• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    WASPER
    WASPER --- ---
    Z cyklu slavne prohry...

    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    nástěnka byla už asi 3x smazaná, takže je tam tak 6 jmen :-)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    máme to na nástěnce, ale burrobad.. kdybych nebyl přes mobil dal bych i link
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Jo to ani ja :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    LIQUIDFREAK: tyvole, nevím jakej má ingame nick že jo :)
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: pff, pan je slechta tak se neumi mrknout sam :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    THEODORT: hoď link na staty :)
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    když my jsme náhodné uskupení lidí chodících na Nyx a ne klan.. což mi připomíná že jsem už dlouho tohle téma chtěl nahodit - legendární moduly a TX obecně mi hnijou v přístavu, schází mi ocel atp., přemýšlím že bych taky uvítal nějakou grupu kde se jezdí víc kompetitivně..
    CABA
    CABA --- ---
    Hmmm 10 lidí z našeho klanu nyx hrálo dnes a včera lodky a jen dva klikli na to tlačítko zapnuto v námořní bitvě, asi něco děláme špatně.
    WASPER
    WASPER --- ---
    WASPER
    WASPER --- ---
    YORK: ten scenar je vtipnejsi nez nejaky italove... :D
    YORK
    YORK --- ---
    Daj se ty italský direktivy plnit v haloweenskym scenárku? Zmíněný tam sice je, ale lodě jsou tier III, takže předpokládám, že jako obvykle nasrat...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    twl, se muzete pretrhnout, klidne i posrat, ale nejde to a nejde... Dnesni WR kolem 30% a jeden tym retardu vedle druheho. Samozrejme nepratelsky tym ma vetsinou o Smolensk a radar navic (protoze balance), zatimco nas tym ma takove hvezdy, jakko Worchester, co jako jedinyma radar, tak odjede chcipnout nekam do pi*e, misto aby popojel knasemu capu a radaroval to DD, co tam uz dve minuty spokojene sedi ve smoku... nebo CV, co se urputne snazi zautocit na skoro full HP Smolensk, zatimco kus vedle pluje osamoceny Henry s poslednima 2k HP... Lazo, ktere je Mogadorem pozadano, aby caplo, zatimco Mogador pojede spotit bokem... Lazo odppovi, ze ano, ale pak se po celou hru capu ani nedotkkne (a ani se nepokusi)... Marnost nad marnost...
    jak to nekdo komentoval v chatu: vikend ve stredu.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Cože? Já dal také pár bitek na večer na těsné vedení. :D
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    _OZZY_: hehe, tuším že tam mám přesně jeden nebo dva souboje, zapnul jsem to když to bylo 38:38 :))
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Gratuluji a dekuji vsem za vitezstvi v namorni bitve. Bylo to tesne - 40:38 - ale dali jsme je ([OILCO] z CIS) ^_^
    SALO
    SALO --- ---
    HONZA_1980: ‾\_(ツ)_/‾



    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    tak první bitva s Alsace, kapitán ještě v zácviku a hned tohle, asi jsem se zamiloval :-)

    SALO
    SALO --- ---
    ten pocit, ked s 300hp musis dotiahnut cely tym k vitazstvu... :D





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam