• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Vedem 30-0 hosi, pekny :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Musim se pochlubit (teda vsiml jsem si toho az dodatecne, takze screenshot nemam):
    10.05.2019 New record 4 302 XP Akizuki

    // Akizuki s IFHE je vazne zabijak.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Hosi vedem 9-0, ted je to na vas zacina hokej, neni cas :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Koupil sem pet ruskejch kontejneru a hle, pjotr veliky mise z jednoho
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: mno imo to tvoje prohlaseni aka jebnuta metrika pro teamplay si muzeme vykladat ruzne :) A nebud protivny na mne, raci to zapni a pod dat par enable :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: narážam na tú časť "to je pro mne lepsi" :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Ty pane mudry, promin ze s tebou souhlasim. Budu te teda hejtit jako vzdycky :D
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: chapes, ze si prave svojim prehlasenim potvrdil, co som napisal? :))
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: Jo to jo, ale enable s dmg je furt lepsi nez xpy, po tom masivnim poctu bitev na 890, 1490 to je pro mne lepsi
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: dmg je neskutocne jebnuta metrika pre teamplay... ale asi ma to neprekvapuje.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak ENABLE je ted pomerne easy, 10k,20k,40k nastrilet. ROZHODNE!!!!!!! lepsi nez ty xpy
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: On se ti vrati, je tam cca hodka nez ta platba vypadne myslim
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MADDOGCZ: tak jsem to nakonec chtel udelat taky tak (rekl jsem si, ze nebudu kupovat zadnou bitevku, kdyz je stejne tolik nehraju a premiovou letadlovku, kdyz jsem se s nima jeste tolik nezzil, asi taky nema cenu).
    Vybral jsem balicek dublonu, zadal kupon, uklikl se ve zpusobu platby (kartou misto paypal) a tak jsem dal zpet (platba neprobehla) a kupon zmizel... Tak WG asi moje prachy nechce ^_^
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Jinak hosi pekny vikend, zacina MS v hokeji takze ENABLE fandit a na bitvy. Tentokrat je to na dmg done, zakladni bar 10k tak uvidime jaky budou dalsi ;)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    SALO: j sem koukal, i love this game blablabla :) Imo urcite je, naky vyzkumny apod :)
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: na druhu stranu, potom mas takychto ludi (aktualne online, ak sa chces pozriet na uzasny BB gameplay): https://www.twitch.tv/piratekittengaming

    WoWS Stats & Numbers - EU - PirateKitten - Player info and stats - World of Warships statistics
    https://wows-numbers.com/player/561973539,PirateKitten/

    je to naozaj poucne, aby si vedel, kto si kupuje Yamato Booster packy a preco aj v high-tiers mas spoluhracov navonok totalne duchom nepritomnych. :D (a nemyslim to tak uplne sarkasticky, fakt mi to otvorilo oci)

    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: za celu hru napise 4 riadky, vsetko do global chatu, plava na pravy flank, kde ho nakoniec vytorpi Z-52, spravi 4050 dmg. mozno je to fakt bot...
    CABA
    CABA --- ---
    asi ho baví a líbí se mu. :)
    CABA
    CABA --- ---
    SALO: Galant je podle mne super lodka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam