• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Prej tago je v TX k hovnu

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Moje 7000. random bitva... a naprosto dokonala ukazka retardovaneho tymu, co se necha vystrilet, jak krysy v sudu.

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    mame moznost postavit posledni expanzi Dry Dock (dalsi -3% z ceny na udrzbu lode po bitve, akktualne mame -12%). jdeme do toho nebo setrime ropu na neco vetsiho?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Personal rating stoupa, ale WR klesa... Vikend kurwa!
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: tak je to T4 CV, takze nic moc... zkkusil jsem ji zatim jen v coopu a nevypada to spatne (na to, jake jsem CV lama), ale hlavne si odemnkes cestu k T6 CV... U britu je teda hlavne zajimave, ze torpedove bombardery (aspon na T4 a mylim, ze i T6) utoci po jednom - takze mas jedno letadlo a jedno torpedo... (ktere ale muzes shodit az na posledni chvili, takze mas docela slusnou sanci na zasah.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Nebo no cv kdyz mas strilet letadla :)

    btw ma cenu ten hermes?
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    je až fascinující, kolik se začne objevovat standardních bitev v okamžiku, kdy mám udělat 15 capů/decapů :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Po každé hře ti to ukáže, kolik ti zbývá.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    OK, díkes za radu všem :-) je tam někde počítadlo ? :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    MIXI23: Neřeš to, lidi už si zvykli, ani tě nebudou střílet. :-)
    Já hrál coop kvůli rychlé dmg a ally bot mi vjel do torpéd, dostal jsem 8 bitev. :-)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    nebo zalozit novej ucet ;)
    CABA
    CABA --- ---
    MIXI23: NIc , taky jsem jich pár takhle získal, prostě přežít 2-3 bitvy jako ružovka
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Tvle to snad není pravda... jako včera a dnes v našem zasraným městě nefungovala elektřina (při sebemenším fouknutí se vypne jelikož ČEZ) a výpadek se mi stal během hraní - a voala - dostal jsem status teamkillera za předčasné opuštění bitvy :-) no já se z toho snad poseru. Má někdo zkušenosti co s tím ?
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    JB- loď na kredity a Krakeny :-D

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Začalo mi pěkně blbnout FPS
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Vikend... Na konci prohrane bitvy tri BB stale s plnym HP...

    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    2 v jendom dni, 0 ve 2 rocích :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    VLAKODLAK: ...a ted jsi potkal me. ^_^ Akorat ja se teda moc nevyznamenal. Napred me potkala Gadjah Mada, tu bych pak dostal torpedy, ale vyzral mi ji Flint (taky cech z IDDQD) a v zapeti me dostala Hatsuharu (nebo neco jineho, co ji delalo support)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Moje ID je IdontGiveAship
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    VLAKODLAK: no kdo asi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam