• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tech moznosti je spousta, kazdopadne velmi zajimavy acc :P
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: jo mozny to je, ale treba je to autista co vubec nevi a todle ho uklidnuje. Ta porce 400,500,600 bitev za mesic to neni vubec malo
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: je to podľa všetkého reálny človek...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: to je docela zajimavy :) hlavne tech 52,36wr s cw. Bot Elho jak vysitej :) Imo to muze bejt klido jeden z testovacich wg botu
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    _OZZY_: Vzal jsem plnou nálož goldů, úspora 700+. :-)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: 23k bitev s wr 41.83% - ten to proste musi hrat srdickem ^_^
    Personal rating 104 - to snad ani nejde, ne?
    Meteda dost desi, ze ma i nejake desitky a kam az se byl schopnej dostat v rankedech...
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: pekny ale ja todle mivam dycky na druhy strane proti sobe :-( Nikdy, opravdu NIKDY sem nehral s nema. Asi se ti vyplaci techpenez cos jim dal. Imo se na ten kupon vyser a uz jim nic neval, max za medvídka pú
    SALO
    SALO --- ---
    nic, idem spat. toto si tu len tak odlozim.
    WoWS Stats & Numbers - EU - botelho - Player info and stats - World of Warships statistics
    https://wows-numbers.com/player/502604779,botelho/
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem koupil engine boost modul na Le Terrible a sel ho vyvencit ^_^ JAko moje chyba, ze jsme zhebnul, ale myslim, ze jsem se mezi tema fialkama neztratil (jo, ano Punisher z BL4CKu ^_^ drzel skoro sam cele leve kridlo, tak jsem se ho snazil podporovat)




    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: "New record 1 destroyed planes" - lol
    SALO
    SALO --- ---
    dopice... dal som si prvy hru ever s Black Swan a vidim tam v enemy tyme Black Swan s RPF a AFT...
    nemal som sa pozerat, fakt nemal... https://wows-numbers.com/player/524620597,pod_1/
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Perth ale stojí víc než dvakrát tolik.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: je to totalna kravina, ma vsetko horsie, nez Kagero a tie torpeda su v aktualnej meta dost nepouzitelne. pozri sa na ich spotting range...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: vypada, jako dobry lol-boat s tema torpedama ze Shimi ^_^

    YORK: Huanghe je hodne specificka. Ja mam treba radsi Perth ^_^
    YORK
    YORK --- ---
    _OZZY_: Já si asi koupím Huanghe. Panasian prémiák by se mohl někdy hodit na nějaký mise. A je to T6, to už je celkem použitelný.
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: na ktoru picu by ti bolo horsie Kagero??
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    tak mam 30% kupon na neslevnene veci z premium shopu... (skoda ze Yukikaze se pocita mezi slevnene, ackoliv na nem zadna sleva nevisi - T8 DD za litr je vazne dost).
    Kdyz se na to tak koukam, tak muzu:
    koupit nekterou z letadlovek (Enterprise nebo Kaga jsou horci kandydati)
    koupit Vanguard
    West Virginii '41
    Azumu (tu ale muzu koupit i za FXP a zatim jsem to neudelal)
    + je tu moznost koupit Auroru nebo neco podobneho z tech low tier, ale proc? vetsinu z nich stejne mam.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: tak upraveno... Ted je pen 32 mm, takze Tirpitz je porad problem, ale Montana se jenom roztekla ^_^

    Ale jinak dneska vecer to byl vazne svatek retardu. Pomineme skupiny tri BB co plula pryc od nepritele a nechala me chcipnout na capu bez podpory. Stane se. Ale v jednom tymu jsem dostal zjeba a ze jsem zbabelec, ze vyjel z capu udajne vterinu predtim, nez bych ho capnul (ja myslim, ze to bylo vic, ale to je jedno - objevily se dve nepratelska DDcka s podporou a ja stal bez hnuti v capu, tak jsem koukal vypadnout). Potom jsem cap ziskal, potopil ctyri lode (z asi peti, co nas tym potopil) a slavne prohral (curacek, co mi nadaval nepotopil nic a jenom utekl).
    ...a ve druhem tymu zase do me zacala strilet nase vlastni Montana, kdyz jsem byl na capu a capoval, protoze se ji zdalo, ze bych misto toho mel jet nekam jinam a spotovat pro ni. Jako ze WTF??? Skvrny na slunci dneska?
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: IFHE na Akizuki chceš. namiesto RPF.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: jako byvaly doby, kdy jsem tou dobou byval online, takze jsem vedel... Ale jak uz tohle nekolik let neprovozuju, tak jsem zapomnel ^_^
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam