• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    XLACHTANWorld of Warships
    KURE
    KURE --- ---
    z jineho soudku, je tu nejaky fanda přes lodě a historii? :D
    potřeboval bych poradit loď jako vzor pro model.
    pozdější wwii,
    pokud možno "slavnou" aby bylo dost materialu jako předloha,
    ne moc velkou tak 100-120m dlouhou, aby šla udělat v měřítku 1:87 a model by byl rozumě velkej.
    (měřítko je to jako maji vláčky, tak existuje fůra věciček, a panacci jsou dost velky)
    a pochopitelně hezkou. :)
    KURE
    KURE --- ---
    CHA1NDLER: ty mysliš, že touha po tom aby umřela nepřátelska loď je hate? oh.
    KURE
    KURE --- ---
    CHA1NDLER: Aby tvůj příměr seděl, muselo by to být tak, že se snažím někde dělat doktora, nejde mi to, a při tom ještě píšu, že támhle ten doktor to dělá blbě.
    jednak přesně to děláš, a druhak to není podstata toho příměru, ty nejsi doktor ty seš pajdavej.

    právo na zábavu ti nikdo nebere, naopak, čim vic budes hrat a min mudrovat, tim lip pro vsechny.
    YORK
    YORK --- ---
    Jako Potato Quality je hustej týpek, rád koukám na jeho videa, ale argumentovat zkušenostma a ukázat tabulku, že s jednou letadlovkou má celkem 8 bitev a se druhou 24, je celkem slušný faux pas ;-)

    Plus sám říká, že před reworkem ho letadlovky nebraly vůbec, zatímco po reworku je trochu hraje. A taky je fakt, že prd víme o tom, co si o tom myslí většina hráčů.
    TIGERLOVER
    TIGERLOVER --- ---
    XLACHTAN:Naprostej souhlas ve všem.
    KURE
    KURE --- ---
    CHA1NDLER: názor je jako díra do prdele, každej má nějakej. Dokonce i ty.
    A Jediný, co dělá nějakej názor hodnej pozornosti, je expertiza dany oblasti. Tak svět funguje.
    když chci vědět proč mě bolí noha, jdu doktoru, když mi nejede auto, jdu do servisu a když chci vědět něco o hře, zepam se někoho kdo ji umi hrat.
    A vzhledem k tomu že ty ne, jak neustale dokazuješ,
    a) nikoho nezajima tvůj názor,
    b) aby se to mělo šanci změnit, vyndej si hlavu z prdele, a koukej co by ses od něj, nebo doslova kohokoliv jinýho naučit. A nebo se na to vyser uplne.
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Poslusne hlasim ze mam vse odjeto (vlocky) a navic koupenyho newskeho. A mohu zacit resetovat lajny. Kdybych si tak jen pamatoval jak to je, a jak mi to ozzy asi dvacetkrat vysvetloval :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    XLACHTAN: Tady jen vidis jaky prase je FDR v dobrejch rukach. Chandlerovi by ani ten nepomoh :D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    HONZA_1980
    HONZA_1980 --- ---
    XLACHTAN: hned v druhé minutě je CHA1NDLER vyloučen z jakékoliv další diskuze :-)
    YORK
    YORK --- ---
    LIQUIDFREAK: Georgiu
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BIO23: Mno ja furt nevim esi georgiu nebo moskvu. Tezky rozhodovani :D
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BLUMIR: Gergia je naprostý top co se týká zábavnosti. ta přesnost, rychlost i armor.. fakt super
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: Tůdle nůdle. :) A taky ho nemám.
    Ale ten London musí bejt dobrej. Výhoda malýho dostřelu je taky v tom, že když střílíš, nejsi vidět po celý mapě. U řady lodí mně paradoxně přílišnej dostřel vadí...

    Co Georgia? Já s ní na nový rok překonal rekord v DMG...
    BIO23
    BIO23 --- ---
    BLUMIR: vyměním za bayarda :)
    BLUMIR
    BLUMIR --- ---
    BIO23: A nemá náhodou opravy, smoke a dost dobrý camo? Já si nechal Devonshire pro srandu a používám ho jako přepadový křižník, London má navíc smoke, chtěl bych ho, nemůžeš mi ho poslat? :)
    BIO23
    BIO23 --- ---
    já včera dostal z kontiku tier VI brit. křižník London s deseti kapitánem - má to ale pomalej reload a dostřel jen 13,6km... sice 203mm kanon ale i tak velká bída
    Makarov teda mnohem zábavnější
    YORK
    YORK --- ---
    Řeším teď taky dielma, co vzít za ocel, a váhám mezi Stalinem, FDR a Bourgogne. Zatím vede FDR, protože T10 letadlovku žádnou nemám a hned mít nebudu a je to loď s unikátním gameplayem, zatímco bitevek a cruiserů mám spousty.

    SALO: Co jsem teď koukal na pár gameplay videí s FDR, tak ignorovat může jenom continuous AA, flak mu letadla pěkně očeše a flak se zapnutou AA fire wipne celou letku na jednu ránu. Tj. ano, pokud se hráč zvládne vyhnout veškerýmu flaku, tak je to tak, jak píšeš. Trochu se ale bojím, že to zvládat nebudu a loď pak bude trpět, protože FDR je na opakovaný nálety postavenej (pomalý letadla a hodně squadron v letce, takže když uděláš vždycky jen jeden nálet, tak jsi za chvíli bez letadel).
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    SALO: hele tady bych ho skoro trochu omluvil za to ze mu nedoslo ze ve chvili kdyz je jedna letadlovka na 6 lodi misto 11, nedostatek letadel najednou neni problem.. a imho trosku gamebreaking "feature"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam