• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    ELDOUGO: no právě to je ten důvod, že za ty prachy dostaneš spoustu píčovin :-)

    jinak myslím že to na refund máš jenom jeden pokus a pokud už si něco z toho utratil, třeba goldy, tak dostaneš rollback účtu k datu, kdy jsi to kupoval
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    ELDOUGO: :-) jednorázová akce, která myslím skončila včera :-)
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    MADDOGCZ: no dobře no,missouri mi zatim nepadla ale za ty prachy dostaneš spoustu píčovin takže si myslím že není důvod k nějaký histerii.
    ale pokud jde vrátit každej kontejner kterej se mi nelíbí a z kterýho nepadne loď kterou chci tak se má wg na co těšit :) . budu je solit dokud mi tu missku nedaj ...
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    ELDOUGO: Já to pochopil tak, že WG pod tlakem přiznalo, že šance na jednotlivé položky jsou ve značné nerovnováze. :-)
    Takže platící zákazníci jsou lákáni na takřka nedosažitelné lodě, místo kterých dostávají shit.
    A proto se zcela neobvykle rozhodlo vracet prachy ....
    O čemž samozřejmě jaksi informovala velmi sporadicky.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    MADDOGCZ: může mi to někdo vysvětlit ? nějak nechápu na co konkrétně si lidi stěžujou ...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    ZABIAS: prakticky vsichni hrajeme na TS... Zkus to. Mit vetsinu lidi tam a jednoho na Discordu nedava moc smysl.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    _OZZY_: aha no zkuste mi dát vědět :) sem na discord např. nebo tam zase už nejste TS instalovat se mi moc nechec :)
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    _OZZY_: jj, byl to ten BF set, pardon
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Asi nějaký ojeb s kontejnery :-)

    PSA: Ježíškovy kontejnery - Novinky a důležité informace - World of Warships official forum
    https://forum.worldofwarships.eu/topic/144379-psa-je%C5%BE%C3%AD%C5%A1kovy-kontejnery/
    VOMETAK
    VOMETAK --- ---
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYXALLAH: jses si jistej, ze ti "black" lod vypadla z vanocniho kontejneru a ne z Black Friday? Z tech vanocnich by black lode padat nemely
    YORK
    YORK --- ---
    SALO: Protože tohle nemáš moc potřebu řešit, dokut ti nějaká black ship nepadne.
    SALO
    SALO --- ---
    NYXALLAH: dobre rano. uz treti rok po sebe to iste a ludia sa stale divia. :D
    YORK
    YORK --- ---
    NYXALLAH: Je to myšlený jako motivace pro lidi, který maj tu obyčejnou variantu, aby zacálovali za černou. To, že to nasírá lidi, který tu základní variantu nemají, Wargamint jako obvykle netrápí.
    NYXALLAH
    NYXALLAH --- ---
    Tak jsem nakoupil ten soubor vánočních konťáků a z posledního mi vypadl Graf Zeppelin B (kterej jsem teda vůbec nechtěl) a k tomu mise. Super mise, že dostanu 2,5k dublonů zpátky za 5 výher s Graf Zeppelin... Pecka, jenže já mám v doku Graf Zeppelin "B", "B" jako skoč do zdi... k*rvy.
    ELDOUGO
    ELDOUGO --- ---
    novej DMG rekord. CG

    CABA
    CABA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Ne chtít poslední GB BB je normální . :) Lepší než imaginární sovětská lod ze stalinia kterou navrhl opilý aparátčik na sjezdu UV.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    sem divnej, kdyz chci Vanguard? :)
    PAVEL1989
    PAVEL1989 --- ---
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    CABA: zalezi, jestli vsechny ostatni lode mas :) Me Gremy padnul loni (nebo predloni?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam