• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    YORK
    YORK --- ---
    CYBERKOTLIK: Normálně ve stromě jak kupuješ vyzkoumaný lodě.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    _OZZY_: me to spadlo dvakrat vcera


    YORK: za ty free xp se to kupuje na strance toho vyzkumu, nebo v eshopu pls?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak dneska jsem si nezahral, protoze hra zacala po spusteni padat a ani uninstall a nova instalace nepomohly...
    zalozil jsem ticket, ale kdovi, jestli si jeste kdy zahraju ;(

    YORK
    YORK --- ---
    VLAKODLAK: Tak v tom případě Revoluci nebo Nelsona. Yubari není nijak zvlášť skvělej (sice jako jediná T4 loď má defensive anti-air fire consumable a díky speciálnímu modulu má celkem přesný děla, ale má jich málo) a navíc je to je Tier 4, takže má malý výdělky v základu.


    SALO: Aigle je super do scénárek. V randomech taky ujde, ale já jsem holt docela vysazenej na gunboaty, no ;-)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Jako je fakt, že mi to s destroyerama nešlo vůbec nikdy :(
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: Aigle fakt nie...
    YORK
    YORK --- ---
    Nevidím ceny, protože to už mám koupený, ale pokud tě bavěj ddčka, tak bych za uhlí šel do Aigla - je to spíš gunboat, ale hraje se docela dobře.

    Pokud na to máš free expy, tak určitě doporučuju Nelsona, to je výborná loď (byť na to moc nevypadá ;)).
    YORK
    YORK --- ---
    VLAKODLAK: V tom případě samozřejmě dává smysl začít s nějakým nižším tierem. Já jsem třeba jako prvního koupil Nelsona, to je t7 (taky za free expy) a je výbornej.

    V arzenálu je taky pár low tier lodí, úplně malý tiery (1-3) nemaj smysl, tam jsou v základu výdělky moc malý, ale od čtyřky vejš už s nima něco vyjezdíš - takže Yubari, Oktyabrskaja Revolutsiya nebo Aigle.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    _OZZY_: JJ mam langley, nicholas, new orleans(ted jsem koupil, ale mam fakt pocit, že už jsem jí měl předtim updatem..), cleveland a N. Carolinu, takže je jezdim jednoho po druhym :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: nez jezdit uplne vsechno, tak je dobre si vybrat jednu linii a tu dojet az uplne do konce, at mas od kazdeho tieru aspon tu jednu lod.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    YORK: Díky. Sice mam vlaječku za 3 roky (nebo jak dlouho hra existuje, hrál jsem od prvního dne), ale ješě nemam žádnou T9 loď ani normální, dříve jsem to bral jako takové občasné hraní :)
    YORK
    YORK --- ---
    VLAKODLAK: Kredity řešej prémiové lodě (mají multiplikátor na kredity získané za bitvu). Nemusíš si je nutně koupit v shopu, docela často bývají mise, za které se dá nějakej premiák vyjezdit, případně se některé dají koupit za free expy nebo za uhlí v arzenálu.

    Nejlepší jsou na vydělávání T9 prémiáky právě za free expy nebo za uhlí: Musashi, Krondstadt, Jean Bart.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    _OZZY_: Aha o těch Ačkách jsem neušil, díkes. Jo, lodí jsem prodal asi 5 a stejně jsem chudej jako kostelní myš :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: bud muzes uplne prodat nejake lode, ktere nejezdis (ale zase nekdy se muze kazda lod hodit - jako tomu bylo ted u vlocek) nebo muzes prodat nepouzivane upgrady - typicky vsechny "A" trupy z lodi, ktere jsi upgradoval na "B" trup (nebo pokud na C, tak muzes prodat i B... proste vsechno nepouzivane).
    A nebo pak jezdit a jezdit a vyjezdit si nove prachy...
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Je tu nějakej způsob, jak přijít dobře k normálním prachům? Jsem naexpil na výzkumy a zjistil, že nemam na nový lodě, jsem nějak po updatu přišel o (nebo zlitej utratil) mucho peněž :( :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    Great White Fleet Event - Missions and Bonuses | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/en/news/community/the-great-white-fleet-event/

    prihlaste se na kontejnery se dnem premia, komu uniklo
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    MIXI23: nn, myslím že mám 85 max, taky na lantě... ale to se na mě tenkrát soustředili (lol) 3 letadlovky...

    Teď jen 2 šestkový... bohužel poslední třetinu hry se na mě už vysrali, takže jsem už nic nesestřelil, ale jinak se fakt snažili :D
    SALO
    SALO --- ---
    nezabudnite si aktivovat tu Naval Battle.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Kdo že říkal, že je to dobrá loďka do Rankedů ? pokaždý první v týmu ale samý buzeranti.

    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MUADDIB: No ty krááávo :-) klobouk dolů. nový osobák ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam