• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Který ten unikátní modul se vyplatí asi nejvíc?
    Některé jsou docela naprd si myslím.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TIGERLOVER: Tak to nebylo myšleno :-) jen spíš pokud s ní chceš hrát vepředu tak to chce mít trochu skill.. jinak je to dobrá loď i na kajtění a ostřelování z dálky :-) ta přesnost je úžasná.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MIXI23: Díky. Poznámka, že je to loď pro zkušené je pro mě dostatečně odrazující. :D
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    Jen ještě poznámka k Azumě. pokud se na tebe jen podívá Bitevka tak automaticky dostáváš za 10 k min na salvu...
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MIXI23:
    MIXI23: Díky za rady. Uvažuji o jedné z nich.
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TIGERLOVER: Co se týká Alasky tak je taky Good - této lodi je dle mého nemožné dát citadelu (pokud se nejedná o Plunging fire a nedostaneš to přes palubu. Celkově je to vyvážená loď co má US AP, radar na 10 km a dobrou odolnost (pokud se nenecháš upálit od křižníků a ddček) :-)
    MIXI23
    MIXI23 --- ---
    TIGERLOVER: Azuma je dle mého High skill level (pokud s ní nechceš kempit na 20 km a ostřelovat) ale mě hodně baví... je to továrna na citadely do křižníků a do bitevky bokem pod 15 dáváš za 10 k.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Jaké máte názory na Alaska a Azuma?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Tak uz nejsme nactileti parchanti co u toho travi mladi. Ber to tak ze mame rodiny, zeny a milenky atd atd. Sic mne to taky mrzi, ze se vic nehraje a sme takovi polomrtvi, sam casto na to nemam ani cas ani naladu, takze to chapu.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Ja mel ted pomerne doat prace, takze klanovky sly mimo a ted o vikendu jsem pry . Ale treba v nedeli vecer jeste stihnu nejake Naval Battles a vyhledove pocitam i s klanovkama... Jestli se teda sejdeme.
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Chtěl jsem ti nabídnout místo v klanu, kde je mrtvých chrobáků 100%, ale ty bys nám to určitě kazil, takže žádný takový! :)
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: co ich mam akoze prehovarat, alebo sa doprosovat? :) su to dospeli ludia a zjavne ich to nezaujima, tak ked mna to bude zaujimat, budem chciet hrat klanovky napr., ine riesenie nevidim.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Mno obviously.
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: ked ma to zacne srat, najdem si klan, kde 90% ludi nehra mrtvych chrobakov? :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Mno tak imo je tady aspon par lidi, co to zapinaj rekreacne a moje pokopnuti by mohlo pomoct. Ale jinak mas pravdu mno, a co s tim chces delat? Zacni predevsim u wg
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: pretoze tym 5 ludom to aj tak hovorit nemusis a ostatni maju totalne na haku, zrovna tak ako dalsie klanove aktivity.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: proc? Jaksi nechapu

    Jinak NC mam velice rad, skoda ze trpi hrozne na mm, jinak bych si ji nechal. Povedena epizoda :)
    Naval Legends: North Carolina | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/en/news/history/nl-north-carolina/
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: lol, ty si tu novy?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hosani, dnes opet ENABLE prosim. Cas na vyhru
    SALO
    SALO --- ---
    WOT8ANNIVERSARY = 1 den premium
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam