam jak hadr na holi, 3 killy, 100k dmg a 90k potential dmg, ale zadnou podporu urcite nedavam. Debil jeden ^_^
    Do Republique mi chybi asi 200k XP a do Jutlandu asi 100k (pro dalsich 150 oceli).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: skoda
    MUADDIB: jak rikas, co si nevyhrajes sam to si nevyhrajes. Ale carry s op premiem je pro blbecky, sorry :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: ani tolko
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    rankedy celkem easy shit... krom jedný bitvy, kdy jsem šel AFK kvůli mladýmu... pokaždý první v tabulce... carry jako sviň a asi jen dvě prohry (nurn potahá, ale neutahá)

    Dobrý,,,
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam