• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    _OZZY_: Nejdřív jsem hodně hrál s Botama :-) cca. 2800 bitev v PVE to tě naučí neukazovat boky a střílet na naúhlovaný lodě. Pak jsem teprve začal hrát Random... přeci jen už to hraji od poloviny roku 2015. Dost jsem nakoukal od borců ze kterýma jsem hrál a taky pak od borců z CALMU :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MIXI23: ntvl, to jsou staty... Jak to delas?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    na stresy ve hre tam byl nejakej antickej basnik, ne?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MIXI23: tak pak je všechno v pořádku :) jenom jsem chtěl upozornit jak to u nás chodí
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    XLACHTAN: JJ :-) v GWDYS jsem byl jen než se uvolnilo místo v CALMU tak to bylo jen takové odkladiště :-) hrál jsem v CALMU klanovky, ale po pár měsících mi do toho něco přišlo a vůbec jsem neměl čas :-( v současné době už to nijak nehrotím :-) zahrát si v divizi to jo random nebo operaci.. třeba i klanovky, ale že bych se u toho musel stresovat a hrotit to nehrozí :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    CABA: Moc se omlouvám :-) co se dá dělat... Snažím se, ale moc mi to nejde :-) Dlouho jsem to teď nehrál a zjišťuji jaký je FUN hrát po reworku CVček :-) Ok, pošlu si žádost.... děkuji
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MIXI23: když se tak koukám že jsi prošel GWDYS a CALMem, tak jenom aby jsi neměl přehnaná očekávání. Na divku většinou někoho najdeš, ale competitive úplně nejsme :)
    CABA
    CABA --- ---
    MIXI23: No nevím , nevím chtělo by to ty trochu zapracovat na těch statistikách samá fialová, málo žluté a červené :), ale jestli to bude aktuální tak tě večer přijmu.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    posli zadost, on te nekdo s pravama prijme
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    moje přezdívka ve WOWS je Maras555.
    WoWS Stats & Numbers - EU - Maras555 - Info a statistiky hráče - World of Warships statistiky
    https://wows-numbers.com/cs/player/506030726,Maras555/
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat zda nabíráte do klanu ? Rád bych se přidal.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MUADDIB: Chce to štěstí na týmy. Jeden den ani hovno, druhej den jeden uspěch za druhým.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: vidíš, já tohle zažívám se svým CQB přístupem v bitevkách furt :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Narai je pořád zábava...

    Sice je množství kokotů až zarážející, dokonce to dokázali uhrát na prohru...

    Člověk by to snad zvád i sám, když by měl k dipozici 4 lodě...

    Ale najít team, který by dokázal zabít letadlovku nebo transporty... nebo snad OBOJÍ to je snad nadlidský úkol...



    SALO
    SALO --- ---
    YORK: ak mas cas, prejdi si napr. tento thread:
    Patch 8.0 and CV Rework Complaint and Rage Thread : WorldOfWarships
    https://www.reddit.com/...Warships/comments/an1aop/patch_80_and_cv_rework_complaint_and_rage_thread/
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: pretoze AA balance je totalne neodladena a su tam rozne bugy v interakcii lietadiel a AA, ktore uz ludia nasli a exploituju.
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Jasně, já se ti nesnažím tvrdit, že to tak není. Jen mě zajímalo, proč to tak je. Na T9+ mám jen Taškenta a Khabu a to nejsou úplně standardní ddčka (navíc jsem je teď po reworku ještě nezkoušel).
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Ne, že by na tom byly bitevky nějak zásadně líp, ale jinak jo, no - přidání těch letek s raketama jsem taky moc nepochopil.

    A zjevně jsou high-tier letadlovky o dost silnější, protože na T6 mi sejmout ddčko raketama trvá docela dlouho (v coopu většinou dřív pochcípá celej zbytk týmu nebo skončí hra).
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: DD bez defAA su nehratelne. defAA ma svoje limity. tvoje AA je casom menej ucinne a defAA ti dojdu. CV neprichadza o nic.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    jo, ty rakety na DD je třeba překopat zásadně.. :D ;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam