• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    KURE: nic tam nevidim
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    YORK: rozhodně křižníky... když chytneš kolegu (což kvůli misím potkáš...) z boku... tak máš 10 citadel jistejch :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: jasny tak udelame dalsi. a urcite to vypada na pragl
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    YORK: Warspite určitě (má jiná AP než zbytek britských bitevek) a KGV/DoY mají sice slabou ráži, ale uměle lepší AP pen
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    LIQUIDFREAK: za mě až o práskách, zájem mám, z Tábora dojedu... je mi jedno kam :D
    YORK
    YORK --- ---
    Co by tak mohlo bejt nejlepší britský ddčko/bitevka/cruiser IV-VIII na citadelování?

    Ddčka asi ne, z cruiserů mám jen Fiji a to je sice fajn loď, ale ty 155mm děla nic moc...

    Britský bitevky taky nejsou zrovna vyhlášený apčkama. King George V/Duke of York maj slabou ráži, takže možná Queen Elizabeth/Warspite. Nebo Nelson? Nebo případně Monarch, s tím jsem hodně střílel APčka, co si tak vzpomínám...
    SALO
    SALO --- ---
    TX Ocean ako jedine DD, s dvomi lietadlovkami. fakt neviem, za co ma WG dnes tresta.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: twe zrovna sem to chtel zapnout :D nemam? :)
    SALO
    SALO --- ---
    tak vikend v plnom prude. prva hra (Chung Mu, TX, topXP, v nasom tyme OMNI/ENUF divizia :), detonujem Udaloi za 12k a typek podla vlastnych slov posiela video WG ako som ho ocheatoval.
    + samozrejme ma este aj zareportoval. :D

    pekne to zacina...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MIXI23: prooooc? :D
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    LIQUIDFREAK: Drsný :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Chlapci a devcata (salo kdo by nevedel :D), skoro to vypada ze je jaro a ja tedy navrhuji nejakou pijatiku, vzhledem k tomu ze brezen takrka konci, idealnim bude duben. Prosim tedy pripadne zajemce, aby dali plusicek a upresnili odkud sou, jaky pivo, drogy a terminy maji radi a take odkud sou. Dekuji za pozornost a reakce :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MUADDIB: haha to je dobry :D uplet k hovna :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BLUMIR: tady dobrovolne nekdo hraje Krasny Krym? ^_^
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    A znáte tudle Muadovu oblíbenou taškařici? Když se v průlivu objeví torpéd tolik že by po nich šlo přeskákat na druhou stranu, dostane Muad nápad že se tam pojede podívat :D



    Ne Muade, díky za hry. Bylo to super, WR 87% a díky tomu jsem zase ofiko fialka :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Koukám že autokorektura zamakala... tak luštěte :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    _OZZY_: furt lepší nejtěžší bottom v teamutveckling retards. Než být v tom samém trámů retards a koukat jak ti prohrávají bitvu, která náhodou vyšla tak že v ty bitvě nejsi úplet k hovna díky mm...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam