• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem v ocekavani navalu ruskych BB rozjel panasijskou linii DD... Prvni dve DD (T2 a T3) vyzkoumany, koupeny, dve prohry (za kazdou jedna) a pokazde prvni v tymu... Tak nevim, ma to cenu?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: ja to neudelal. vecny +2 si uzivam i bez nej, navic mne anglani moc nezajimaj. A pro casual hrace je 350k ci kolik stoji hrozna darda
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Úplně stejně můžeš za free expy pořídit Nelsona (snad je teda ještě v nabídce).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: Mno ja to take tak hraval a hravam. Mozna kapku vic. Zas je fakt ze za patek nebo sobotu v hospode vykulim minimalne jak za nejakou 8ckovou premiovou lod. Ale jak rikam, je to na tobe. Ta hra ma spousty problemu, ktery ja az moc palcive vidim
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    LIQUIDFREAK: Záleží, jestli půlhoďka až hoďka denně je občasná odreagovačka nebo ne :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    VLAKODLAK: VLAKODLAK: cg, a ty lode prijdou neboj. Take jsem este nedavno nemel zadny lode atd. a ted nevim co hrat driv :) Koupil sem si ale, diky kuponu co mi nejak padl (30% sleva) tirpitze, tedy osmicku a hral ho do umoru. Nejen ze poexpis kapitany, prinese ti to spoustu free expu a prachu. Ale je to o tom do toho neco dat, to si musis rozhodnout sam esi to mas chut a chces hrat nebo to mas jen na obcasnou odreagovacku.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    VLAKODLAK: Crap, já na to mam jenom jednu loď :)
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Science of Victory konečně hotový, brr :) teď začne sranda :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Mno dal sem dneska tri bitvy v coopu a uz to docela slo, i bomby i rakety a taky torpeda. Mam s CV tak dohromady 20-30 bitev, velkou cast pred reworkem takze se znova ucim. A je to dobry pro zajimavost a mirne povedomi, ale ze bych to hral nejak vic to urcite ne. Kdyz je NESNASIS, neni co resit :)
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: btw., AP bomby maju vacsi pen s narastajucou vyskou (ale presne cisla ti teraz nepoviem)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: ja mam jen Ryujo (mel jsem pred reworkem) a Furious (z predbezneho pristupu). Americana nemam, protoze toho jsem pred reworkem taky nemel...

    LIQUIDFREAK: ulovit DD je problem. potrebujes aby ti ho bud nekdo spotnul nebo si nad nim (resp. pred nim do smeru, kam pluje) vypustit vlastni stihacku (coz je problem, protoze jich mas myslim jen tri a pouzivas je na neco, na co nejsou urcene misto abys tou stihackou treba ochranil nejakou vlastni lod pred cizi letadlovkou). Ale jinak bombardery a rakety jsou celkem v pohode. Bombardery jsou nejlepsi naletat od pride nebo od zade (podel) a zacit nalet v okamziku, kdy se ten bilej predbeznej zamerovac dotkne cile (nebo se objevi kousek pred nim).
    Pokud je clovek moc rychlej a preletel by (plati i pro torpeda), tak pomaha "S" a zpomalit (taky to rozhodi flak).
    A samozrejme vyhejbat se lodim, ktere pluji spolu ve skupine (flak).
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Pár tipů k bombardérům:

    - I u nich potřebuješ lead. Takže prvotní zaměřovač (než klikneš) bys měl mít někde na přídi cíle, u rychelších lodí i před ní. To je místo, kde tvůj nálet skončí v "optimální" pozici. Dropnout můžeš i dřív, ale budeš mít větší rozptyl.

    - Zrychlovat "W" a zpomalovat "S" má smysl jen v první fázi (než začneš klesat) a úplně na konci "jak to zas hoši vyrovnaj". Při střemhlavém letu je to jen plýtvání palivem. Dá se tím každopádně trochu posunout optimální bod dropu.

    - Doporučuju hodně trénovat na Kaiserovi ve stávajícím scénárku (ten, co kotví v přístavu a nehejbe se).
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Já teď hraju všechny tři T6 letadlovky (scénárka a coopy) a Rjůdžó je s přehledem nejlepší. Má nejrychlejší letadala a dává největší damage (AP bomby, torpéda).
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Docela bojuju se stihaci a bombardery, torpeda sem se naucil uz jaktakz pouzivat. Ten prolames leading indikator mi fakt chybi :D Ale stihaci a bombry, to sem upe levej
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Mno covece, si blazen ale stejne je to tvoje volba :) Kazdopadne ja furt trenuju s hermesem v coop a de mi to trosku lip ale na random to fakt este neni :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nemate nekdo po ruce nahled na ty jednotlive cccp bitevky?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    YORK: na to kaslu. Jsem si rikal, ze premiova letadlovka za petikilo by byla fajn (kdyz jinak stoji 900-1200), ale za full to kupovat nebudu.
    Nicmene myslim, ze uz jsem se s Ryujo v coop a operacich docela naucil a pomalu prichazi cas zkusit random...
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Jo - že jim máš poslat víc, víc, VÍC!
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem neodolal a koupil 5 kontejneru k letadlovkam... Vypadlo:
    20x sci-fi camo
    37500 uhli
    20x Leviathan
    ...a zadna letadlovka Y_Y No, asi se mi tim snazi neco naznacit ^_^
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MADDOGCZ: 29.5.2019.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam