• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships

    Tato diskuze je také domovem námořního klanu NYXCZ
    Pozvánka na NYXCZ Discord server: https://discord.gg/aecgVZn

    Údaje pro přihlášení se na TeamSpeak: ts.norl.cz / Active25

    BONUS kódy
    https://www.wows-gamer-blog.com/2023/10/bonus-codes.html?m=1

    World of Warships - Commander Skill Rework: Recommended builds
    https://thedailybounce.net/...-warships/world-of-warships-commander-skill-rework-recommended-builds/

    REWORK BUILDS - Dokumenty Google
    https://docs.google.com/...o_nVSP8_fpa1igg0t48pXZFIu0/preview?pru=AAABd1gDm8I*wZ2VlBW1m1GVMKkhdftMIQ

    WoWS Fitting Tool
    https://wowsft.com/ship

    rozbalit záhlaví
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Grats, luckere!
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Konecne muzes trenovat dd na edne:D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    za 2k expů - více zdrojů - díky,může být :)

    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: oranzovu dostanes len za opakovany predcasny odchod z hry a TK, ked uz si ruzovy. ziadne reporty s tym nemaju nic spolocne.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    HONZA_1980: pokud je mi znamo, tak za hodne hraje spatne dostanes taky coop. Uz sem to zahlid nekde pakrat na forku. At je to jakkoli, je to zvlastni system :)
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    LIQUIDFREAK: tak coopy dostaneš jen za nesportovní chování, karmu by mělo snižovat jenom report že hraješ jak ponocnej, ne?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: bohuzel.
    HONZA_1980: _OZZY_: KURE: Cela mechanika "hlaseni" je opet "kvalitne" odvedena prace od wg jen aby zavreli hubu hracum, kteri maj potrebu plakat ze ten je sprostej, divnej, spatnej. Vubec to nedava smysl, abys dostaval minuska treba za to ze mas dobrou hru, nebo ze se ti nepovede bitva. A zaver je nejlepsi, kdyz mas minusek dost, napr. hrajes spatne, musis ject par bitev coop jak debil, nebo vyhravas, a s usmevem komentujes jak se dari a dostanes zas chat ban jen za todle. Proste wg belorus vodka style jako vzdy.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    KURE: uplně na hovno
    KURE
    KURE --- ---
    CABA: jo je tam 0, dik :)
    CABA
    CABA --- ---
    KURE: Když klikneš v klientovy na své jméno tak na svým jsménem máš číslo ( většinou 0 ), a je to k ničemu, ale odvíjí se to jak tě ostní chválí nebo haní po bitvě.
    KURE
    KURE --- ---
    co to je karma, kde zjistim kolik mam, a k cemu to je dobry?
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    _OZZY_: myslím že dávat mínusy není proto, aby je WG stáhnul, ale aby je dotyčný přestal hrát :-)

    jinak mechanika dávat mínusy enemákům mi přijde dost divná celkově
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: co vim, nekteri davaji report letadlovkam uz jen z principu za to, ze se objevi v bitve a mysli si, ze tim primejou WG, aby je stahnul :/ Proste kdyz hrajes s CV, tak je treba s nejakym tim -karma pocitat.

    // no a vcera to zas bylo picou ke zdi, snura proher, v jedne T8 bitve dokonce dve letadlovky na kazde srane. No strasne jsem si to uzil :(
    CABA
    CABA --- ---
    LIQUIDFREAK: Já si z toho nic nedělám, jen jsem prostě zvědaví jak to vidíte vy? :) Takže je to asi vlastnost této třídy lodí.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    CABA: standardni povedena bitva s letadlovkou, jednotky karmy minus. Takze si z toho nic nedelej a ignoruj to. Ruku na srdce, take je nesnasim a hraju je jen proto abych mel pripadne X na cw.
    Onehda sem vyhral prohranou bitvu, kdy enemy letadlovka mela 4 kily na zacatku, a ja az na konci a slusnejch -7 :D Ale byl sem safe, v tu chvili sem mel karma 2 takze np :)
    CABA
    CABA --- ---
    Zjistil jsem zajímavou věc, jedu mimo jiné německé letadlovky , nejsem letadlovkář takže mi to moc nejde ale už jsem se odpoutal od spodní časti teamového skore a pohybuji se cca v polovině. A pravidelně mi snižují karmu, je to obecná nenávit k letadovkám nebo jen k německým ( tzn pro DDčkům jsou uplně marný) , nebo moje zmatené poletování vzbuzuje nenávist. Máte taky tyto zkušenosti?
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    achjo no tak ja to pustim abych se kouknul :)
    YORK
    YORK --- ---
    THEODORT: 10k research pointů bylo tuším do základu. Teď mám 15.200. Za ty dvě resetnutý linie budu mít +40.000, až je celý doexpím, tj. 55.200. Bude mi chybě 6.800 research pointů, to podle mě bez resetu třetí větve nedám. A do toho se mí FAKT nechce, je spousta tech tree t10tek, který bych chtěl vyjezdit.
    YORK
    YORK --- ---
    THEODORT: Tuším každý 3 měsíce. Pro mě je naprosto nereálný, abych tak často vyexpil celou linii (teda reálný by to bylo, kdybych u toho seděl a spálil všechny vlajky, ale do toho nejdu).
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Pokud musej bejt z tech tree, tak to pak jo. Na druhou stranu research pointy asi budeš chtít dělat jen na jednom účtu, takže tam na to můžeš focusnout.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    jinak ted skacou nejaky RP i za mise, tak bych se toho tak nebal.
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    YORK: kdy je dalsi multiplier? musim resetnout 3. a budu uz mit na ohio
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam