• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    YORK
    YORK --- ---
    BLUMIR: Nikdy nemůžeš vědět, jestli loď, která zrovna zmizla, znova vystřelí. Pokud ne, tak do prostoru míříš zbytečně...
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    YORK: Kvůli pěti vteřinám že by měnil cíl? Pokud mu to alespoň trochu myslí tak si počká. Navíc může zrovna v tu chvíli nabíjet. No nevím, budu to ještě chvíli zkoušet, jestli to něco přinese.

    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    mě fakt baví ta motivace na shopu... sere vás CV abuse/spam, kupte si naše speciální AA lodě :D tento týden kidd, příští zase atlanta :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: to sem ja woe :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ale třeba to hraje srdíčkem ^_^
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: Kidd je dobrej AA DD, ale prootoze je T8, dostava se to TX bitev - takze nejenom TX DD, ale i TX CV.
    Imho je daleko lepsi Sims. Je to T7, takze proti T6 CV je v pohode, s T8 CV si nejak take poradi. T8 Kidd si sice z T6 CV udela svacinu, ale proti TX nema sanci...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Mno ja do nej asi nepudu, se mi zda, i castecne kvuli aktualnimu stavu, ze tech 700 je moc. Dal bych tak petikouli, vic asi ne. A taky proto ze dd bitev mam tak 200 na obou uctech dohromady :)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: já bych to s DD aktuálně moc nepřeháněl. Je teda pravda že Kidd je jeden z těch vhodnějších, ale i tak to chce mít něco nahráno v DD aby jsi aktuální metu přežil :) ale už se to lepší.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hmm, Kidd v akci, ze by?
    Prémiový obchod v únoru: Torpédoborec Kidd | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/sales-and-deals/premium-shop-february-2019/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    No, v posledni dobe - zejmena teda po nerfu concealment perku na BB (aktualne uz jen 10% pro vsechny) - si myslim, ze je na BB lepsi mit Manual AA nebo AFT (protoze CV, AFT vyuzijou i sekundarky, takze ten asi hlavne pro nemecke a francouzske bitevky) a k tomu Fire Prevention (protoze HE spam)
    YORK
    YORK --- ---
    BLUMIR: Zhasínání po výstřelu trvá vždycky přesně 20 vteřin. Ovšem i těch 5 vteřin může mít velkej efekt - pokud je protivník netrpělivej a jak zhasneš, tak přemíří jinam, tak než se na tebe zase vrátí, ztratí dost času. Concealment je ale taky důležitej, když se chceš odpoutat a odjet z blbý situace (respektive ideálně ještě před tím, než se z ní blbá situace stane).

    Škoda 4 bodů to teda určitě není, ale zas na druhou stranu je otázka, co si tam dáš místo nich.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    MIXI23: Zdar. Hele zkusil jsem postavit monarcha na menší spot, opravdu je to přínosem? Protože po výstřelu zhasínám až za notnou dobu a jelikož má reload 25 vteřin, za chvíli jsem zase vidět...

    Jestli není škoda těch 4 bodů na kapitánovi...
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    XLACHTAN: takhle jsem předělal Minotaura, kterýho už prakticky vůbec nehraju, z torpedo buildu na AA - a přesně jak píšeš, letadlovky si vzaly na 4 hry po sobě volno a šli někam na pizzu... Pak jsem se na to vybod :-/
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    si máte vzít něco nenápadnýho... třeba monarcha...
    YORK
    YORK --- ---
    XLACHTAN: Wustra jsem na tohle vzdal - tomu se letadla vyhejbaj širokým obloukem.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: já měl za poslední 4 hry s Woosterem přesně 0 letadlovek :D k nasrání :D sednout do DD, tak je to přesně jak píšeš
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jo, no. Za víkend jsem odehrál asi 12 her se Sharatsuju, ve všech byly 2+2 letadlovky. V asi 8 hrách s aa specnutou Jean Bart jsem potkal dohromady jednu letadlovku a žádné z jejích letadel se ke mě něpřiblížilo pod 15 km.

    Ty zatracený mise na sestřely pořád nemám splněný :\
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja nechal na Z-46 gunboat build, co mam kvuli rankedum, ale asi ho tak chvilku necham.

    A taky jsem na vsechny DD, kde to davalo smysl (tedy na ty, co maji long & middle AAA), a take na vsechny IJN krizniky dal modul na AA (+2 vybuchy v salve). Ale teda japonske DD s pouze short range 25 mm AA jsou vazne k smichu.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Ua, to mi neříkej. Zapoměl jsem včera odspecnout zpět z aa buildu ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam