• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    CABA: To je jak nanuk podle třísky z dřívka :-)
    CABA
    CABA --- ---
    _OZZY_: Ano, lod založená na jednom prototypu děla.
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: to je ten fantasy TX IJN DD?
    CABA
    CABA --- ---
    Tak má sběratelská duše zase zvítězila, je to sice papírová lod, nevím zda s ním budu jezdit, ale je v přístavu.


    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Díky. Tak teď docela lituji toho, že jsem to udělal. :D
    SALO
    SALO --- ---
    a bonusy sa stackuju, takze mozes jednu resetnut viackrat: pouzit freexp a resetnut znova. uz sme to tu preberali viackrat...

    [ SALO @ World of Warships ]
    [ SALO @ World of Warships ]
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: ano. mas zaciatocny bonus 10k a kazde 3 mesiace bonus 10k za prvu resetnutu vetvu, takze prva je za 30k, kazda dalsia raz za 3 mesiace 20k, zvysok za 10k.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Chápu to správně, že kdybych resetoval další větev, tak už bych dostal výzkumné body jen za vítězství s těmi loděmi VI.-X. loděmi? A žádný 10 000 výzkumných bodů na začátku?
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Tak na to Ohio mi jedna větev stačit nebude. Jak tak koukám. :D
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    MADDOGCZ: Já DDčka nevedu. Čistě bitevky. Resetoval jsem americkou větev.
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    TIGERLOVER: Nejlevnější je reset IJN DD co vedou na Shimu.
    KURE
    KURE --- ---
    VLAKODLAK: z toho co jsi nabízel: letadlovky jsem nikdy nehrál, tak se k tomu těžko vyjádřim.
    Montana je dobrá. já rád bitevky, já bych šel do ní.
    Britský křižníky jsou spíš velký torpedoborce, mě nebavily/nešly.
    US křižníky jsou ok, nevím přesně co ti vadí na těžkých, ale DeMoine střílí rychleji než některé lehké a 8" AP umí popravit skoro cokoliv, když to nastaví bok.
    Mám thunderera a je s nim sranda.

    jestli je nemáš, zkus ruský bitevky. jsou bytelný a dobře střílí.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    KURE: Chápu, let me rephrase - kdybyste si teď vybírali novou větev lodí, co by to bylo? :)
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    Díky. Jde se resetovat.
    KURE
    KURE --- ---
    SALO: ctu to málo :)
    KURE
    KURE --- ---
    VLAKODLAK: nechápu otázku, pokud to tedy byla otázka.
    SALO
    SALO --- ---
    TIGERLOVER: vsetky misie zostanu v stave, v akom boli. o nic neprides.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    CABA: Jasně, ale já ho ještě nemám. Zbývá mi získat cca 13000ZK k získání. To vím, že pak by se odmontoval. Jen mi jde o to, jestli bych to musel dělat celé znovu, nebo po získání Montany zpět bych ty úkoly šel odznovu.
    CABA
    CABA --- ---
    TIGERLOVER: Pochopil jsem , zdarma se odmontuje a přesune do skladu takže o něj nepřijdeš.
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Farragutem nejezdim, prostě to neumim - nějaké rady? :) Baltimore a Seattle, je to jedna větev nebo dvě? Heavy cruisery mi taky nejdou/nebavěj.
    Takže lexington (to je za pár do Midwaye), Montana, a pak Hermes a emerald, což do 10tky bude nekonečný.. a stejně mi chybí pátá větěv, mno tywe.. :D
    Už mi chybí jen pár kýblů uhlí do Georgie... předpokládám že kdybych místo toho vzal thunderera, tak ze stejně bych musel odjezdit ten zbytek? Přemýšlím, co ještě rozjezdit.. rád tankuju nebo lehkocruiseruju, letadlovky mam už dvě - někdo nějakou dobrou radu? :) díky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam