• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jedna z veci, co me na tom reworku sere je, ze CV z nizsiho tieru si date k svacine, ale CV stejneho a vyssiho tieru si da k svacine vas. Absulutne zadny counterplay...
    Jo a jedna CV se me pokousela pouzovat - kdyz jsem volal o pomoc - ze ted uz zadne AA pomoc neni... Tam jsem mu napsal, at se podiva, co dela se stihacema Ryujo, ktera je nechavala nad vlastnima lodema, aby je chranila... Proste picus v letadlovce. Proc kurva lidi nepouzivaji treningovou mistnost nebo coop, aby se to napred naucili a jdou kurvit hru dalsim jedenacti hracum?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    I ta zkurvena Shima musi dve minuty cekat, nez posle dalsi torpeda... Ale WG si rekl NE! Udelame letadla, ktera budou moct stealth torpedovat kazdych 15 s... (tolik zhruba trva, nez doleti nova letka, vicenasobny shoz z jedne letky ani nepocitam)
    World of Warships - FLYING SHIMAKAZE
    https://www.youtube.com/watch?v=R5bBhKBfmIk

    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    _OZZY_: tak zrovna Flamu to dělá přesně opačně, hodí torpéra, otočí letku a do protiotáčení odhodí další = permaflood
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    XLACHTAN: té možný no... já jsem saltil to, že ten vypíčenej rework dokázal ještě vyostřit rozdíl mezi dobrým a špatným letadlovkářem...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MUADDIB: mno zrovna Indomitable ještě není odtuněná, takže je OP as fuck. Navíc teda jasně, TWA žejo :) zrovna ten by si tě povodil i ve staré letadlovce.

    Chce to tak dva týdny času, než to lidi přestane bavit, pak se ty počty srovnají.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Jako fakt zábava, uplně tím fixli ten problém s tím, když máš fialovýho letadlovkáře a oni ne...

    Frustrace jak piča... a ten jeho vysrtanej kamarád s buzerantkým clevelandem co furt zevloval kolem 1k HP a ne a ne chcípnout kokot...

    *triggeredasfuk*

    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    _OZZY_: jo, Octavian už potvrdil, že to upraví
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Já skočil do bitevky, dal si čtyři rankedy, čtyřikrát jsem prohrál, tak si od toho dám pokoj.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Jako doprdele, co to je s těma letadlama?
    P.E.F. nemá špatnou AA, mám ji vyhoněnou kapitánem, celou hru na mě útočí letadla a já nesestřelím ANI JEDNO?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: jo, je to dobrej hack... By me zajimalo, jestli s nim WG neco udela ^_^

    Btw: zkusil jsem ted rankedy - jen za prvni bitvu (prohrali jsme, ale ucast se pocita) - jsem dostal 250 oceli... takze i kdyz rankedy treba hrat neplanujete, aspon tu jednu bitvu zkuste ^_^
    Zkusil jsem Kitakaze, ale nejak mi nesedi. tak jsem vzal Z-46 a vyuzil toho, ze je respeck kapitana zdarma a predelal ho na gunboat ^_^ 3.2 s reload del uz docela ujde ^_^
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jo, to je dobrej exploit. Říkal jsem si, kam ty letadla mizej.

    Je to dost brutální, náš tým měl dohromady asi 9 sestřelů, nepřátelskej asi 70...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: jde o to, ze potrebujes co nejvetsi rychlost na prunik AA a kdyz zmacknes F, tak letadla de fakto zmizi - vystoupaji mimo dosah AA a vraci se na lod. Tim odstranis zbytecne ztraty letadel pri krouzeni kolem cile aby mohla zautocit druha, treti letka...
    Jo, tak byl to iChaseGaming, nekde tady: https://youtu.be/3Cz0h8cMj78?t=352
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    _OZZY_: que? :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: Flamu (???) doporucoval vsechno, co zvedne rychlost letadel... A utocit jen prvnim naletem a pak pres "F" odvolat celou letku.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Nějakej tip na skilly pro Langley commandera? :) a celkově pak na carriery? googlil jsem, jestli nejsou nějaké přehledy, ale asi ještě ne :(
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Se musím pochlubit :) shodou okolností jsem se včera ocitl na pivu s českýma WG community managerama a vyfasoval jeden "exkluzivní" WG plakát :D
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    tak jsem si za těžce vydřenou ocel pořídil Blacka, jako dobrý, ale

    - hydro, radar a boost je na jednom slotu
    - ty torpéda, dosah dobrý ale šíleně poooomaaaaalýýýý, hned v druhý bitvě jsem potopil vlastní BB :-)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    XLACHTAN: shodli jsme se ze s postupujicim casem v bitve jsou gunboaty nedocenitelny.. hezky buffly yugumo s jeho HE salvama je nehorazny monstrum ze i Kitakaze je z toho zarazeny :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    THEODORT: jo, já mám v plánu trávit víkend v Kitakaze :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    2.6k base! kdo nema dojety Tx, super prilezitost.. :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam