• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    WASPER
    WASPER --- ---
    Nejvetsi problem je ze ja mam musku uplne naprdlajz a malokdy nastrilim vic jak 30k dmg. A s takovou mi to proti 10 moc nejde.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Jo dik. A to ja vim, jen sem skleroticky kkt a daval sem to az ted s 12pt takze si to dokazes predstavit. Kazda hra 2x za sebou stopka, a death
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    WASPER: Hele ne, s Bizzim se dá hrát dobře proti desítkám, je to o zvyku, uvidíš. Střílíš dost rychleji než desítkový BB, křížníky dokážeš slušně smáznout, když se dobře trefíš, sekundáry a celkem manevrovatelnost proti torpédům dokáží odehnat DD
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: ano, ako druhy cpt. perk. :D
    dd bez last stand = mrtve dd.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Salo jezdis LAST STAND na DD? Ja teda myslim, ze je to nutnost, jen se ptam. Muj 12pt kapitan se to prave ted naucil
    WASPER
    WASPER --- ---
    Diky vsem za moudre rady. Mam obavu ze nez naexpim 19 skilu na bizzim tak uz budu mit kurfirta. ;) jak expite kapitany? V randomu? Bohuzel tesil jsem se ze az budu mit biziho tak budu king ale v 8 z 10 her jsem jedina 8 mezi 10kama a jediny co muzu delat je prudit dd na capech. ;(
    YORK
    YORK --- ---
    XLACHTAN: Ve skutečnosti o fous víc, protože má oproti regulérním desítkám poloviční ceny za opravy (před započítáním kamufláže).

    Ale jasně, vydělává míň než devítkový prémiáky.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    XLACHTAN: co jsem chtěl říct je to, že Salem vydělává jako jakákoliv jiná TX loď, na kterou jsi koupil perma kamufláž
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: pozor, Salem je sice desítka s premium kamufláží jako standard, nicméně NEMÁ žádný prémiový modifikátor kreditů (jako třeba Missouri, Musashi, JB etc.)
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Salem má velkou výhodu v tom, že to je desítka, se kterou se dá celkem slušně vydělávat (to teda s Worchesterem taky, pokud sis vyjezdil cammo od sharků nebo eaglů, ehm). A samozřejmě nemusíš jezdit ty lodě před ním, no, to je taky fajn (i když Cleveland je fakt dobrej ;-)).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Mno jde o to ze ty US CA CL kramy jezdit nebudu, mam omahu, takze je salem pro mne nejsnazsi moznost jak mit skoro moines vis. Stejne na nej este nemam, ale sporim. Proto se zajimam.
    TIGERLOVER: Ano to vim, ale u vsech vidim i bez sekondary buildů nasobnou dmg nez u mne. Imo sem zabugovany, proto mne to zajima
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Salem je Des Moines s lepším healem a horším radarem.

    Od doby, co mám Worchestera, moc nemám důvod se Salemem jezdit. Worchester má lepší dpm, lepší aa, lepší concealment, lepší radar a může mít radar a hydro současně.

    Jediné, v čem je Salem lepší, je tankování čumákem (to s Worchesterem nejde). Na druhou stranu to stejně funguje jen proti cruiserům, bitevky tě přes čumák v pohodě prostřelej.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: Nevím, ale od jistého patche secundárky střílí už jen HE střely. Jestli to nemá vliv.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: btw co salem, povidej prehanej. Sporim na nej :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    LIQUIDFREAK: nebo i na montane,musashi aj.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hele kdyz uz sme utech sekundarek, mam s nima problem. Sic nejedu secondary build, casto se mi stava ze mam treba na tirpovi, riche, bismarkovi napr 80 zasahu a 4000dmg z toho. Neni to nake divne? Mam pocit ze to delalo vic dmg i bez sec buildu..
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    CABA: mě to ukazuje 23/6/19
    Ale to je fuk... :)

    je to prostě až za pů roku :D
    CABA
    CABA --- ---
    MUADDIB: V clientovi jsem při použití viděl datum dalšího kuponu . Myslím že tam bylo 29.6.2019.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    CABA: tak to si an toho flinta ještě asi počkám teda :D

    Já myslel, že to bude v updt 8.0...

    Kurde...
    SALO
    SALO --- ---
    MUADDIB: nie? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam