• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: tady dobrovolne nekdo hraje Krasny Krym? ^_^
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    A znáte tudle Muadovu oblíbenou taškařici? Když se v průlivu objeví torpéd tolik že by po nich šlo přeskákat na druhou stranu, dostane Muad nápad že se tam pojede podívat :D



    Ne Muade, díky za hry. Bylo to super, WR 87% a díky tomu jsem zase ofiko fialka :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Koukám že autokorektura zamakala... tak luštěte :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    _OZZY_: furt lepší nejtěžší bottom v teamutveckling retards. Než být v tom samém trámů retards a koukat jak ti prohrávají bitvu, která náhodou vyšla tak že v ty bitvě nejsi úplet k hovna díky mm...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak dnesni divize s Nastym a Muadem:

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Snazim se dotahnout misi na Exetera "1000 zasahu z hlavni baterie" a zaroven s tim dojet 19b kapitana na Fiji, takze to jezdim v randomech (ackoliv coop by byl mozna rychlejsi). Ale tohle snad kurva neni mozny: 5x po sobe prohra, pokazde bottom-tier, nebo v lepsim pripade mid-tier. DD, co pachaji sebevrazdu ve treti minute. V tech nadejnejsich bitvach az ve ctvrte... Proc k*** musim byt pokazde bottom-tier v tymu kretenu?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Ok dik za info, a skoda. Melo to koncit dnes tak proto se ptam, ale asi to bylo do 7 rana
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: NA, takže o polnoci na to ešte mali 6-9 hodín
    CABA
    CABA --- ---
    Takže už víme kdo za to muže _OZZY_: :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: Naval Battle? My ji projeli? Jsem se koukal jeste nekdy kolem pulnoci a vedli jsme asi o osm hvezd...
    ja jsem se na na posledni dva pokusy pokusil dat nejaky ten 1500 treshold, ale v obou pripadech prohra... :(
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    CABA: na tom je nejsmutnější, že když se člověk podívá na blíž, tak zjistí, že to hraje tak 10-12 hráčů
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK: O víkendu jsme to projeli o hvězdičku :(
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jak sme na tom se stavem, mam logovat vecer?
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    XLACHTAN: JJ přesně tak... oni totiž přesně ví kdy na ně vypálíš torpéda. to samý je s granáty.... nikdy ti neotočí bok když je máš zaměřené.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    XLACHTAN: Přesně tak.... moje slova... já teda nejdřív sejmul DDčko a pak máš volnou cestu na torpení....
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak nakonec 20 torped udolano v coopu... jako na potvoru, kdyz na konci zbyva posledni 4, tak dam za bitvu 8...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    YORK: _OZZY_: aha, ok, diky.
    YORK
    YORK --- ---
    CYBERKOTLIK: Hermes není prémiák. Je to normální loď ve stromě, jen v "early accessu".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam