• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: vidíš, já tohle zažívám se svým CQB přístupem v bitevkách furt :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Narai je pořád zábava...

    Sice je množství kokotů až zarážející, dokonce to dokázali uhrát na prohru...

    Člověk by to snad zvád i sám, když by měl k dipozici 4 lodě...

    Ale najít team, který by dokázal zabít letadlovku nebo transporty... nebo snad OBOJÍ to je snad nadlidský úkol...



    SALO
    SALO --- ---
    YORK: ak mas cas, prejdi si napr. tento thread:
    Patch 8.0 and CV Rework Complaint and Rage Thread : WorldOfWarships
    https://www.reddit.com/...Warships/comments/an1aop/patch_80_and_cv_rework_complaint_and_rage_thread/
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: pretoze AA balance je totalne neodladena a su tam rozne bugy v interakcii lietadiel a AA, ktore uz ludia nasli a exploituju.
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Jasně, já se ti nesnažím tvrdit, že to tak není. Jen mě zajímalo, proč to tak je. Na T9+ mám jen Taškenta a Khabu a to nejsou úplně standardní ddčka (navíc jsem je teď po reworku ještě nezkoušel).
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Ne, že by na tom byly bitevky nějak zásadně líp, ale jinak jo, no - přidání těch letek s raketama jsem taky moc nepochopil.

    A zjevně jsou high-tier letadlovky o dost silnější, protože na T6 mi sejmout ddčko raketama trvá docela dlouho (v coopu většinou dřív pochcípá celej zbytk týmu nebo skončí hra).
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: DD bez defAA su nehratelne. defAA ma svoje limity. tvoje AA je casom menej ucinne a defAA ti dojdu. CV neprichadza o nic.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    jo, ty rakety na DD je třeba překopat zásadně.. :D ;D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: je prakticky nemozne uhnout letadlum s raketama a jednim naletem prijdes o 1/4 hp...
    Chvili ji to trva, ale ty proti tomu nemuzes nic udelat (pokud nemas vyslovene nejake DD s extremne silnou AA, coz jsou ale spis vyjimky)
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Co konkrétně ti letadlovky prováděj, že to je zásadně míň hratelný než v předchozí verzi?

    Já jsem je teda zkoušel zatím jen v koopu (a navíc na T6), ale nepřijde mi, že by bylo nějak jednoduchý sejmout ddčko. Pověsit se na tebe a spotovat tě samozřejmě může, ale to mohl dělat i před změnou, mohl při tom dělat i jiný věci a spotoval takhle půlku mapy najednou.


    HONZA_1980: Před změnou tě letadlovka mohla sejmout na jeden nálet, klidně v prvních pár minutách hry. Teď jí to aspoň chvíli trvá.

    AAčka ti nijak zvlášť nepomůžou - jezdím teď hodně s Jean Bart, což je na T9 bitevka s nejsilnějším AA, a když sestřelím za bitvu 6 letadel, tak si můžu gratulovat.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    a tady trochu legrace s RN CV

    Highlight: Indomitable - Sky Conqueror
    https://www.youtube.com/watch?v=45vdCfTZU04
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    THEODORT: první dvě možnosti jsou mimo a nesouvisí s tím, jak doprasili CVčka. To mohli udělat i při zachování předchozího CV gameplaye.

    A co je "tlak na spolupraci v ramci tymu" v randomu teda netuším :-) Každopádně "vystřílet" celou letku letadel můžu i teď (pokud je CV dost blbé na to, aby ti nalítlo do flaku), stejně jako kdyby ti před patchem poslalo letku na BB nebo křižník s pořádným AA). Akorát že teď hráči bez def AA nebo slušnější AA obrany jsou šikanovaný CVčka v mnohem větší míře než tomu bylo předtím.
    SALO
    SALO --- ---
    pre mna ako DD main hraca sucasny stav sposobil, ze nevidim vobec zmysel hru zapinat.
    preco by som dobrovolne hral triedu, z ktorej sa cez noc stal nastroj extremneho sebamrskacstva?
    SALO
    SALO --- ---
    THEODORT: aka je v hre pointa DD schovavajuceho sa pri kriznikoch? preco by mal niekto v dnesnej radar+broken CV meta vobec hrat DD?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    no ja nevim, me ty CV nejak moc netrapi, jo, jednou jsem se nechal nachytat a pak se uz naucil zdrhat od letadel do zakrytu..

    osobne bych rekl ze lepsi nez pred patchem, samozrejme je treba trosku dovyvazit dmg income a dmg output, ale to se cekalo..
    namatkou co se mi libi:
    - v bouri je DD co nestrili letadlama nespotovatelny
    - spot pres prekazky nefuguje (AA nestrili pres hory a letadla vas nevidi)
    - je vetsi tlak na spolupraci v ramci tymu - DD se schovava u krizniku, kriznik kryje DD pred letadlama, krizniku musi byt nekolik aby byly proti AA efektivni - jako priznejte si ze driv kdyz samostatna lod dokazala vystrilet celou letku letadel aniz by se jakkoli snazila vam vyhovovalo jen z pozice uzivatelu def AA consumablu.
    SALO
    SALO --- ---
    CABA: z toho, co som videl za posledny tyzden v streamoch/videach by som povedal, ze ten CV rework je aktualne slusny clusterfuck (a este vacsi clusterfuck su pripravovane RN CV v tej podobe ake sa testuju), a potrva x patchov, nez to daju aspon ako-tak do rovnovahy, ak sa im to vobec podari. ja si zatial svoju absenciu predlzujem na dobu neurcitu.
    CABA
    CABA --- ---
    Upřímě mě to trochu deptá ty nová letadýla, nad mým DM cca 20 sekund v dostřelu AA krouží tři "letky" a já se zapnutou protiletadlovou palbou sundám 3 letadla. mi přijde opravdu zvláštní.
    SALO
    SALO --- ---
    "Mě by jen zajímalo, kde udělali soudruzi z Petrohradu chybu."
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jinými slovy udělali z CV další rakovinu ve hře.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Jak funguje AAA:
    World of Warships - 0.8.0 - Why Your AA Sucks
    https://www.youtube.com/watch?v=H80Lw6-7xMY

    V podstate prvni nalet vzdycky projde (pokud CV neni lama a nevleti do vybuchu flaku) - a pak prijde F-exploit a vase AA je uplne k nicemu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam