• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: jako povazuju alasku za dost neprijemnyho soupere. Na muj vkus je az prilis tvrda, a kouse teda nehorazne. Tedy do doby nez ji zas bude mit more lidi a ponerfujou ji :D wg logic
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    schoval se svině za ten ostrůvek co je na tom obrázku dole.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    První 4 bitvy totální tragédie... jen prohry. Větší lemply v desítkách jsem nepotkal ani nepamatuju. myslel jsem že to vypnu... pak jsem dal ještě 5 a to už byly výhry a poslední se myslím povedla nejvíce :-) Kraken mi ušel o 50 hp co zbylo Haidě.



    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: Vono to je lod od lode no, treba montana s presnosti nastrili ve finale vic nez s rychlejsim reloadem.
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    SALO: to sou zase moudra toto :-) já všude dávám modul na přesnost a taky bych mohl říkat k čemu že mi je reload když hovno trefím :-)
    YORK
    YORK --- ---
    MIXI23: Já ho taky mám jen na Khabovi (s Wustrem a Conquerorem se blížím).
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    YORK: Jooo legendary moduly :-) slyšel jsem o tom, ale myslel jsem, že je to mýtus :-) někde na to mám možná nesplněný mise...
    YORK
    YORK --- ---
    MIXI23: Khaba ma modul na kormidlo? Ja měl za to, ze jen reload :)

    Kormidlo nepotřebuje, s legendary modulem to sype z 15 km a zatáčí jen díky rotaci Země ;)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    SALO: Počkat... ono se tam dá dát na 6 slot něco jiného než modul na Reload ? :-) Nikdy jsem na žádné lodi ani neuvažoval o ničem jiném - max na Khabu dát modul na kormidlo :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: jak mam vysvetlit madarovi, ze to hraju agresivne a zpravidla mam na pravym i levym boku enemy? Nijak, opicim proste nic nevysvetlis ;)
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: pointa BB je schopnost rozdavat damage, zhodneme sa na tom? takze z toho titulu mi pride neoptimalne pripravovat sa dobrovolne o 10%(?) potencialneho dpm.
    pochopitelne, ze tocenie vezi tiez suvisi so schopnostou rozdavat damage ale da sa kompenzovat pozicne. reload nevykompenzujes.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: SALO: Nerf, vazne? Ty umis dycky tak potesit twe.. ze tech bb hravas abys do toho moh vubec kecat :D hraju to dost agresivne, tanky, takze to je pro mne na co? Na PYCU CYPE

    Jinak ten pocit, kdy se konecne na final task na sinonome (zahrej si bitvu), vlezete na VII dd, pustite wwwww a doufate ze po bitve vas ceka dalsi lod. Abyste pak zjistili, ze to musite dat s 8-10 tierem :D
    SALO
    SALO --- ---
    CABA: to je v pohode, na sekundarky nemusia mierit, ked to aj tak nevedia. :)))
    CABA
    CABA --- ---
    SALO: Spousta lidí hraje Tirpize jako torpédové DDčko.
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: akoze, dobrovolne si nerfnes silnu stranku svojej lode, pretoze nechces premyslat nad pozicnou hrou? :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: jj, zakladom BB je nestrielat! uz tomu zacinam rozumiet.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: nemam, na bitevkach to nejak nejedu.. pac mam tak nejak pocit ze to otaceni pak stoji za velky hovno :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: mas modul na rychlejsi reload? 32 s je base...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak sem se dostal k prvni hre s Alsace, mno jsem prekvapeny rychlym otacenim vezi, trosku rozcarovany 32sec reloadem ale kouse to jinak pekne. A sekundarky, tj slusny masakr.. :D je i ve stocku celkem hbita, tak uvidime jak to pude dal. Dik za tipy kazdopadne ozzy a muade ;)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    YORK: Jooo no... chtělo by to :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam