• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Tak 2x superkontejner, jednou premium 4 dny a podruhé premium na 30 dnů ! Super
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Tak jsem si koupil jeste jednu sadu 20 megadarku - opozdeny Jezisek :D (prvni zde):
    20x Frosty Fir tree camo
    25x Type 3 camo
    25x New Year camo
    30x Red Dragon
    30x Dragon
    150x Leviathan
    60x Wyvern
    60x Ouroboros
    37500 uhli
    2000 dublonu
    T8 CL Ochakov (shortlist, jedna ze dvou lodi, co mi ze shortlistu chybela :D)
    T8 BB Vanguard (SC, ale taky dalsi lod ze shortlistu - tim mam myslim vsechny lode z letosniho shortlistu :D)

    No, tak ja si teda to premium koupim zvlast :D Ale ty dve lode mi v podstate zaplatily tuhle sadu megadarku :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: Balíčky jsou k dispozici do: Po. 11 Led. 07:00 CET (UTC+1) / váš místní čas: Po. 11 Led. 07:00
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Do kdy je treba shazet secky ty vlocky pls?
    YORK
    YORK --- ---
    SANTASNAUTILIST
    PAVEL1989
    PAVEL1989 --- ---
    škoda že byla prohra

    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: dyt de o hovno, kaslu na to. Just fyi vis jak :)
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: napis na support... Podminka je, zes musel zahrat aspon jednu hru, coz pokud ses ani nemohl lognout :/
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: Zajimavy, nemoh sem se lognout ale prej nemam narok. WG style ....
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    LIQUIDFREAK: ja momentalne jedu mise na Strasburga a snazim se napred poshazovat TX lode, ale je to katastrofa...
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Kompenzace za problemy EU serveru:
    Vyzvedněte si nyní svou kompenzaci! [Kompenzace za problémy EU serveru] | World of Warships
    https://worldofwarships.eu/cs/news/general-news/eu-compensation-december-22/
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    LIQUIDFREAK: Já 3x 10k xp - fajn
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Tak dneska zacina event na kontejnery, kama a tak za vitezstvi. Any luck?
    Jinak v armory mate taky kontejner. Ja zatim tri santa cont, a 10k xp, 50x zulu a nakejch 5 cam.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    _OZZY_: si casem zvyknes :D
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    _OZZY_: tak jsem zjistil, ze ty bitvy mi to stejne nezapocitalo... Bravo WG! :(
    PAVEL1989
    PAVEL1989 --- ---
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ok, děkuji pánové, bude to gergia
    LIQUIDFREAK: Počínaje aktualizací 0.10.1 nepůjdou již nadále pořídit následující lodě: IX Georgia, IX Alaska, VIII Massachusetts, X Thunderer a X Småland. Georgia, Alaska, a Massachusetts rovněž nepůjdou nadále ani zakoupit v prémiovém obchodě.
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: Zdarec, koupil jsem si Georgii a jsem z ní nadšenej. Nehraju primárně na sekundárky, ty mám spíš do počtu. Hlavní děla jsou boží, rychlej reload a soustřel hlavních děl je neskutečnej.
    Thunderera jsem zvažoval, ale budu mít Conquerora s podobným stylem hraní.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: a nevis kdy zmizej prosim te? Pac georgii bych docela rad nicmene mi chybi ete tak 30-40k
    MADDOGCZ
    MADDOGCZ --- ---
    Dal jsem si první bitvu se Slavou.
    Dvě salvy do Yamata z 20 a 18 km = 4 citadely a 68k dmg. Dost dobrý sniper, to já rád :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam