• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    BIO23
    BIO23 --- ---
    VLAKODLAK: já ho měl 3x a 2x 50vlajek a jednou 30 nebo kolik kamufláží
    VLAKODLAK
    VLAKODLAK --- ---
    Chápu to tak, že i když dávám resources, tak mam šanci na sc? (předpokládám supercontainer?) za ty 4r jsem neviděl ani jeden :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    KURE: rozdil je, ze na T6 to muze byt retard-zacatecnik, na TX uz je to retard z presvedceni :D
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN: Tak jsem to zapnul a mám 4x T10 a ty skoro nehraju
    KURE
    KURE --- ---
    WASPER: aniž bych chtěl někomu radit, co má hrát a co ho baví, myslím že ten rozdíl mezi T6 a T10 démonizujete. hrajou to oboje stejný retardi, stejným stylem. bitvy trvaj stejně dlouho.
    určitě je efektivnější vydělávat premiovou T9 než T6.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: ne m no, jak jsem bral sanci na sc nepad mi ani jeden za par mesicu, u resourcu je to zatim cca jeden sc z 40cca
    WASPER
    WASPER --- ---
    BLAAZEN: Souhlas. Lepší si dát 3 bitvy na 6, nez stejnou dobu strávit poziční bitkou na 10.... Jako jedinej rozumnej argument proc hrát 9 nebo 10 je to že rozdíl mezi 9 a 10 není až tak děsivý jako mezi 6 a 8...
    YORK
    YORK --- ---
    BLAAZEN: Pořiď si Georgii, s tou si zběsilý rushe užiješ i na T9 :-)
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    ELDOUGO: Zdroje, SC tak jednou za dva měsíce ....
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    YORK: Mám už 2x T10 a 1xT9, ale nebaví mě ty staticky bitvy, kdy jsou všichni vzadu / schovaný za ostrovama. Raději akci s T6 kdy nějaký zběsilý rush rozhodí druhy team nebo když přežijes nějakou brutální presilovku. U těch T9 jedna chyba a jsi pod vodou.
    YORK
    YORK --- ---
    BLAAZEN: S dobrou T9 lodí budeš mít nejmíň 1,5x tolik kreditů za bitvu.

    BTW mě ze začátku taky dlouho nebavily high tiery, protože jsem v nich nic netrefoval. Zlomilo se to, až když jsem začal hrát ruský ddčka (lanka na Khabarovsk). Zatímco s bitevou střílíš dvakrát za minutu, takže se buď salvou trefíš a nebo ne a mezi tím je situace úplně jiná, s rychlopalnejma loděma opravuješ náměr prakticky neustále, takže mnohem líp dostaneš do ruky, kam máš vlastně střílet. Plus to na trénink chce něco, co má relativně plochou trajektorii výstřelu, protože když salva nejdřív obletí měsíc a k cíli se dostane za rok a čtvrt, tak taky nemáš tu okamžitou zpětnou vazbu.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Pocitově je to fakt velkej rozdíl. Dokud jsem bral random kontíky, SC jsem otevíral celkem často. Teď s resource kontíkama padaj tak málo, že to nestojí za řeč.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Ta sance je stejne tak mala, ze byt mas mirne zvysenou sanci z lucku, ve vysledku to nema snad ani zadnej dopad. Imo
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    YORK: T9 mě už ani nebaví hrát, mám Warspita z SC tak teď to hojim tímhle, před tím Furutaka celkem sypala.
    YORK
    YORK --- ---
    BLAAZEN: Pokud ještě nemáš nějakej dobrej t9 prémiák, kterej tě baví hrát, tak je určitě lepší brát kontíky za uhlí, koupit loď a s tou pak vydělávat, než brát kontíky s kreditama.
    SALO
    SALO --- ---
    ELDOUGO: 3x resources
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    ELDOUGO: Ja mince, hraju bez premia, tak kredity mi chybí skoro pořad.
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Z resource contejnerů je menší šance na SC než z luck contejneru. Ovšem vzhledem k tomu, že za SC mi za celou dobu, co hraju (od releasu) nepadla jediná loď, uhlí je jediná smysluplná volba.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: taky zdroje. Ta sance ze ti tam padne sc je taky, stejne mala jak kdyz popujes primo pokus o sc.
    CABA
    CABA --- ---
    ELDOUGO: Zdroje - pro uhlí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam