• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    YORK: no a taky KURVA RNG :D

    YORK: dynamic -co? :D

    MADDOGCZ: asi preventivně :D

    SALO: tyvole, nejlepší no-smoke destroyer na tieru, mimo hunag-he... prej mrdke...

    _OZZY_: terrbile bych sral, Gascogne má smysl (alespoň mně sedí) takovej francouzkej rychlejší a trochu křehčí bismarck, WV bych taky sral, mám to ale moc zábavný to není... Já ososbně Gasc nebo ten vanguard... (ale ten nemám tak nemůžu soudit)

    XLACHTAN:

    Jak to hraješ... jako jo, DMG to moc nedělá, ale umí to rozhodovat hry... zejména při nizkém počtu přeživších...

    Jediný, co mě na tý lodi vyloženě sere ... je její délky a poloměr otáčení... má to dobrý AA, ale dobrej borec, nebo CVčkář tě prostě trefí, páč s tím se uhnout nedá...

    PEF je dobrá loď... minimálně pro magora, jako já...

    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    YORK: vyzkoušíme,dík
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Jo a ještě jedna věc: Jestli to nepoužíváš, tak si v UI zapni dynamic crosshair. Hodně to při míření pomůže.

    (Od základního se liší v tom, že "čárky" na zaměřovači berou v potaz vzdálenost cíle. Takže nemusíš řešit, jak je cíl daleko, odhaduješ jen jak rychle pluje).
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Není.

    Nepodceňuj lidi, kteří to hrají několik let a mají na to talent. Je to blbý, ale začátečník nebo příležitostný hráč má v tomhle dost velkej handicap, no.

    Aimbot by ti ve skutečnosti nijak zvlášť nepomohl, protože jestli se v lodích trefíš nebo ne je většinou o tom, jestli správně odhadneš, co protivník v nejbližší chvíli udělá.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    tak nějak si začínám vzpomínat proč jsem přestal hrát.
    Tahle umrdanost je prolezlá aimbotama jak málo která hra. :(
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    zla_televize_edna
    CABA
    CABA --- ---
    A nick v lodičkách máš jaký? , šéf nejsem , ale přijnout tě umím.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    kdo je šéf nyxu v lodích ? posílal jsem si žádost o vstup . koukněte na to. dík
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jo... Dnesni skore: 4 vyhry, 9 proher, 3x reportovan
    Kdyz hraju za DD, tak zjistim, ze vsechny nase lode se schovavaj za ostrovem a nikdo me nesupportuje. Ja spotuju nepratelske DD, hlasim "strilejte po nem" PET MINUT a myslite si, ze po nem nekdo byt jedinkrat vystrelil? Ale urcite je to moje chyba a zaslouzim si byt reportovan...

    Jinak Jutland se zatim ukazuje jako hodne pouzitelne DD i bez IFHE (zatim 3 vyhry ze trech bitev). Republique se zda byt docela prijemna bitevka (reload 21 s dava skoro pocit krizniku...), ovlada se mi trosku lip, nez Alsace a mam s ni pocit veciho dopadu na bitvu, jen trpi na dementni tymy (2 prohry ze 2 bitev).
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    XLACHTAN: super, díky moc. Tak to zas tak strašný není, vlajek a kamufláží mám tři prodloužený záda + z duplikátů aktuální sbírky si můžu dát rovnou její dokončení a dva dny prémia z toho (čekám na vhodnou příležitost, kdy se to bude takhle hodit). Jenomže mě chytl Fallout 76 a na lodě nějak nemám tolik čas...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: j no to je hned, zao 20m a uz to jede :D
    XLACHTAN: ja bohuzel ete hniju na predchozi direktive. Holt sem za posledni dva dny dal pet bitev no
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: To jsem měl před vánocema taky. A pak jsem koupil Zao, Moskvu, Roona a nějaký menší tiery k tomu a teď jsem zase na nule :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Ty kredity jsou v pohodě :) USA jsem dal včera Salem + 2x Missouri, IJN jsem začal a za dvě prohry v Musashi tam mám 2.3 mio, takže tu dodělám dneska a začnu francouze s JB. Samozřejmě všechno je full vlajky + camo.

    Ty další tři budou horší :) asi Krondstat / Lo Yang / Cossack + Nelson.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: aha 6 tak. No nevim jak to dam, ale uvidime. Asi to spis zase nedam :D
    YORK: mam 41micu, od doby co mam tirpa a ted uz i mushasi tak neni o kredity nouze, zatim
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    RIVEEK: direktiva na PEF je do 22. 1. pokud se nepletu, mise na ocel s PEF je do 25. 1. a kampaň nějak podobně
    YORK
    YORK --- ---
    Kromě toho je to dobrá motivace vyjezdit si kredity (a za každou splněnou misi v tý direktivě je 400k kreditů, takže dohromady na tom vyděláš 2,4m kreditů jako bonus). Plus pak můžeš jezdit kampaň, kde jsou t6 lodě ze stromu jako rewardy - nebo plná cena v kreditech, pokud už je máš.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Ee, je to 6x 4m (s každým národem najezdit 4m kreditů a potřebuješ to splnit 6x).

    Není to tak strašný (pokud máš vlajky na kredity, premium account a high-tier prémiový lodě u 6 národů) - když máš něco mezi 500k-1m kreditů za bitvu, tak je to 5-6 bitev s každým národem, tj. 30-36 bitev celkem.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: jaj ja myslel ze to je 40mil, 6x a vono je to 4mil x2. Tak to je cool celkem, to se da
    YORK
    YORK --- ---
    Tady je to kdyžtak detailně:
    Prinz Eitel Friedrich: Winter Event, Campaign and Rewards! | World of Warships
    https://worldofwarships.com/en/news/development/prinz-eitel-friedrich/
    YORK
    YORK --- ---
    RIVEEK: AFAIK do 25. 1.

    Pokud myslíš mise na získání PEF, tak na to stačí dojezdit ty direktivy - v tý poslední sadě je 6x 4m creditů, což není zas takovej problém, pokud máš prémiový lodě a nějaký kamufláže a vlajky na kredity.

    Tím si pak otevřeš navazující kampaň (kde jsou jako rewardy šestkový lodě ze stromu) a mission chain na 4x 500 oceli. Což bude dost drsnej grind a fakt nevím, jak to budu stíhat.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    XLACHTAN: když zmiňuješ tu PEF kampaň - do kdy se to má dojezdit, nemám teď moc času a nevím, jestli se na to prostě nevybodnout, protože je to proti těm předešlejm misím jen tupej grind a mít klid v duši, nebo se o to po chvilkách snažit a být pak nasranej, že jsem to nestihl... přeci jen to je "jen šestka"...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    THEODORT: klidně můžeme a budeme, problém je jenom teď, že se dohromady smíchalo několik věcí - svátky a dovolené + ranked sprint + PEF kampaň + snowflakes. Takže já třeba v tuhle chvíli už na klanovky nemám prostor (navíc některé z uvedeného samozřejmě nejde v klanovkách plnit).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam