• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    RIVEEK: to ukazuje uplne hrozny blbosti. Standardne 0 cv a ja mam v bitve 4 apod :D
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    ve fronte 52 bitevek, dva krizniky a dve DDcka, vyskakuju z fronty s bitevkou a beru Lightninga : bitva v desitkach, osm DDcek, radary, rekt jak svin :-/
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    MADDOGCZ: YORK: neprovokujte oba, chybi mi 150k :D (hrubeho, kupon inc) :D
    YORK
    YORK --- ---
    MADDOGCZ: Hej, neprovokuj. Rozhodl jsem se počkat do neděle na kupón na slevu, tak teď už to musím vydržet ;)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Včera mi padnul kontík 3 x400 uhlí, tak dneska večer bude Georgia :-)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Nasty, lachtan, ozzy, muad mate admin prava na discu.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Povidej mi o tom :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Teď jsem se v bitvě dozvěděl, že hráči, kteří nejsou v klanu jsou největší zlo a že to kazí hru. :DDDD
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Pro predstavu, jak me MM posledni dobou troli. Muzete se snazit, jak chcete, ale vyhrat to nejde... Takze takhle dopadl muj vylet za hranici 54% WR




    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    MUADDIB: mas ho podepsanyho? ^_^
    naznal jsem, ze si ho asi uziju vic (Atlanta me bavi), nez Blacka (Fletchera ani Gearinga zas tolik nehraju) a za chvilku si stejne nahrabu dost oceli i na toho Blacka. Z tech zbivajicich lodi za ocel me zadna moc nelaka. Samozrejme, ze Stalingrad by byl supeer na OP trolling, ale je to cista fantazie. Flint a Black aspon byly skutecne postavene a obe bojovaly.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: netusim ako je to v ceskom rozhrani, ale je to typ bitky "Training room" a tam si mozes v menu nahrat botov a vybrat si, ci sa budu hybat a strielat po tebe. asi myslis to iste, len si si nevsimol, ze sa tam daju nahrat aj boti. :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    SALO: To je dobrý nápad, akorát kde si mám nahrát lodě do tréningové místnosti? Vím jen o "Vícviku" a tam potřebuji jíné hráče.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: preštuduj si v prístave armor scheme, nahraj si lode do tréningovej miestnosti a skúšaj.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    SALO:
    RIVEEK: Já tu mluvím o top tierech. Potkám Kremlina pěkně zboku, tak mu to tam pošlu. Citadelu jsem ještě neviděl a dmg v průměru max 7000, co jsem mu snad dal.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    TIGERLOVER: musis strilet vic nad vodu, me tesne nad carou ponoru vsechno odrazi torpedovou obsivkou - ale citadely maj celkem vysoky, kdyz ukaze bok, necha se to
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: blbost. ukazes bok, a v nizsich tieroch si vymazany, vo vyssich 2-3 citadely.

    MUADDIB: jedna lastovicka leto nerobi! ;)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Ty ruský mrdky mi připadnou neprůstřelný.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    SALO: a že prej to nepadá lol :D
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    _OZZY_: ty sis koupil mýho flinta? :D
    SALO
    SALO --- ---
    MADDOGCZ: Kremlin, 4x citadela z 14km do Vladivostoku, 69k. zostalo mu 2000hp, samozrejme. :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam