• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jaké máte názory na Alaska a Azuma?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Tak uz nejsme nactileti parchanti co u toho travi mladi. Ber to tak ze mame rodiny, zeny a milenky atd atd. Sic mne to taky mrzi, ze se vic nehraje a sme takovi polomrtvi, sam casto na to nemam ani cas ani naladu, takze to chapu.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja mel ted pomerne doat prace, takze klanovky sly mimo a ted o vikendu jsem pry . Ale treba v nedeli vecer jeste stihnu nejake Naval Battles a vyhledove pocitam i s klanovkama... Jestli se teda sejdeme.
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Chtěl jsem ti nabídnout místo v klanu, kde je mrtvých chrobáků 100%, ale ty bys nám to určitě kazil, takže žádný takový! :)
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: co ich mam akoze prehovarat, alebo sa doprosovat? :) su to dospeli ludia a zjavne ich to nezaujima, tak ked mna to bude zaujimat, budem chciet hrat klanovky napr., ine riesenie nevidim.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Mno obviously.
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: ked ma to zacne srat, najdem si klan, kde 90% ludi nehra mrtvych chrobakov? :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Mno tak imo je tady aspon par lidi, co to zapinaj rekreacne a moje pokopnuti by mohlo pomoct. Ale jinak mas pravdu mno, a co s tim chces delat? Zacni predevsim u wg
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: pretoze tym 5 ludom to aj tak hovorit nemusis a ostatni maju totalne na haku, zrovna tak ako dalsie klanove aktivity.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: proc? Jaksi nechapu

    Jinak NC mam velice rad, skoda ze trpi hrozne na mm, jinak bych si ji nechal. Povedena epizoda :)
    Naval Legends: North Carolina | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/en/news/history/nl-north-carolina/
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: lol, ty si tu novy?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hosani, dnes opet ENABLE prosim. Cas na vyhru
    SALO
    SALO --- ---
    WOT8ANNIVERSARY = 1 den premium
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: jo ty myslis ten nakup za tu novou menu za to jo? Ci? Jako mne ty space docela bavi, ale jak mas furt prohry tak te to prestane bavit.
    MADDOGCZ: jinak ten minotaur, aka norma, to je dobre zvire :D Docela mne bavi
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    LIQUIDFREAK: Tak je za to to unikátní vylepšení pro T10 dle vlastního výběru. :-).
    Jinak bych se na to taky vy....l.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Jeden tým brání, druhý útočí. Útočnící musí nejdřív zničit 4 generátory a pak teprve hlavní věž. Pokud chcípneš, máš asi po 20s respawn.
    Obránci chcípají natrvalo, ale mají instant heal a rychlejší nabíjení. To se ještě zrychluje po zničení generátorů.
    Čas na zničení je omezení, každý zničený generátor to prodlužuje o 1.5 minuty (myslím).
    Útočníci prostě nesmí kempit, vlítnout tam a koncentrovat palbu. Generátory začít likvidovat nejpozději tak 4 minuty před koncem limitu. Dobře na ně fungují torpéda. Já to hraju hlavně s Minotaurem.
    Obránci naopak dobrej kryt, spotovat, když chcípáš, tak zajet a uzdravit.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: HONZA_1980: nejak se to presouva, sam nevim lidi

    Jinak sraz zatim vypada blede tento mesic, sem na nemocensky se zadama :-/
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    YORK: to už se nepřesouvá na Tier I loď, jak to bylo dřív?
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: A ještě navíc máš ty expy na lodi, o kterou pak přijdeš. Ehm...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: dyt je to uplna debilovina.. Zadny prachy, zadny xpy, proc to hrat.. Mas tolik xpu a prachu jak kdyz tam nastrilis 50k tak proc se vubec snazit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam