• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    KURE
    KURE --- ---
    ELDOUGO: afaik, nejde to.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    AHOJ,
    Kde se dá přeházet pořadí spotřebáků ? myslím tím abych měl havarijní team vždy na T , protiletadlovou palbu např. na Y apod
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SC = 25x Rudý drak
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SALO: Jj, každý holt není masochista :-)
    GL
    SALO
    SALO --- ---
    MADDOGCZ: nie, hrame to preto, ze nas to nebavi...
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    SALO: Tak jsem kouknul a …….
    opravdu vás baví tento styl hraní?
    Plus jako bonus nepřehledný záznam bitvy :-)
    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: hele kdyz sem byl tam kde vy, a spis sem jezdil krizniky, investoval sem do tirpitze se kterym sem se nejen trosku naucil bitevky, a vydelava luxusne. je to ale litr no. Ta lod je schopna byt protivna i proti desitkam, ke kterym te to stejne bude furt hazet ale na nauceni a HLAVNE nahrani kreditu je super.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: Ja teda vic ocenim heal, nez smoke, kterej je stejne k nicemu v okamziku, kdy vystrelis... Devonshire me celkem bavi, Albemarle - kdyz uz ho mam - taky enni spatny, ale ano, celkove me britske tezke krizniky moc neoslovily (asi hlavne prototo, ze tam narvalu spoustu papirovych lodi).
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: tak ma nejake vyhody (napr. concealment), ale imo sa to v tomto pripade proste nevyplati.
    pockaj, London mi teda pride lepsi, nez Devonshire. ten dym je k nezaplateniu. ale teda hrat RN CA je cele jeden velky meme. na to som prilis maly masochista...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: To skoro zni, ze se WG vydal na drahu "premium je horsi tech-tree, ale s premium ekonomickymi bonusy"... London by mohl vypravet :/
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: nemá super-heavy AP a ten horší radar. padla mi z vianočného kontíku a vždy, keď som s nou hral, tak som chcel byť v Baltimore...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    SALO: horsi v cem? Ja se poslednich par dni snazim zjistit, v cem ma (ne)vyhodu oproti Baltimore, co vytradovala za to, ze ma jen 9km radar misto 10km... Zatim jsem na nic jineho, nez "jen" tu mensi citadelu (ktera je navic pod vodou) nenasel...
    SALO
    SALO --- ---
    _OZZY_: Wichita je horší Baltimore, nebral by som.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    BIO23: jestli jezdis rad US bitevky, porid si Texas a nebo West Virdinii (1941). Priapdne z prem. krizniku bych zvazil De Grasse (T6) a nebo Bayarda (T8) - oba jsou to ale lehke krizniky, takze je poznamenal IFHE nerf :( Pak je tu samozrejme Atago (porad imho docela dobra lod) a osobne uvazuju, jestli si nekoupit Wichitu (puvodne trup lehkeho kruzniku s 203mm kanony, jenze s IFHE nerf ma najednou vyhody pancire tezkeho krizniku s malou a nizkou citadelou - tolik teoreie, jeste ji nemam :D)

    SALO: presne tak, T8 je ted celkem ok, ale odsral to T7 :/
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    za mě Italka. s ní se mi hraje oproti jiným premiákům nejlíp.

    SALO
    SALO --- ---
    T7 je aktualne asi najviac bity tier...
    SALO
    SALO --- ---
    YORK: osmicka je teraz relativne OK. s novym MM uz niekolko updatov mas max. 40% TX bitiek.
    YORK
    YORK --- ---
    BIO23: Na osmičku bych kašlal. Bude tě to většinou házet do desítkovejch bitev, což je pruda. Šetřil bych spíš free expy nebo uhlí na nějaký devítkový premko.
    BIO23
    BIO23 --- ---
    mám premiový šestkový křižníky Molotova a Graf Spee. MM mě hází tak ze 70-80% do šestek, takže vydělávám (přijde mi) dost. Myslel jsem na premiovou osmičku - křižník -se kterým nejvíc vydělám
    Mimochodem Molotov je na šestky super a slušně obstojí i proti sedmičkám
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam