• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Koupil sem pet ruskejch kontejneru a hle, pjotr veliky mise z jednoho
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: mno imo to tvoje prohlaseni aka jebnuta metrika pro teamplay si muzeme vykladat ruzne :) A nebud protivny na mne, raci to zapni a pod dat par enable :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: narážam na tú časť "to je pro mne lepsi" :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Ty pane mudry, promin ze s tebou souhlasim. Budu te teda hejtit jako vzdycky :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: chapes, ze si prave svojim prehlasenim potvrdil, co som napisal? :))
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Jo to jo, ale enable s dmg je furt lepsi nez xpy, po tom masivnim poctu bitev na 890, 1490 to je pro mne lepsi
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: dmg je neskutocne jebnuta metrika pre teamplay... ale asi ma to neprekvapuje.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak ENABLE je ted pomerne easy, 10k,20k,40k nastrilet. ROZHODNE!!!!!!! lepsi nez ty xpy
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: On se ti vrati, je tam cca hodka nez ta platba vypadne myslim
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MADDOGCZ: tak jsem to nakonec chtel udelat taky tak (rekl jsem si, ze nebudu kupovat zadnou bitevku, kdyz je stejne tolik nehraju a premiovou letadlovku, kdyz jsem se s nima jeste tolik nezzil, asi taky nema cenu).
    Vybral jsem balicek dublonu, zadal kupon, uklikl se ve zpusobu platby (kartou misto paypal) a tak jsem dal zpet (platba neprobehla) a kupon zmizel... Tak WG asi moje prachy nechce ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak hosi pekny vikend, zacina MS v hokeji takze ENABLE fandit a na bitvy. Tentokrat je to na dmg done, zakladni bar 10k tak uvidime jaky budou dalsi ;)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: j sem koukal, i love this game blablabla :) Imo urcite je, naky vyzkumny apod :)
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: na druhu stranu, potom mas takychto ludi (aktualne online, ak sa chces pozriet na uzasny BB gameplay): https://www.twitch.tv/piratekittengaming

    WoWS Stats & Numbers - EU - PirateKitten - Player info and stats - World of Warships statistics
    https://wows-numbers.com/player/561973539,PirateKitten/

    je to naozaj poucne, aby si vedel, kto si kupuje Yamato Booster packy a preco aj v high-tiers mas spoluhracov navonok totalne duchom nepritomnych. :D (a nemyslim to tak uplne sarkasticky, fakt mi to otvorilo oci)

    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: za celu hru napise 4 riadky, vsetko do global chatu, plava na pravy flank, kde ho nakoniec vytorpi Z-52, spravi 4050 dmg. mozno je to fakt bot...
    CABA
    CABA --- ---
    asi ho baví a líbí se mu. :)
    CABA
    CABA --- ---
    SALO: Galant je podle mne super lodka.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Mel i naky klany a tak. Nevim no, prijde mi to vazne jako nejaky sofistikovany bot, treba ve vlastnictvi nejakyho studenta robotiky, ktery si obcas nejakou bitvu da ale spis dlouhodobe zkouma jeho fungovani atp. Fakt si nasel slusnou perlicku. Nemas replay kdes ho potkal?
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: ma tam dost hier s RTS CV, kde ma netrivialny dmg. na to snad ziadni boti neexistovali.
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: bude to nejaky portugalsky moreplavec. :) ale teda 1400 bitiek v Gallante, take sebamrskactstvo mu nezavidim.

    alebo je to naozaj nejaky sofistikovany bot, co pise aj do chatu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam