• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: 23k bitev s wr 41.83% - ten to proste musi hrat srdickem ^_^
    Personal rating 104 - to snad ani nejde, ne?
    Meteda dost desi, ze ma i nejake desitky a kam az se byl schopnej dostat v rankedech...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: pekny ale ja todle mivam dycky na druhy strane proti sobe :-( Nikdy, opravdu NIKDY sem nehral s nema. Asi se ti vyplaci techpenez cos jim dal. Imo se na ten kupon vyser a uz jim nic neval, max za medvídka pú
    SALO
    SALO --- ---
    nic, idem spat. toto si tu len tak odlozim.
    WoWS Stats & Numbers - EU - botelho - Player info and stats - World of Warships statistics
    https://wows-numbers.com/player/502604779,botelho/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem koupil engine boost modul na Le Terrible a sel ho vyvencit ^_^ JAko moje chyba, ze jsme zhebnul, ale myslim, ze jsem se mezi tema fialkama neztratil (jo, ano Punisher z BL4CKu ^_^ drzel skoro sam cele leve kridlo, tak jsem se ho snazil podporovat)




    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: "New record 1 destroyed planes" - lol
    SALO
    SALO --- ---
    dopice... dal som si prvy hru ever s Black Swan a vidim tam v enemy tyme Black Swan s RPF a AFT...
    nemal som sa pozerat, fakt nemal... https://wows-numbers.com/player/524620597,pod_1/
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Perth ale stojí víc než dvakrát tolik.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: je to totalna kravina, ma vsetko horsie, nez Kagero a tie torpeda su v aktualnej meta dost nepouzitelne. pozri sa na ich spotting range...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: vypada, jako dobry lol-boat s tema torpedama ze Shimi ^_^

    YORK: Huanghe je hodne specificka. Ja mam treba radsi Perth ^_^
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Já si asi koupím Huanghe. Panasian prémiák by se mohl někdy hodit na nějaký mise. A je to T6, to už je celkem použitelný.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: na ktoru picu by ti bolo horsie Kagero??
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    tak mam 30% kupon na neslevnene veci z premium shopu... (skoda ze Yukikaze se pocita mezi slevnene, ackoliv na nem zadna sleva nevisi - T8 DD za litr je vazne dost).
    Kdyz se na to tak koukam, tak muzu:
    koupit nekterou z letadlovek (Enterprise nebo Kaga jsou horci kandydati)
    koupit Vanguard
    West Virginii '41
    Azumu (tu ale muzu koupit i za FXP a zatim jsem to neudelal)
    + je tu moznost koupit Auroru nebo neco podobneho z tech low tier, ale proc? vetsinu z nich stejne mam.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: tak upraveno... Ted je pen 32 mm, takze Tirpitz je porad problem, ale Montana se jenom roztekla ^_^

    Ale jinak dneska vecer to byl vazne svatek retardu. Pomineme skupiny tri BB co plula pryc od nepritele a nechala me chcipnout na capu bez podpory. Stane se. Ale v jednom tymu jsem dostal zjeba a ze jsem zbabelec, ze vyjel z capu udajne vterinu predtim, nez bych ho capnul (ja myslim, ze to bylo vic, ale to je jedno - objevily se dve nepratelska DDcka s podporou a ja stal bez hnuti v capu, tak jsem koukal vypadnout). Potom jsem cap ziskal, potopil ctyri lode (z asi peti, co nas tym potopil) a slavne prohral (curacek, co mi nadaval nepotopil nic a jenom utekl).
    ...a ve druhem tymu zase do me zacala strilet nase vlastni Montana, kdyz jsem byl na capu a capoval, protoze se ji zdalo, ze bych misto toho mel jet nekam jinam a spotovat pro ni. Jako ze WTF??? Skvrny na slunci dneska?
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: IFHE na Akizuki chceš. namiesto RPF.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: jako byvaly doby, kdy jsem tou dobou byval online, takze jsem vedel... Ale jak uz tohle nekolik let neprovozuju, tak jsem zapomnel ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: jj bezny nyxi standard :)
    YORK
    YORK --- ---
    Konečně jsem nakoupil moduly a pořádně zkouším Azumu a Aljašku. A teda Azuma je sice krásná loď, ale asi jim došel i papír, tak ji udělali rovnou z másla...

    Aljaška zatím fajn. Celkem vydrží, celkem dobrý děla, slušný AAčka.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: jsem zapomnel, ze se nyx restartuje, takze jsem akorat trefil okno, kdy mi to hlasilo, ze je dole, nicmene evidentne si nyx ty requesty nekde frontoval a pak zpracoval ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: 6x ten samy prispevek, tos ho vytahnul opravdu vydatne :D porvni 3hod46min, posledni 4h03min :) Dobre ty
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MADDOGCZ: ja zkusil predevcirem vytahnout Akizuki (byval to muj oblibeny DD, pak jsem na neho po serii proher nejak zanevrel, ale ted zjistuju, ze je vazne docela dobry) a uvazuju, jestli se na nem vyplati IFHE. Ted ma HE pen 24 mm (100/4=25, ale to znamena, ze HE probije 24 mm, ale 25 uz ne). S IFHE by HE pen byl 32,5 (coz si nejsem jistej, jestli je uz dost na probiti 32 mm, nebo jen 31 mm).
    Takze IFHE na T8 umozni probijet 25 mm pancir, co se vyskytuje na nekterych lodich (Ahoj Azumo ^_^)... Ale treba na takovem Tirpitzu prakticky neni (mozna prid?), takze treba vuci Tirpizru neni rezdil, jestli IFHE mam nebo ne...
    Jsou to 4 body kapitana, coz je pomerne dost vysoka cena za to, ze nekterym lodim probiju nektere casti... (musel bych obetovat bud radiolokaci nebo concealment a nebo obetovat po jednom dvojkovem a trojkovem perku a mit tri ctyrkove).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam