• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: pointa BB je schopnost rozdavat damage, zhodneme sa na tom? takze z toho titulu mi pride neoptimalne pripravovat sa dobrovolne o 10%(?) potencialneho dpm.
    pochopitelne, ze tocenie vezi tiez suvisi so schopnostou rozdavat damage ale da sa kompenzovat pozicne. reload nevykompenzujes.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: SALO: Nerf, vazne? Ty umis dycky tak potesit twe.. ze tech bb hravas abys do toho moh vubec kecat :D hraju to dost agresivne, tanky, takze to je pro mne na co? Na PYCU CYPE

    Jinak ten pocit, kdy se konecne na final task na sinonome (zahrej si bitvu), vlezete na VII dd, pustite wwwww a doufate ze po bitve vas ceka dalsi lod. Abyste pak zjistili, ze to musite dat s 8-10 tierem :D
    SALO
    SALO --- ---
    CABA: to je v pohode, na sekundarky nemusia mierit, ked to aj tak nevedia. :)))
    CABA
    CABA --- ---
    SALO: Spousta lidí hraje Tirpize jako torpédové DDčko.
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: akoze, dobrovolne si nerfnes silnu stranku svojej lode, pretoze nechces premyslat nad pozicnou hrou? :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: jj, zakladom BB je nestrielat! uz tomu zacinam rozumiet.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: nemam, na bitevkach to nejak nejedu.. pac mam tak nejak pocit ze to otaceni pak stoji za velky hovno :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: mas modul na rychlejsi reload? 32 s je base...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak sem se dostal k prvni hre s Alsace, mno jsem prekvapeny rychlym otacenim vezi, trosku rozcarovany 32sec reloadem ale kouse to jinak pekne. A sekundarky, tj slusny masakr.. :D je i ve stocku celkem hbita, tak uvidime jak to pude dal. Dik za tipy kazdopadne ozzy a muade ;)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    YORK: Jooo no... chtělo by to :-)

    YORK
    YORK --- ---
    MIXI23: Měly by to osmičky konečně ponerfovat, já to říkám pořád ;-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    no tvle. koukám - jako jediný dvě osmičky s Mogami na topu :-) no comment.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    MUADDIB: Normálně jsi mě inspiroval k hraní Tága... a zadařilo se :-) torpil jsem full moskvu na 2 km kempící za ostrůvkem - zřejmě neví na co se používá radar :-)

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: Monaghan ma bud silnou AA, ale pak ma jen dve dela, coz je smesne (a navic AA boost ma na stejnem slotu, jako torpedo reload booster) a nebo ma dela, ale pak nema tak silnou AA... Kidd ma o jedno delo navic a hlavne ma heal. Ale taky je o tier vejs, takze jako T8 DD se sice muzes dostat do bitvy proti T6 CV a proti T8 CV jses rovnej s rovnym , ale taky se muzes dostat do bitvy proti TX CV (coz se Sims nestane - muzes ale se Sims potkat TX letadla ze Saipanu; s tema jsem si ale taky poradil - ale to uz je dost RNG).
    Sims ma imho pouzitelnejsi torpeda, nez Kidd ^_^
    Jak pise SALO, je dost DD, co te spotnou driv, ale je porad dost DD, co bud spotnes driv ty (rusove) a nebo jste na tom +/- stejne, takze si myslim, ze to porad je docela dobry DD hunter, jen musis vedet, na ktere DD muzes a pred kteryma zdrhat.
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: Sims je powercrept. 6.6km concealment v T8 je v podstate nehratelne. ani tie torpeda to nezachrania. uz ho prakticky nehravam, urcite by som ho nekupoval za peniaze.
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: A ve srovnání s Monaghanem a Kiddem?

    (I když s Kiddem asi nejde jezdit Dynamo, což...)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: nedavno dostal buff, takze ted uz jsou torpeda i ppouzitelna (jezdim s tema kratkejma, ale rychlejma torpama - mas asi 400 m stealth window pri plnem maskovani) a je to docela dobre DD. Kdyz je v bitve CV, tak s T6 CV si vubec nemusis lamat hlavu a i T8 CV dokazes pekne pochroumat letky.
    YORK
    YORK --- ---
    Jak se vám hraje Sims? Přemýšlím o nějakým aačkovým ddčku...
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: Coal port.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    CABA: Joooo no :-) to mě nenapadlo - UNINSTALL
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam