• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Právě jsem díky WG rozmrdal další klávesnici...

    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    WG se fakt snaží mě donutit to přestat hrát nebo nevim...
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Zadařilo se :-) zůstal mi asi 450 HP

    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    XLACHTAN: chyba!
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    MIXI23: nakonec si počkám na toho Blacka, Flint asi dobrej, ale Lantu už mám a moc jí nehraju :)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    XLACHTAN: Jako já bych jako první bral Lantu se smokem :-) (navíc je to tier 7) když půjdeš proti šestkám (bez komentáře). ale Black je taky Super - jelikož je to převlečený Fletcher a s tím se mi hrálo fakt dobře (viz. třeba Kidd). No je to těžká volba :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    BLUMIR: No to teda nevím :-) mě se to v rankedech fakt osvědčilo :-) prostě chtějí střílet a když si po zhasnutí počkách klidně další 3-4 vteřiny tak na tebe čekat nebudou :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    YORK: Přesně tak. Tak jsem to měl na mysli.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ntvl, Musashi s 1/2 HP, co pise do chatu, ze kdyz vystreli, tak je mrtva... A tak radsi odjede nekam do prdele a necha nas tym pochcipat a jejich vyhrat.
    Fubuki, co i pres nekolikere varovani jede centralnim prulivem, aby pak yolo najel na tri nepratelske lode.
    AFK Friedrich a dva teamkilleri...

    Jako dneska to byl kvalitni matros. Ve vysledku 4 prohry a 1 vyhra (a i ta byla v jednu chvili docela nahnuta).
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    po delší době jeden lepší z rankedů. Nejdřív mi tam nastavovala bůček Iowa a po ní i Musashi :-)

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    HONZA_1980: velmi dobře ….
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    HONZA_1980: ackoliv je to prezentovano jako nerf radaru, ze to ma pomoci DD, ve skutecnosti je to buff radaru a dalsi nerf DD... tech s stejne vsichni budou otacet hlavne na tvoji pozici, takze to zadnou ulevu DD neprinese a naopak prodlouzil se dosah radaru a doba jeho trvani...
    WG ocividne systematicky pracuje na tom, aby pohrbil DD jako ytridu celkove.
    Po CV reworku uz se ani nekoukam, kolik je radaru, protoze vedle CV hrozby je radar vlastne uplne zanedbatelna marginalita...
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Hmmm koupit Flinta bez slevy nebo počkat do července a koupit s kuponem Blacka :D To je dilema.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    THEODORT: já bych i šel, ale to by zase zůstal ochuzen o přehledový radar maddog :-)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    ja si to uz nastesti zvladl precist v anglictine.. jdi mi do zadni diry s prehledovym radarem
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    Aktualizovaná mechanika pro zaplavení a spotřební doplněk „Přehledový radar“ | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/game-updates/flooding-and-radar-changes/

    Asi to nechápu, takže když dám radar, tak se mně osobně cíl objeví na minimapě i ve hře okamžitě, ale ostatní ho uvidí jen na minimapě a po 6s i ve hře? Tvl, vidím to na další patch týden po tomhle až se zjistí, že to nefunguje jak by mělo :-)

    Počínaje aktualizací 0.8.1 bude spotřební doplněk „Přehledový radar“ fungovat následovně: odhalená loď se okamžitě objeví na minimapě, ale pro nepřátelský tým se zviditelní teprve po 6sekundové prodlevě, a to za předpokladu, že po celou dobu zůstane v zóně dosahu radaru.

    Torpédoborce a křižníky vybavené tak, aby se musely spoléhat na své maskování a kouřové clony, dostanou příležitost k manévrování, což jim dá šanci vyhnout se palbě od většiny nepřátel a snížit tím množství obdrženého poškození. Interakce lodí používajících spotřební doplněk „Přehledový radar“ a jejich cíle zůstává beze změny: cíl se na minimapě i v prostředí hry zviditelní okamžitě.
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Taky ti to dá +20% spotting distance na torpéda. Pro většinu bitevek to ale určitě smysl nemá, o tom žádná.
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: nikto nerozporuje, že je to situačne užitočné. pointa je v tom, že ten 1km extra spotting vzdialenosť na dd v dyme je extrémne výnimočná udalosť vs. 10% extra concealment. proste objektívne nevýhodný trade-off.
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Já teď zkouším vozit Target Acquisition modul na Jean Bart - dost často naháním ddčka na to se docela hodí...
    SALO
    SALO --- ---
    BLUMIR: v principe sa da povedat, ze lepsi Concealment nikdy nie je zly (zabudnime na aktualnu broken CV meta), na akejkolvek lodi, bez rozdielu.
    vsetky dalsie skilly (a moduly), ktorymi by si ho nahradil, su potom trade-off a zalezi, ci si ochotny to obetovat, pretoze dostanes nieco, co sa ti hodi viac do stylu hry/lode/meta.

    je to "jednoducha" matematika, spocitaj si (alebo skor predstav...), o kolko km viac ta je vidiet a kolko extra dmg za tu dobu potencialne dostanes. a potom si to predstav v situacii,
    ked si jediny, ktory v tyme svieti a dostavas focus celeho nepriatelskeho tymu... (preto je napr. Target Acquisition Mod vs. Concealment Mod (aj na BB) v 99% pripadoch totalne
    nezmyselna volba. pripady, ked vyuzijes ten prvy su uplne zanedbatelne vs. to, ze stratis 10%(?) concealmentu, ktory je uzitocny prakticky v 100% pripadoch...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam