• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    My o Vlku :-)

    První várka změn přepracování letadlových lodí | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/first-cv-rework-tweaks/
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    YORK: Pravdu Díš :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: pred reworkem ne, ale po reworku jsem ho vetsinou nechaval zapnute - resp. na Simsovi ho ted mam zapnute a bavim se, jak se Simsem lovim T6 letadla ^_^ Obcas se zadari i 20+ sestrelu. ale prijde mi, ze CV uz se naucily, co je Sims zac a jak se vyhnout flaku, takze poslednich par bitev uz jsem takova cisla nemel.
    Na Shima jsem ho mel vyple i po reworku, na Z-52 tak pul na pul...
    YORK
    YORK --- ---
    Tak ono v coopu stejně hraješ proti svým spoluhráčům a ne proti botům ;-)

    (V randomu teda dost často taky.)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MADDOGCZ: přesně tak.. a to ty torpy jsou od něj ještě 8 km a už začíná točit :-) zasraný Cheaterský boti :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    YORK: Taky to pozoruju, dobrá střelba a až nadpřirozené vyhýbání torpédům.
    Kolikrát jede pořád rovně, ale jakmile pošlu úhoře, tak se jim elegantně vyhne zcela minimálním manévrem.
    YORK
    YORK --- ---
    MIXI23: Nebejvalo to tak, ale v poslední době se AI botů dost zlepšila - podle mě až moc.

    Třeba problém v trefování se torpédama je v tom, že když se bot rozhodne uhnout, tak udělá úplně přesně potřebnej manévr, takže i kdyby to mělo vyjít o metr, tak se vyhne.

    Je fakt, že na trénink to není špatný, ale je to dost často spíš frustrující než zábavný ;)
    SALO
    SALO --- ---
    MIXI23: boti úplne nezmyselne bezhlavo rushujú, taktika v coop v podstate neexistuje, obmedzuje sa na "zalez a strieľaj jedného za druhým ako terče na strelnici", nepoužívajú radar ani hydro, je to úplne braindead...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    _OZZY_: No mě přijde že boti hrajou líp než tak cca 70 % lidí :-) jelikož se úhlujou a když ukážeš bok tak tě povětšinou potrestají. Co se týče torpů tak když chceš poslat torpéda na boty z větší dálky tak se většinou netrefíš jelikož často mění směr a hrají si s rychlostí.
    SALO
    SALO --- ---
    XLACHTAN: DD 101
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    SALO: spousta lidí očividně jo
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: pockaj, chces mi povedat, ze si doteraz v DD nechaval zapnute AA, ak jeho dosah bol dlhsi, nez aircraft spotting range???
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Ono ani trefování torpédama není až tak easy. Hra teď neukazuje lead, takže to musíš odhadnout. A předsazovat se musí docela dost...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MIXI23: me prijde, za naopak hrani s botama te nauci veci, ktere proti realnym hracum neprojdou ^_^

    Btw: vcera jsem zkusil vytahnout Ryujo do coop (sam si do randomu s CV jeste netroufam) a byla to fakt zoufalost. Prohrali jsme s botama ^_^
    Zvykam si na to nove zamerovani, ale zjistil jsem dve veci:
    1) trefit DD raketama neni tak uplne easy jak jsem si myslel
    2) pokud DD vypne AA a je spotnute az kdyz se k nemu priblizite moc blizko, uz jste zpravidla tak blizko, ze opravdu na prvni nalet nezvladnete zautocit, takze se mozna oprvadu vyplati vypinat AA a teprve kdyz vas odhali ji zapnout...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Ale STOP diskuze o mých statech :-) je to jen pár čísel a barviček.. nic víc. Hlavně že je při hraní sranda (pokud teda nehraješ sám na randomu) :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    _OZZY_: Nejdřív jsem hodně hrál s Botama :-) cca. 2800 bitev v PVE to tě naučí neukazovat boky a střílet na naúhlovaný lodě. Pak jsem teprve začal hrát Random... přeci jen už to hraji od poloviny roku 2015. Dost jsem nakoukal od borců ze kterýma jsem hrál a taky pak od borců z CALMU :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MIXI23: ntvl, to jsou staty... Jak to delas?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    na stresy ve hre tam byl nejakej antickej basnik, ne?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MIXI23: tak pak je všechno v pořádku :) jenom jsem chtěl upozornit jak to u nás chodí
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    XLACHTAN: JJ :-) v GWDYS jsem byl jen než se uvolnilo místo v CALMU tak to bylo jen takové odkladiště :-) hrál jsem v CALMU klanovky, ale po pár měsících mi do toho něco přišlo a vůbec jsem neměl čas :-( v současné době už to nijak nehrotím :-) zahrát si v divizi to jo random nebo operaci.. třeba i klanovky, ale že bych se u toho musel stresovat a hrotit to nehrozí :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam