• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    CABA
    CABA --- ---
    Hmm tak další lod kterou si pořídím a nebu s ní jezdit. :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak supr, dalsi lod na kerou setrit, tedy ono yoshino. Nicmene predpokladam zvyseni uhelne ceny
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Máš nějakej link? Bylo by to každopádně super, uhlí už mám docela slušnou zásobu ;-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Yoshino (IJN TX superkriznik) bude za uhli...
    SALO
    SALO --- ---
    to si poviete, ze po narocnych TX hrach si pojdete oddychnut do T1 a skonci to prvym Solo Warrior... :D



    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak muj prvni pokus s letadlovkou v randomech po reworku...
    No, nic moc, low bottom tier CV to vazne nema lehke. A samozrejme, ze jsem skoncil posledni v tabulce...

    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: A Yamato budou hrát ještě větší jelita, než teď …
    Už jsem viděl hrát TX hráče s 1000 bitev a 42% WR, tak teď to bude za polovic. :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MADDOGCZ: kamuflaz je trvala, jen ten posilovac plati jen dve aktualizace - jinak receno: nemas Yamato, koupis si tenhle balicek, sjedes IJN BB techtree za polovinu casu, nez by ti to trvalo normalne a az dosahnes na Jamato, budes mit tuhle specialni kamuflaz naporad...
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Wargaming.net Premium Shop
    https://eu.wargaming.net/...13554/?utm_campaign=wgc-b-sml&utm_source=wgc-wows&utm_medium=application

    1200+ Kč za camo, které platí dvě aktualizace pro jeden druh lodí + 14 prémka?
    Koukám, že ždímačka na prachy nabírá otáčky.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: tak jasny, ale stejne masakr. Hlavne ty reloady. Je fascinujici jak je to nastaveny, overpeny proti dd a voni te upalej velmi rychle
    ELDOUGO: s furutakou nahodou slusny
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    na místní poměry asi zas tak moc chvály nesklidím ale po mém comebacku jedna z těch pro mě hodně povedených bitev.

    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: T8 full broadside light cruiser vs T10 gunboat dd...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: lol to mne jako DDcko vysoli 11ti citoskama za 15sec? OMG
    SALO
    SALO --- ---
    nove francuzske DD, T9 a TX v teste.

    https://clips.twitch.tv/GeniusNastyCurryMau5
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Zítra se do toho pustím.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Fuj ty ruske bitevky sou hrozne, velke, maly dostrel mno bude co lovit :D
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: po nerfnutí YY je dobrý akurát Chung Mu, čo je Fletcher bez defAA, takže v aktuálnom meta mi hnije v prístave. Gadjah Mada ok gunboat, ale zase oproti RN DD powercrept... ja by som to teraz určite neexpil, ak nemáš masochistické chúťky.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem v ocekavani navalu ruskych BB rozjel panasijskou linii DD... Prvni dve DD (T2 a T3) vyzkoumany, koupeny, dve prohry (za kazdou jedna) a pokazde prvni v tymu... Tak nevim, ma to cenu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam