• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: XLACHTAN: Nj tak jak sem zminil, mne se nechcce jezdit ty us křápy od omahy vejs. A kdyz uz, asi bych to bral pres helenu atd..
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Jakože hrál jsem zatím se Salemem dvě hry, obě ~ 90k dmg, je to dobrá loď, ale radši si vezmu třeba Henriho nebo Hindyho :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: prostě kempíš víceméně bow on za ostrovama většinu hry, ideálně nespotnutý a do nějakých 1v1 jdeš jenom z donucení
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: supernudny jo? Tak to sem slyset nechtel :)
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    XLACHTAN: hele, je možný, že ty informace nejsou správný. Čerpám ze zprostředkovanýho infa od kolegy - na druhou stranu, týpek jezdí v BL4CKu spolu se dvěma contributory a zatím se mi nestalo, že by nějaký informace, co se od něj dozvídám, měl špatně...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    YORK: krom těch s 380kama... což je dobrá minimálně čtvrtina typického "pole"
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK: Zlatej Des Moines no... jako je to vrah, stejně jako DM, ale supernudný to je...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    RIVEEK: nepleteš si to trochu? To co jsi popsal jsou změny manuál AA a ne manuál sekundárky. Sleduji ty změny docela hodně a to, co jsi popsal jsem NIKDE neviděl. Takže prosím dodej nějakou referenci.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    LIQUIDFREAK: co jsem slyšel, tak nebudeš manuálně zaměřovat jednu konkrétní loď, ale prostor kolem boků bude rozdělený na několik sektorů a ty si budeš manuálně přepínat posilování palby do těch jednotlivých sektorů.
    Takže se jako hráč německých bitevek a secondary buildů cítím asi jako hráči letadlovek. Ještě si pořád říkám, že uvidím, jak to dopadne, ale v duchu už se pomalu připravuju na konec hry...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    RIVEEK: ta vypicena kokotina je malo zkurvena jo? :DDDDDDDDDDD MEGALOL
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    WASPER: me to taky nejdri neslo a hned jsem se hnal zdy dopredu jako ze hura na sekundarky... hele, s tim prave opatrne, najit si pozici, neco nejdriv nastrilet a pak si nekoho upalit sekundarkam - vyborny je kajtit pryc od bitevky drzet si vzdalenost a porad sypat sekundrkama a zapalovat.

    btw - ale s updatem 8.0 prinde krom reworku CV i predelavka sekundarek a manualky budou fungovat jinak (imho to pekne zkurvej) :'(((
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Jako ja to mam furt, specialne prave montana je uplny vymrd. Jelikoz si ofc dycky top, a k tomu mas naky 9, casto i 8 tak je to fakt RNG festival bitva co bitva. Coz by mi ani snad nevadilo, ale jak ses v desitkovychbitvach, nemuzes zabit neco co bezne zabijis na potkani a pak koukas a zjistis ze to na co si strilel je nejvetsi rajce na celym svete. Ofc to samy mas ve svym tymu.. Dmnce, vykurveny RNG fakt :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: me se dnes povedla salva ze Zao na asi 8 km vzdalenej Lightning: polovina granatu dopadla pred, polovina za a Lightning projel bez skrabnuti ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hej nekdy mne fakt fascinuje ta vypicena RNG kokotina. Vystrelim 473 naboju na montane, a vysledkem je mi 170k kreditu prodelek s odhadem 150x overpenem, dingem a podobne. Fakt curakovina. Mas od sebe 10km nabuckovany rajcata a das jim za 1350. Fakt mrdat nekdy
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    WASPER: To se vychyta, uvidíš, ted jsem si jednu s Bismarken dal, nastřílel jsem proti desítkám 80t.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Ale nebud citlivka milacku zlaty ♥ :DDDDDDDDDDDDD
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: už na mňa nikdy nehovor.
    WASPER
    WASPER --- ---
    Nejvetsi problem je ze ja mam musku uplne naprdlajz a malokdy nastrilim vic jak 30k dmg. A s takovou mi to proti 10 moc nejde.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Jo dik. A to ja vim, jen sem skleroticky kkt a daval sem to az ted s 12pt takze si to dokazes predstavit. Kazda hra 2x za sebou stopka, a death
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    WASPER: Hele ne, s Bizzim se dá hrát dobře proti desítkám, je to o zvyku, uvidíš. Střílíš dost rychleji než desítkový BB, křížníky dokážeš slušně smáznout, když se dobře trefíš, sekundáry a celkem manevrovatelnost proti torpédům dokáží odehnat DD
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: ano, ako druhy cpt. perk. :D
    dd bez last stand = mrtve dd.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam