• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    ELDOUGO: LOL - beru zpět to zlato. ty mise jsou s normálníma loděma . To je dobrej ojeb :) koupíš černý a ne aby jsi to dělal s nima ale je to na obyč
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    no tak abych vás nasral tak jsou k tomu nějaký mise a vypadlo ještě černý asahio (nebo jak se to píše) a Sims .
    takže moje skore je 5 lodí,28 dní premiáku, nějaký zlato a pár kamufláží za cca 1500 reálnejch peněz.
    a k těm černejm jsou mise takže ještě bude cca 11500 zlatejch a 25k uhlí . já nemůžu říct špatnýho vubec nic.
    tím letos asi končím pokud nebude Missouri
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YORK: Mno jasny, nejak hru zivit musi. Smutny je, ze presne jak pise vyse Honzik, je to jen mrdkamilking, ktery jim ve vysledku prinasi hrozny kacos, ale hru to nijak nezlepsuje, spis naopak.
    TIGERLOVER: To jde. Cg :) BIO23: Chapu jak se citis, proto, jebat! :D
    WASPER
    WASPER --- ---
    ...
    "Volové, kdybyste nekupovali u ruskych kapitalistu kontejnery a za ušetřený peníz koupili si švihadlo a potýrali tělo!...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    1. kont. - 25000 free exp.
    2. kont. - 20 kamufláží
    a to byl poslední, co jsem koupil.. jebat
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    LIQUIDFREAK: 859Kč
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    když na to tak koukám, tak WG zjistilo, že má hromada hráčů už dost prémiových lodí, tak aby je pumplo ještě víc, tak přidali jako kdysi v tancích černou řadu ve stylu: Hele, ty už máš JB, ale tenhle, podívej, ten je v celém černém, to si přece musíš za litránka koupit, tak sol, sol
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Jsou, no. Celkem logicky pokud je cena lodě kolem litru a kontejneru kolem stovky, tak to maj nastavený tak, že šance na drop lodi je kolem 10%. Tj. je to v průměru úplně stejný, jako když bys za to ty prachy rovnou vysolil, jen to mnohem víc svádí na to kliknout. Obyčejná sviňárna, nic víc a nic míň.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    TIGERLOVER: a na kolik takovy nakup vyjde v SS?
    Ja si xxxxxxxxxxxxkrat overil, ze sou to akorat vyhozeny prachy, pac dostavam vlajecky a ciparny misto neceho poradneho :D
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    První kontejner: Jean Bart B
    Druhý kontejner: 1250 goldů
    Třetí: 1250 goldů
    Čtvrtý: Kaga B nevím, co s tím budu dělat. :D
    Pátý: 35 000 Free XP
    6) 35 000 Free XP
    7) 1250 goldů
    8) 1250 goldů
    9) 20x stínový slídič
    10) 10x type 59
    SALO
    SALO --- ---
    YORK
    YORK --- ---
    Tak jsem se zase jednou rozhodl, že si spálim prsty, nakoupil jsem všechny ty bundly po 250 dublonech a ... spálil jsem si prsty, dostal jsem úplný prd ;)
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    ELDOUGO: se ten polák pitomej zesere, až zjistí, že má někdo větší protekci než já
    YORK
    YORK --- ---
    ELDOUGO: Grats, luckere!
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    VOMETAK: no ta Atlanta B moc radosti nepřinesla. alespoň sem mohl prodat tu posranou atlantu co mi to s ní tak nejde :)
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    ELDOUGO: 3 černá kontík, 3 černá loď, to je kurva protekce ne?
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    kupil jsem si tři černá kontíky.
    vypadla Atlanta,Kaga a Bart . docela fajne
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    ELDOUGO: Konecne muzes trenovat dd na edne:D
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    za 2k expů - více zdrojů - díky,může být :)

    SALO
    SALO --- ---
    LIQUIDFREAK: oranzovu dostanes len za opakovany predcasny odchod z hry a TK, ked uz si ruzovy. ziadne reporty s tym nemaju nic spolocne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam